Kasetony

PROMOCJA

1.57.001 Kaseton

234,71 zł 215,93 zł za szt. brutto
Piękne, ozdobne, wykonane z najlepszych materiałów i wykończone z dbałością ...

PROMOCJA

1.57.003 Kaseton

268,85 zł 247,35 zł za szt. brutto
Wykańczając swoje wnętrze, warto zadbać także o sufit, który urozmaici aranż...

Kasetony sufitowe i ścienne Europlast

Kasetony są elementem dekoracyjnym, który pierwszy raz został wykorzystany w starożytnym Rzymie, gdzie w efektowny sposób zdobił sufity w ówczesnej architekturze. Jednakże swoją popularność kasetony, w tym kasetony sufitowe zyskały ogromną popularność w czasach nowożytnych, a konkretnie w epoce renesansu, gdzie z impetem wkroczyły na salony. Kasetony mają więc bardzo długą tradycję, która jest ciągle kontynuowana, gdyż i dziś jest to rodzaj sztukaterii niezwykle chętnie używane jako dekoracja budynków użytku publicznego, restauracji, hoteli, czy dworków. Jednak można ją z powodzeniem wykorzystywać również w projektach domów i mieszkań, gdzie pozwala zamaskować nieestetyczne fragmenty ścian i dostarczyć dodatkowej izolacji. Kasetony są zatem jednym z kluczowych punktów naszego asortymentu, będący prawdziwą skrzynią skarbów dla miłośników stylowych wykończeń.

Oferta kasetonów do wnętrz

W naszym sklepie oferujemy wyjątkowe kasetony Europlast, które pozwalają na doskonałe wykończenie zarówno klasycznego, jak i nowoczesnego wystroju aranżacji. W tym pierwszym mogą stworzyć często pożądany „pałacowy” efekt, natomiast w tym drugim kasetony sufitowe i ścienne Europlast będą subtelnym uzupełnieniem wnętrza. Dzięki wysokiej odporności na uszkodzenia mogą one dodawać szyku pomieszczeniom przez naprawdę długi czas, zachowując swój nienaganny wygląd.

Kasetony Europlast na setki sposobów!

Oferujemy kasetony o naprawdę różnorodnych wymiarach, przez co nie będzie problemu z dopasowaniem ich do każdego pomieszczenia. Jesteśmy pewni, że Państwa kreatywność pozwoli Wam wykorzystać kasetony ścienne i sufitowe Europlast w sposób pozwalający na uzyskanie wspaniałego efektu estetycznego. Są to bowiem ozdoby, które mogą być używane na ogromną ilość sposobów.

Kasetony sufitowe Europlast można w łatwy sposób wkomponować w kolorystykę aranżacji. Produkty te zostały bowiem pokryte białym podkładem, co pozwala na bezproblemowe pomalowanie ich na dowolną farbą, która nie zawiera rozpuszczalników jak akrylowe, silikonowe i lateksowe. Kasetony ścienne Europlast, czy też sufitowe pozwalają zatem na łatwą i samodzielną personalizację do własnych preferencji kolorystycznych. Zachęcamy do twórczego wykorzystania renesansowych wzorców!