Obniżka! 1.53.105 Listwa przypodłogowa Zobacz większe

1.53.105 Listwa przypodłogowa

Wyjątkowa okazja!

1.53.105

Nowy produkt

Ekskluzywne listwy przypodłogowe Europlast 1.53.105 w niezwykle elegancki sposób ukryją mankamenty widoczne na styku ścian i podłogi, w tym szczelinę dylatacyjną. Listwy 1.53.105 sprawiają, iż aranżacja staje się niezwykle stylowa i perfekcyjnie wykończona. Eleganckie listwy przypodłogowe Europlast 1.53.105 są odporne na przypadkowe uderzenia oraz zmywanie. Są gotowe do pomalowania farbą wodną.

Więcej szczegółów

125,61 zł brutto/szt.

-8%

136,53 zł brutto

Negocjuj cenę

Opis

Wysokość (cm) 16
Grubość (cm) 2.4
Długość (cm) 200
Materiał Poliuretan
Właściwości Odporne na wilgoć i uderzenia

Więcej informacji

Listwa przypodłogowa Europlast 1.53.105

Wykończeniowe listwy przypodłogowe pełnią funkcję nie tylko użytkową, ale stanowią także ciekawy element dekoracyjny. Takie listwy przede wszystkim maskują miejsca łączenia podłogi ze ścianami, a tym samym zakrywają szczeliny przy brzegach podłogi. Ma to ogromne znaczenie estetyczne, tak jak i praktyczne, ponieważ dzięki temu lista przypodłogowa chroni dolne partie ścian przed mechanicznymi uszkodzeniami zabrudzeniami, ograniczając zbieranie się kurzu i brudu w szczelinach podłogi.

Listwa podłogowa Europlast 1.53.105, pomijając funkcję dekoracyjną, maskuje kable, przewody elektryczne oraz, nieodłączny element montażu paneli oraz parkietu, szczelinę dylatacyjną. Ponadto, zakrywa także nieestetyczne dla oka wykończenia na styku ścian i podłogi.

Listwa wykończeniowa Europlast 1.53.105, którą oferujemy Państwu w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl, jest produktem kierowanym do tradycjonalistów, jeśli chodzi o aranżację wnętrz. Za pomocą naszej listwy przypodłogowej nadadzą Państwo niesamowitego charakteru każdemu pomieszczeniu, wzbogacając go o perfekcyjnie prezentujące się wykończenie w postaci listwy Europlast 1.53.105. Ozdobna listwa wykończeniowa na styku ścian i podłogi wygląda rewelacyjnie, a także dodaje nadzwyczajnego charakteru i harmonizuje pokój. Prostota designu pozwala na montaż listwy w stylistyce zarówno klasycznej, jak i nowoczesnej.

Produkcja listew przypodłogowych Europlast 1.53.105 przebiega z użyciem wysoko rozwiniętej technologii oraz najwyższej klasy materiałów i tworzyw. Dzięki temu nie muszą się Państwo martwić o zmiany w wyglądzie produktu lub też jego niszczenie się wraz z czasem użytkowania. Zadowolenie domowników i ich gości jest dl nas niezwykle ważne, toteż w procesie tworzenia naszych listew dbamy o każdy najmniejszy szczegół, by móc cieszyć się taką dekoracją przez wiele długich lat.

Europlast 1.53.105

Nasze wykończeniowe listwy przypodłogowe to produkty, które zachwycają doskonałością w każdym calu. Fantastycznie wtapiają się w każdego typu stylistykę, dodając harmonii i ekskluzywnego charakteru. Przypodłogowa listwa Europlast 1.53.105 każdego bez wyjątku zachwyci elegancją.

Ogromnym atutem listew wykończeniowych z serii Europlast jest ich odporność na wilgoć oraz wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne jak wgniecenia. Dzięki zabezpieczeniu przed wodą mają Państwo możliwość wielokrotnego czyszczenia listwy w celu odświeżenia jej i przywrócenia wyglądu jak z dnia zakupu. Co więcej, przypodłogowa listwa Europlast 1.53.105 pozostanie w stanie niezmienionym nawet w wyniku przypadkowego uderzenia podczas sprzątania mieszkania.

Niezwykłym ułatwieniem z naszej strony jest fakt, iż wykończeniowa listwa przypodłogowa Europlast 1.53.105 jest produktem gotowym do pokrycia farbą do wnętrz. Listwa ta posiada powłokę, która poprawia przyczepność farby. Dobierając odpowiedni kolor, mogą Państwo w bardzo łatwy sposób wtopić listwę w aranżację wnętrza lub też wyeksponować ją na zasadzie kontrastu, co z pewnością doda pomieszczeniu oryginalnego i niespotykanego akcentu. Ważne jest jednak to, by farba nie zawierała rozpuszczalników. Użyć można więc farb akrylowych bądź silikonowych.

Listwy ozdobne Europlast 1.53.105 – nieskomplikowany montaż

Niewielka waga materiałów wykorzystanych do produkcji listwy dekoracyjnej Europlast 1.53.105 zapewnia łatwość podczas instalacji produktu. W naszej ofercie proponujemy także kleje oraz inne akcesoria przydatne do montaży firmy Europlast by Cezar. Dzięki nim w błyskawiczny i banalnie prosty sposób zmienią Państwo swoje wnętrze.

Kleje do montażu Europlast by Cezar C300 oraz klej do łączeń Europlast by Cezar C310 pozwoli zaoszczędzić dużo cennego czasu, natomiast brak potrzeby wynajmowania ekipy remontowej pozwoli zaoszczędzić pieniądze. Listwę przypodłogową Europlast 1.53.105 można bez większych komplikacji zamontować samodzielnie.

Fachowa pomoc przy wyborze listew przypodłogowych

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących zakupu listwy Europlast 1.53.105 w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl skontaktuj się z nami. Nasi pracownicy chętnie pomogą Państwu w odpowiedzi na pytania, w pozbyciu się wątpliwości oraz w wybraniu idealnej dla Państwa sztukaterii. Co więcej, udzielimy także odpowiedzi na temat specyfikacji, funkcjonalności i sposobu montażu listew. Doświadczenie nauczyło nas odpowiedniego podejścia do klienta oraz jego potrzeb związanych z zagospodarowaniem przestrzeni we własnym mieszkaniu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609142528 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane