Nisze

PROMOCJA

1.61.101 Nisza

451,43 zł 415,32 zł za szt. brutto
Stylowa wnęka, idealnie pasująca do salonu lub sypialni, to nisza Europlast...

PROMOCJA

1.61.110 Nisza

419,51 zł 385,95 zł za szt. brutto
Elegancka nisza 1.61.110 firmy Europlast , to ciekawy pomysł na urozmaice...

PROMOCJA

Nisza 1.61.120

853,95 zł 785,63 zł za szt. brutto
Stylowa dekoracja sztukateryjna pasująca zarówno do salonu, jak i sypialni, ...

Nisze Europlast

Styl paryski zachwyca, zachęcając do wprowadzenia odrobiny elegancji również w swoim domu lub mieszkaniu. Łatwo go wyczarować gdy ściany zdobi doskonałej jakości sztukateria, która nawiązuje do nietuzinkowych dekoracji wykorzystywanych w pięknych i ponadczasowych mieszkaniach, w których czuć odrobinę ducha starych kamienic. To właśnie w takich przestrzeniach nisze Europlast będące elementem sztukaterii będą wyglądały nietuzinkowo i pozwolą wyczarować efekt niczym z katalogu wnętrzarskiego.

Nisze Europlast, czyli niebanalny efekt

Nisze Europlast to rodzaj sztukaterii do zamontowania na ścianie, dzięki którym można osiągnąć efekt wnęki, na przykład po to, by urozmaicić monotonną przestrzeń. Nisze wykonane są w sposób niezwykle elegancki, nawiązują do pięknej klasyki i utrzymane są w doskonałym minimalistycznym stylu, dzięki czemu po zamontowaniu na ścianie naprawdę dodają uroku i paryskiego szyku. Można pomalować je na biało lub na dowolny kolor za pomocą farb różnego typu. Nisza może stanowić ciekawy element dekoracyjny, który można stylizować w wybrany przez siebie sposób. Jeden z pomysłów to na przykład włożenie do środka dekoracyjnych świec bryłowych, dzięki czemu uzyska się bardzo efektowną atrapę kominka. Właśnie takie rozwiązania są stosowane na całym świecie w celu urozmaicenia przestrzeni, nadania jej większej przytulności.

Nisze Europlast i sztukateria w paryskim stylu

Sztukateria pasuje praktycznie do każdego wnętrza i zawsze dodaje mu klasy i elegancji. Można zastosować ją w bardzo minimalistycznym i prostym stylu, decydując się na zdobienia na przykład tylko tuż pod sufitem. Można też pójść o krok dalej i wybrać ozdoby na ścianę jakimi są nisze Europlast. W ten sposób uzyska się wysmakowane wnętrze z wyjątkowym charakterem. Wnęki w dwóch rodzajach to inwestycja na lata. Doskonała trwałość i wytrzymałość oraz możliwość pokrywania różnymi kolorami farb sprawia, że ta sztukateria będzie zmieniała się wraz ze zmianami w przestrzeni, ewoluując i dostosowując się do nowych pomysłów aranżacyjnych.