• -7%

NMC FO1 Listwa przypodłogowa

80,14 zł 74,53 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 74.53 zł

Opis produktu

Listwa przypodłogowa NMC FO1 wyróżnia się prostym i eleganckim wykonaniem. Jest to doskonałe rozwiązanie do pomieszczeń klasycznych lub nowoczesnych.

Dekoracyjna listwa NMC FO1 jest prosta w samodzielnym montażu i umożliwia skuteczne zamaskowanie wystających kabli i przewodów. Za pomocą NMC FO1 bez problemu ukryjesz także rzucające się w oczy szczeliny dylatacyjne oraz różnego rodzaju niedoskonałości na styku ściany i podłogi. Listwa przypodłogowa NMC FO1 jest gładka i gotowa do pomalowania w dowolnym kolorze.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  12
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.5
 • Symbol
  FO1
 • Kolekcja
  Wallstyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polistyren wysokiej gęstości
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa NMC FO1

Listwa przypodłogowa NMC FO1 jest listwą dekoracyjną, pełniącą funkcję nie tylko estetyczną, ale również ochronną. Wykończeniowa listwa przypodłogowa to rodzaj listwy, który chroni ściany przed uszkodzeniami mechanicznymi. Listwy NMC służą również zakryciu szczeliny dylatacyjnej powstającej przy montażu paneli lub parkietu oraz końcówek tapet czy wszelkich innych nierówności na styku ścian i podłogi. Dzięki prostej formie przypodłogowa listwa NMC FO1 doskonale sprawdzi się zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnym pomieszczeniu.

Nowoczesna technologia, która została zastosowana przy produkcji listwy przypodłogowej NMC FO1, sprawia, że produkt ten cieszyć może oczy domowników przez wiele lat - listwa NMC FO1 jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć, dzięki czemu może być wielokrotnie czyszczona.

NMC FO1 elegancja w zasięgu ręki.

Przeszkadzają Ci szczeliny dylatacyjne lub wystające kable? Montaż listwy przypodłogowej NMC FO1 pozwoli Ci pozbyć się tego problemu! Listwa NMC FO1 doskonale prezentuje się w każdym pomieszczeniu, perfekcyjnie wykańczając wymarzoną aranżację. Za pomocą tego modelu ukryjesz wszelkie niedoskonałości na styku ściany i podłogi, a także zasłonisz przewody elektryczne, które zaburzają estetyczny wygląd pomieszczenia.

Dekoracyjnej listwie przypodłogowej NMC FO1 niestraszne są także wilgoć i wgniecenia - produkt można często myć, a przypadkowe uderzenia odkurzacza lub mopa nie stanowią zagrożenia dla estetycznej formy listwy. Ponadto listwa NMC FO1 jest kompleksowo przygotowana do... zmiany koloru! Jeśli nudzi Cię klasyczna biel lub chciałbyś lepiej dostosować sztukaterię do swoich potrzeb, możesz przemalować listwę przypodłogową NMC FO1 na dowolny kolor. Pamiętaj - korzystaj tylko z farb niezawierających rozpuszczalników!

Listwa NMC FO1 – nieskomplikowany montaż.

Przypodłogowa listwa NMC FO1 jest lekka i prosta w samodzielnym montażu, dzięki czemu umieszczenie listwy na ścianie nie wymaga udziału kosztownych specjalistów. Oferowane przez nas w atrakcyjnej cenie kleje NMC Adefix New oraz NMC Adefix Plus na stronie sklepu www.maszwnetrze.pl ułatwią jeszcze bardziej prawidłowy montaż listwy na ścianie. Listwa NMC FO1 nie wymaga żadnej dodatkowej obróbki przed montażem lub malowaniem.

Pytania i wątpliwości - listwa NMC FO1.

Chcąc wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie oraz specjalistyczną wiedzę naszych pracowników, pragniemy dzielić się naszymi radami w zakresie doboru, kupna, montażu i pielęgnacji sztukaterii. Jeśli nie jesteś pewien, czy ozdobna listwa NMC FO1 jest dla Ciebie, skontaktuj się z nami! Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Cię pytania oraz doradzić wybór idealnej listwy przypodłogowej do Twojego mieszkania. Dzięki nam poznasz dokładniej specyfikę wszystkich naszych produktów, a także zastosowanie dostępnych na stronie www.maszwnetrze.pl akcesoriów do mocowania sztukaterii.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: