SZTUKATERIA ELEWACYJNA

Sztukateria elewacyjna

Zastosowanie sztukaterii wykończeniowej elewacyjnej stanowi doskonałą koncepcję, by upiększyć zewnętrzną część budynku. To rozwiązanie, dzięki któremu elewacja nabiera wyjątkowego charakteru dzięki precyzyjnym detalom, które przyciągają uwagę. Równocześnie, wysokiej jakości sztukateria elewacyjna pełni funkcję praktyczną, chroniąc ściany budynku przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych. To niezwykłe, że stała się nieodłącznym elementem budowli o reprezentacyjnym charakterze.

Sztukateria elewacyjna odporna na warunki atmosferyczne!

Nasza oferta obejmuje wyjątkową sztukaterię elewacyjną, w tym efektowne profile elewacyjne renomowanych producentów, które zostały stworzone z wykorzystaniem wysokiej jakości styropianu wzbogaconego o żywicę akrylową. Dzięki temu zapewniają one doskonałą przyczepność do podłoża oraz wyjątkową odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne i proces ścierania. Nasza sztukateria elewacyjna i profile charakteryzują się niezwykle gładką powierzchnią, dzięki zastosowaniu drobnoziarnistej masy akrylowej, która pokrywa produkty.

Sztukateria zewnętrzna do dekoracji elewacji

Nasza sztukateria zewnętrzna elewacyjna stanowi idealny sposób na ozdobienie dowolnej elewacji. Dzięki szerokiemu wyborowi produktów w naszej ofercie, można w łatwy sposób wyróżnić dom lub inny budynek również od strony zewnętrznej. Nasze listwy zewnętrzne efektownie podkreślą okna i drzwi, tworząc jednocześnie wyjątkowe ozdobne profile.

Szeroka oferta sztukaterii i profili elewacyjnych

Różnorodność oferowanych przez nas produktów pod względem wzornictwa, a także wymiarów, pozwoli na znalezienie profili oraz sztukaterii elewacyjnej, które idealnie dopasują się do zewnętrznej części budynków, przepięknie je ozdabiając. W naszym asortymencie znajdą Państwo zarówno barwione profile, jak i sztukaterię elewacyjną gotową do pomalowania na dowolny kolor, wpasowując je tym samym w kolorystykę wnętrza. Dodatkowo profile elewacyjne w wersji do malowania, pozwolą na odświeżenie ich wyglądu co kilka lat.

Jako profesjonaliści, działający na rynku sztukateryjnym od wielu lat z miłą chęcią udzielimy wszelkich odpowiedzi na pytania związane ze sztukaterią elewacyjną i montażem jej elementów np. profili elewacyjnych. Zachęcamy więc do kontaktu!

Inspiracje i porady - sztukateria elewacyjna

Nowoczesna sztukateria elewacyjna

Nowoczesna sztukateria elewacyjna

Sztukateria elewacyjna domów

Sztukateria elewacyjna domów i budynków