Promocje

Ostatnio przeglądane

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! ORAC DECOR SX122 Listwa przypodłogowa Zobacz większe

ORAC DECOR SX122 Listwa przypodłogowa

Promocja!

SX122

Nowy produkt

Ozdobna listwa przypodłogowa ORAC DECOR SX122 to listwa wykończeniowa o efektownym, a zarazem uniwersalnym kształcie, pasującym do każdej aranżacji wnętrza. Prosta listwa ORAC SX122 uwydatni podłogę, dodatkowo chroniąc ściany przed uderzeniami. Jest wytrzymała oraz odporna na wilgoć. Łatwość montażu w połączeniu z możliwością pomalowania dowolną farbą do wnętrz pozwala na jej zastosowanie w każdym pomieszczeniu.

Więcej szczegółów

55,08 zł
za szt.
brutto

-7%

59,22 zł brutto

Negocjuj cenę

Opis

Wysokość (cm)7.9
Szerokość (cm)2.2
Długość (cm)200
SymbolSX122
KolekcjaAXXENT
MateriałDuropolimer
PowłokaPodkład
Właściwościodporna na wilgoć
Zalecany klejFDP500

Więcej informacji

SX122 Orac Decor listwa przypodłogowa

Listwa przypodłogowa to element dekoracyjny, który niestety jest bardzo często bagatelizowany przez inwestorów i projektantów wnętrz. Tymczasem jej rola w domowej aranżacji jest ogromna, gdyż nie ogranicza się wyłącznie do dekoracji, ale ma też swój wymiar praktyczny.

Listwa przypodłogowa SX122 marki Orac Decor to element dekoracyjny, którego struktura, konstrukcja i charakterystyka techniczna doskonale odpowiada zapotrzebowaniom nowoczesnego gospodarstwa domowego.

Listwa przypodłogowa SX122 - cele, zadania i charakterystyka

Listwę przypodłogową montuje się w celu zamaskowania nieciągłości, szczelin i innych nieprawidłowości, występujących na styku powierzchni podłogi i ściany. Niejako w związku z tym, pojawiła się możliwość wykorzystania listwy również jako maskownicy dla przewodów elektrycznych. Oznacza to, że listwa przypodłogowa musi:

  • wyróżniać się odpowiednimi parametrami wytrzymałościowymi,
  • chronić swą wewnętrzną strukturę przed działaniem wilgoci,
  • być dostosowana do specyfiki wnętrza.

Dlaczego Orac Decor SX122?

Listwa przypodłogowa SX122 marki Orac Decor to rozwiązanie optymalne dla domowej aranżacji z co najmniej kilku względów:

  1. Listwa przypodłogowa SX122 jest odporna na działanie wilgoci, uszkodzenia mechaniczne i promieniowanie ultrafioletowe. Jest to zasługą zarówno innowacyjnego materiału, jak i zastosowanych do jego ochrony powłok specjalnych.
  2. Listwa Orac Decor SX122 posiada specjalną konstrukcję, dzięki której możliwe jest zagospodarowanie przestrzeni pomiędzy listwą a ścianą zewnętrzną. Można w niej ułożyć np. kable, dyskretnie przeprowadzając je w wybranych miejscach.
  3. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX122 może być dowolnie modyfikowana pod względem kolorystycznym. Można ją malować za pomocą dowolnych farb, które w swoim składzie nie zawierają rozpuszczalników.

Montaż - atut listwy Orac Decor SX122

Jedną z najważniejszych zalet opisywanej listwy jest sposób jej montażu. Ogranicza się on zaledwie do nałożenia cienkiej warstwy kleju (montaż klejem Orac Decor FDP500 oraz klejem do łączeń Orac Decor FX200) i przyłożenia listwy do ściany. Wystarczy kilkanaście sekund, by wiązania pomiędzy ścianą a listwą skutecznie ustabilizowały tą ostatnią, i to bez konieczności stosowania wkrętów, bądź innych metod ingerowania w strukturę ściany.

Listwa przypodłogowa SX122 marki Orac Decor składa się z dopasowanych do siebie elementów, dzięki czemu jej montaż również nie powinien sprawić nikomu problemu. Listwy, łączniki i narożniki są względem siebie doskonale dopasowane, dzięki czemu razem tworzą stabilną całość.

Nowoczesny krój — cecha, na którą warto postawić

Listwa przypodłogowa SX122 marki Orac Decor wyróżnia się również ciekawym, nowoczesnym, ale i minimalistycznym designem. Jej jasna kolorystyka pozwala na pokrycie jej dowolną powłoką malarską, dostosowaną do kolorystyki ścian i domowej elewacji. Listwa SX122 doskonale maskuje wszelkie nierówności i jednocześnie nie zaburza wystroju wnętrza.

Jej delikatny, kaskadowy kształt uzupełnia aranżacyjnie wnętrze, ale jednocześnie nie przeładowuje go nadmiarem zdobień i dekoracji. Listwa przypodłogowa SX122 marki Orac Decor jest zatem kompletną dekoracją, którą każdy powinien mieć w swoim domu. Zwłaszcza że można ją dopasować do różnych aranżacji, począwszy od klasyki a kończąc na rozwiązaniach

ultranowoczesnych.

Listwa przypodłogowa SX122 marki Orac Decor to produkt kompletny, zapewniający idealne maskowanie szczelin dylatacyjnych, nierówności i przewodów elektrycznych. Model SX122 jest — podobnie jak niejedna listwa przypodłogowa tej marki — uniwersalny pod względem aranżacyjnym.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 528 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor

Produkty powiązane