Kasetony

Kaseton jest elementem dekoracyjnym, który w czasach nowożytnych zaczął być wykorzystywany w epoce renesansu, która z kolei „podpatrzyła” ją z architektury starożytnego Rzymu. Mają więc bardzo długą tradycję, która ciągle jest kontynuowana, ponieważ również i dziś są używane jako dekoracja budynków. Bardzo często znajduje się w budynkach użytku ...

Kaseton jest elementem dekoracyjnym, który w czasach nowożytnych zaczął być wykorzystywany w epoce renesansu, która z kolei „podpatrzyła” ją z architektury starożytnego Rzymu. Mają więc bardzo długą tradycję, która ciągle jest kontynuowana, ponieważ również i dziś są używane jako dekoracja budynków. Bardzo często znajduje się w budynkach użytku publicznego, jednak można ją z powodzeniem wykorzystywać również w mieszkaniach, gdzie pozwala zamaskować nieestetyczne fragmenty ścian i dostarczają dodatkowej izolacji. Jest jednym z kluczowych punktów naszego asortymentu, który jest prawdziwą skrzynką skarbów dla miłośników stylowych wykończeń.

Oferujemy prześliczne kasetony uznanej firmy Europlast, które pozwalają na doskonałe zarówno klasycznego, jak i nowoczesnego wystroju wnętrz. W tym pierwszym mogą stworzyć „pałacowy” wygląd, w tym drugim zaś będą subtelnym uzupełnieniem aranżacji. Dzięki bardzo dobrej odporności na uszkodzenia mogą one dodawać szyku pomieszczeniom przez naprawdę długi czas. Oferujemy kasetony o naprawdę różnorodnych wymiarach, przez co nie będzie problemu z dopasowaniem ich do pomieszczenia. Jesteśmy pewni, że Państwa kreatywność pozwoli Wam wykorzystać je w sposób pozwalający na uzyskanie wspaniałego efektu estetycznego. Są to bowiem ozdoby, które mogą być używane w ogromną ilość sposobów. Zachęcamy do twórczego wykorzystania renesansowych wzorców!

Więcej

Kasetony Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów