Panele 3D Dunin

Przepraszamy za niedogodności.

Panele 3D Dunin Wallstar

Panele 3D Dunin to wyśmienita opcja dla tych, którzy ceną sobie połączenie wytrzymałości oraz atrakcyjnego wzornictwa. Opisywany produkty występują w tak wielu wariantach, że znalezienie czegoś odpowiedniego nie powinno stanowić najmniejszego wyzwania. Panele ścienne Dunin Wallstar to nieprzeciętna forma dekoracji, która zachwyci nawet najbardziej wymagające osoby. Nasza wykwalifikowana obsługa z przyjemnością pomoże w doborze najlepszego wariantu. Panele 3D Dunin sprawdzą się zarówno w klasycznych, jak i modernistycznych wnętrzach, a więc jest to kwestia bardzo indywidualna.

Wytrzymałe panele ścienne 3D Dunin

Panele ścienne Dunin Wallstar posiadają doskonałe parametry użytkowe, dzięki czemu mogą zostać umieszczone w niemal dowolnym miejscu. Wyróżniają się ponadprzeciętną trwałością oraz odpornością na negatywne oddziaływanie czynników otoczenia. Panele 3D Dunin przez cały okres eksploatacji pozostaną w nienagannym stanie. Zostały one wykończone z najwyższą precyzją. Wszystko to sprawia, że panele ścienne Dunin Wallstar będą stanowić niesztampową ozdobę ściany w salonie, jadalni, czy też sypialni.

Panele 3D Dunin: jak malować?

Panele 3D Dunin Wallstar mogą zostać pomalowane na dowolny kolor, co stanowi ich ogromną zaletę. Nie zaleca się jednak wyboru farby, która posiada w swoim składzie rozpuszczalniki. Trzeba pamiętać, że są to związki o agresywnym działaniu, które mogłyby doprowadzić do uszkodzenia sztukaterii. Panele 3D Wallstar produkowane są w kolorze białym, co ułatwia osiągnięcie maksymalnego krycia.

Panele 3D Dunin proste w montażu

Panele ścienne Dunin są wyjątkowo proste w montażu. Nie ma konieczności stosowania wkrętów, ani śrub. Panele 3D Dunin powinny zostać przymocowane za pomocą spoiny z włóknem szklanym Dunin, kleju WS Fixer oraz fugi WS Joiner. Taki zestaw sprawi, że panele ścienne Dunin Wallstar przez długie lata pozostaną w niezmiennym położeniu. Nie trzeba obawiać się, że sztukateria odpadnie oraz ulegnie zniszczeniu. Panele 3D Dunin to najlepsza propozycja dla tych, którzy pragną niezwykłego wykończenia wnętrza!