• -7%

NMC FD7 Listwa przypodłogowa

81,18 zł 75,50 zł za szt. (brutto)

Opis produktu

Listwa przypodłogowa NMC FD7 to funkcjonalny detal wykończenia wnętrz na styku podłogi i ściany. Jej minimalistyczny i nowoczesny wygląd podkreśla charakter wnętrza, eksponując przy tym podłogę oraz spajając całość powierzchni płaskich. Świetnie maskuje niedoskonałości płaszczyzn, zakrywając nieestetyczne kable i przewody oraz szczeliny dylatacyjne. Wykonana z najwyższej jakości materiałów jest odporna na uszkodzenia i wilgoć, łatwa w montażu. Listwę NMC FD7 można pomalować na dowolny kolor farbą niezawierającą rozpuszczalników.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  7
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.8
 • Symbol
  FD7
 • Kolekcja
  Wallstyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polistyren wysokiej gęstości
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa NMC FD7

Listwa przypodłogowa NMC FD7 to jeden z naszych produktów listew wykańczających, która stanowi niezwykle funkcjonalny, a jednocześnie bardzo estetyczny element każdego wnętrza. Listwa perfekcyjnie prezentuje się na styku ścian i podłogi w pełni wykańczając aranżację, doskonale eksponuje podłogę. Oferowana listwa zaskakuje swoją prostotą designu, co sprawia, że można ją wykorzystać zarówno we wnętrzach klasycznych, nowoczesnych, jak i w każdej innej stylizacji pomieszczenia.

Listwa przypodłogowa NMC FD7 to bardzo funkcjonalny detal wykończenia wnętrz na styku podłogi i ściany. Jej minimalistyczny i nowoczesny wygląd podkreśla charakter pomieszczenia, eksponując przy tym podłogę oraz spajając całość powierzchni płaskich. Świetnie maskuje niedoskonałości płaszczyzn, zakrywając nieestetyczne kable i przewody oraz szczeliny dylatacyjne. Listwę NMC FD7  jest wykonana z najwyższej jakości materiałów, jest odporna na uszkodzenia i wilgoć, łatwa w montażu, można pomalować na dowolny kolor farbą niezawierającą rozpuszczalników.

Listwa NMC FD7 - wspaniałe wykończenie.

Listwa przypodłogowa NMC FD7 to listwa, wytworzona z wysokiej jakości materiałów, jest odporna na wilgoć, co oznacza, że można ją czyścić oraz zmywać wielokrotnie doprowadzając ją do stanu sprzed montażu. Listwa również jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu podczas przypadkowego uderzenia w listwę odkurzaczem lub mopem nie powstaną nieestetyczne wgniecenia. Listwę NMC FD7, można pomalować dowolną farbą, do wnętrz niezawierającą rozpuszczalników jak farby akrylowe, lateksowe, czy silikonowe.

Oferowaną w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl listwa przypodłogowa NMC FD7 to produkt o niezwykłej perfekcyjności w każdym detalu, dzięki czemu listwa rewelacyjnie prezentuje się w niejednym wnętrzu, odgrywając rolę niezwykłej ozdoby zamykającą aranżację pomieszczenia. Możliwość pomalowania listwy przypodłogowych pozwala ją jeszcze lepiej dopasować do wnętrza, wtapiając ją w jego kolorystykę lub wręcz przeciwnie, eksponując ją kontrastowymi kolorami, tworząc wyraźny i oryginalny akcent w pomieszczeniu.

Listwa NMC FD7 – łatwy montaż

Łatwość montażu listwy przypodłogowej NMC FD7 pozwala oszczędzić czas i pieniądze, gdyż w prosty sposób zamontujesz listwę bez konieczności wynajęcia ekipy remontowej. W szybki sposób sam zamontujesz listwę dekoracyjną do ściany, zakrywając szczelinę dylatacyjną oraz nieestetyczne okablowanie i zakończenia ścian, tworząc we wnętrzu harmonijną całość. W sklepie www.maszwnetrze.pl oferowane są przez nas kleje NMC Adefix New oraz NMC Adefix Plus jest jeszcze łatwiejsza.

Pomoc przy wyborze listwy NMC FD7 dekoracyjnych

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem ozdobnej listwy NMC FD7 na www.maszwnetrze.pl, ale masz pytania, to skontaktuj się z nami. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz znajomość całego asortymentu pozwoli naszym pracownikom odpowiedzieć na dowolne zadane przez Ciebie pytanie dotyczące specyfiki produktu, jego funkcjonalności, a także montażu listew przypodłogowych wraz z doborem odpowiednich akcesoriów do ich przymocowania. Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: