Obramowania i łuki biblioteczne

PROMOCJA

1.54.003 element

125,26 zł 115,24 zł za szt. brutto
Idealnie dopracowany z dbałością o każdy szczegół, pasujący do każdego pomie...

PROMOCJA

1.54.010 baza

88,83 zł 81,72 zł za szt. brutto
Finezyjna, niezwykle ozdobna baza 1.54.010 Europlast , to oryginalna dekora...

Obramowania i łuki biblioteczne Europlast

Aranżacja wnętrza to duże wyzwanie, wszystko powinno do siebie pasować i tworzyć indywidualny, niepowtarzalny klimat. Czasami kiedy wszystko jest już gotowe, mamy niedosyt i wydaje się nam, że czegoś brakuje, że trzeba postawić jeszcze kropkę nad „i”. I w tym celu można wykorzystać sztukaterię.

Zastosowanie łuków i obramowań Europlast

Sztukateria w postaci łuków bibliotecznych i obramowań to elementy ozdobne stosowane już w czasach starożytnych. Do ich wykonania stosowano najlepsze materiały, wykonywane były ręcznie, a ich cena bardzo wysoka. Sztukateria w przeszłych czasach była symbolem luksusu i zajmowanej pozycji społecznej.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik i masowej produkcji, elementy sztukaterii jak obramowania i łuki biblioteczne Europlast stały się dostępne dla każdego i robią prawdziwą furorę w dekorowaniu wnętrz. W naszym sklepie znajdziecie Państwo szeroki wybór sztukaterii o różnorodnym zastosowaniu.

Obramowania i łuki biblioteczne

To elementy sztukaterii o bardzo szerokim zastosowaniu. Można wykorzystać je do dekoracji wnętrz urządzonych w różnym stylu pod warunkiem, że są odpowiednio dobrane pod względem wielkości i wzornictwa. Szeroki wybór obramowań i łuków bibliotecznych w naszym sklepie znacznie ułatwi Państwu dokonanie wyboru.

Obramowania Europlast to doskonały sposób na wykończenie drzwi i okien. Dzięki temu ościeżnice nabiorą nowego wyglądu i dostaną ostateczny szlif. Można wykorzystać je także jako obramowanie dużych luster w przedpokoju lub łazience.

Zalety obramowania i łuków bibliotecznych Europlast

Sztukateria Europlast wykonana jest z pianki poliuretanowej, która jest materiałem lekkim, odpornym na wilgoć, promienie UV i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu elementy przez lata nie zmieniają swojego wyglądu.

Wszystkie elementy pokryte są podkładem w kolorze białym, dzięki czemu nadać im dowolny kolor, dostosowany do kolorystyki wnętrza. Wystarczy tylko pomalować je farbą nie zawierającą rozpuszczalnika.

Zaletą oferowanych przez nas łuków bibliotecznych i obramowań jest bardzo łatwy i montaż. Po dopasowaniu poszczególnych elementów wystarczy zastosować odpowiedni klej montażowy i przytwierdzić je do ściany.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo nie tylko bogaty wybór sztukaterii, ale także liczne i atrakcyjne promocje.