PANELE 3D

Panele dekoracyjne 3D DUNIN

Panele 3D marki DUNIN  są doskonałym przykładem świetnej jakości polskiej produkcji. Cechują się niezwykle interesującym wzornictwem pozwalającym na tworzenie bardzo intrygujących kompozycji oraz niesamowitą wytrzymałością, którą zawdzięczają zastosowaniu niezwykle twardego materiału POLYSTAR, dzięki któremu mogą zdob...

Panele dekoracyjne 3D DUNIN

Panele 3D marki DUNIN  są doskonałym przykładem świetnej jakości polskiej produkcji. Cechują się niezwykle interesującym wzornictwem pozwalającym na tworzenie bardzo intrygujących kompozycji oraz niesamowitą wytrzymałością, którą zawdzięczają zastosowaniu niezwykle twardego materiału POLYSTAR, dzięki któremu mogą zdobić ściany pomieszczeń przez naprawdę długi czas. Co więcej, charakteryzują się również wodoodpornością, przez co można je bez przeszkód montować w łazience. Są na tyle łatwe w cięciu, klejeniu, spoinowanie oraz montażu, że każdy będzie mógł się tym zająć bez pomocy fachowca.

Projektanci DUNIN stworzyli naprawdę interesujące wzory, które na pewno pobudzą Państwa wyobraźnię. Dostępne są w całym szeregu kolorów, z którymi można zapoznać się na stronach produktów. Sprawia to, że mogą z nich korzystać osoby stawiające na przytulną kolorystykę, jak i również i chłodne, nowoczesne barwy. Niezależnie od obranego stylu aranżacji, te panele na pewno będą prezentować się rewelacyjnie! 

Dzięki niewielkiej wadze nie tylko nie obciążają ścian, ale i są bardzo łatwe w transporcie. To z kolei sprawia, że koszty ich wysyłki są naprawdę niskie!

Polecamy ich wykorzystywanie nie tylko w mieszkaniach, ale i na przykład w hotelach, gdzie bardzo przydatne na pewno okażą się ich właściwości izolacyjne czy restauracjach, gdzie dzięki interesującemu wyglądowi na pewno przykują uwagę gości.

Więcej

PANELE 3D Jest 24 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 24 elementów