Klej Intenpro mocny

29,20 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 29.20 zł

Opis produktu

Klej Intenpro to super mocny klej montażowy do listew marki Intenpro. Dzięki szybkiemu łączeniu oraz wysokiej przyczepności doskonale przyklei listwy przypodłogowe oraz ścienne do podłoża. Klej Intenpro nie wpływa na strukturę listew i sztukaterii Intenpro, dzięki czemu gwarantuje estetyczny efekt montażowy.

Zużycie 8-9 mb podwójnego klejenia.

Informacje o produkcie

Klej Intenpro SUPER MOCNY

Sztukateria dekoracyjna, którą oferujemy w naszym sklepie to szybki i łatwy sposób na dokonanie dużej lub niewielkiej zmiany w aranżacji wnętrza. Montując listwy ozdobne, czy wykończeniowe Intenpro, nadasz każdemu pomieszczeniu niepowtarzalny i oryginalny charakter, dzięki niezwykłej jakości wykonaniu listew Intenpro, a także ich niespotykanemu designowi.

Klej do listew Intenrpo

Jednym z niezbędnych narzędzi, który pozwoli odmienić każde wnętrze jest klej montażowy Intenpro. Jest to produkt o wielu niezwykłych właściwościach i trwałości. Służy do montażu wewnątrz pomieszczeń listew przypodłogowych oraz ściennych marki Intenpro. Swoim składem nie narusza powierzchni sztukaterii, gwarantując efektowny efekt montażu. Klej Intenpro jest szybkoschnący, bezwonny i bezpieczny dla wszystkich typów materiałów dekoracyjnych.

Jak zamontować listwy Intenpro?

Etap montażu elementów dekoracyjnych Intenpro jest prostszy, niż mogłoby się wydawać. Nie można jednak zapomnieć o kilku ważnych krokach, które znacznie ułatwią przyklejenie listew Intenpro. Przede wszystkim stwórz plan, czyli zaprojektuj przestrzeń tak, aby każdy z wybranych detali dekoracyjnych Intenpro pasował idealnie i uzupełniał układ wnętrza. Ponadto niezwykle ważne jest również przygotowanie powierzchni, na której zamierzasz zamocować listwy Intenpro. Odpowiednie przygotowanie tj. oczyszczenie i osuszenie, zwiększy przyczepność kleju i zapewni dłuższą żywotność produktów Intenpro dostępnych na www.maszwnetrze.pl.

W razie pytań…

Zakup odpowiedniej sztukaterii pasującej do wnętrza często wiąże się z wieloma trudnymi pytaniami i wątpliwościami. Jeśli chcesz znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące doboru produktów Intenpro oferowanych na www.maszwnetrze.pl, napisz do nas! Nasze doświadczenie, a także wiedza zdobywana przez lata w branży sztukatorskiej pozwala nam profesjonalnie odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące specyfikacji konkretnego modelu listew przypodłogowych i ściennych lub jego montażu z użyciem kleju Intenpro oraz innych elementów potrzebnych do mocowania wysokiej jakości sztukaterii Intenpro, nadającej zupełnie nowy wygląd każdemu mieszkaniu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.