• -7%

ORAC DECOR SX122 Listwa przypodłogowa

76,76 zł 71,39 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 71.39 zł

Opis produktu

Ozdobna listwa przypodłogowa ORAC DECOR SX122 to listwa wykończeniowa o efektownym, a zarazem uniwersalnym kształcie, pasującym do każdej aranżacji wnętrza. Prosta listwa ORAC SX122 uwydatni podłogę, dodatkowo chroniąc ściany przed uderzeniami. Jest wytrzymała oraz odporna na wilgoć. Łatwość montażu w połączeniu z gotowością do pomalowania dowolną farbą do wnętrz pozwala na jej zastosowanie w każdym pomieszczeniu.

Opis

 • Wysokość (cm)
  7.9
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  2.2
 • Symbol
  SX122
 • Kolekcja
  AXXENT
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX200
 • Właściwości
  odporna na wilgoć

Informacje o produkcie

SX122 Orac Decor listwa przypodłogowa

Listwa przypodłogowa to element dekoracyjny, który niestety jest bardzo często bagatelizowany przez inwestorów i projektantów wnętrz. Tymczasem jej rola w domowej aranżacji jest ogromna, gdyż nie ogranicza się wyłącznie do dekoracji, ale ma też swój wymiar praktyczny.

Listwa przypodłogowa SX122 marki Orac Decor to element dekoracyjny, którego struktura, konstrukcja i charakterystyka techniczna doskonale odpowiada zapotrzebowaniom nowoczesnego gospodarstwa domowego.

Listwa przypodłogowa SX122 - cele, zadania i charakterystyka

Listwę przypodłogową montuje się w celu zamaskowania nieciągłości, szczelin i innych nieprawidłowości, występujących na styku powierzchni podłogi i ściany. Niejako w związku z tym, pojawiła się możliwość wykorzystania listwy również jako maskownicy dla przewodów elektrycznych. Oznacza to, że listwa przypodłogowa musi:

 • wyróżniać się odpowiednimi parametrami wytrzymałościowymi,
 • chronić swą wewnętrzną strukturę przed działaniem wilgoci,
 • być dostosowana do specyfiki wnętrza, dzięki łatwości cięcia oraz gotowości do pomalowania.

Dlaczego Orac Decor SX122?

Listwa przypodłogowa SX122 marki Orac Decor to rozwiązanie optymalne dla domowej aranżacji z co najmniej kilku względów:

 1. Listwa przypodłogowa SX122 jest odporna na działanie wilgoci, uszkodzenia mechaniczne i promieniowanie ultrafioletowe. Jest to zasługą zarówno innowacyjnego materiału, jak i zastosowanych do jego ochrony powłok specjalnych.
 2. Listwa Orac Decor SX122 posiada specjalną konstrukcję, dzięki której możliwe jest zagospodarowanie przestrzeni pomiędzy listwą a ścianą zewnętrzną. Można w niej ułożyć np. kable, dyskretnie przeprowadzając je w wybranych miejscach.
 3. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX122 może być dowolnie modyfikowana pod względem kolorystycznym. Można ją malować za pomocą dowolnych farb, które w swoim składzie nie zawierają rozpuszczalników.

Montaż - atut listwy Orac Decor SX122

Jedną z najważniejszych zalet opisywanej listwy jest sposób jej montażu. Ogranicza się on zaledwie do nałożenia cienkiej warstwy kleju (montaż klejem Orac Decor FDP500 oraz klejem do łączeń Orac Decor FX200) i przyłożenia listwy do ściany. Wystarczy kilkanaście sekund, by wiązania pomiędzy ścianą a listwą skutecznie ustabilizowały tą ostatnią, i to bez konieczności stosowania wkrętów, bądź innych metod ingerowania w strukturę ściany.

Nowoczesny krój — cecha, na którą warto postawić

Listwa przypodłogowa SX122 marki Orac Decor wyróżnia się również ciekawym, nowoczesnym, ale i minimalistycznym designem. Jej jasna kolorystyka pozwala na pokrycie jej dowolną powłoką malarską, dostosowaną do kolorystyki ścian i domowej elewacji. Listwa SX122 doskonale maskuje wszelkie nierówności i jednocześnie nie zaburza wystroju wnętrza.

Jej delikatny, kaskadowy kształt uzupełnia aranżacyjnie wnętrze, ale jednocześnie nie przeładowuje go nadmiarem zdobień i dekoracji. Listwa przypodłogowa SX122 marki Orac Decor jest zatem kompletną dekoracją, którą każdy powinien mieć w swoim domu. Zwłaszcza że można ją dopasować do różnych aranżacji, począwszy od klasyki a kończąc na rozwiązaniach ultranowoczesnych.

Listwa przypodłogowa SX122 marki Orac Decor to produkt kompletny, zapewniający idealne maskowanie szczelin dylatacyjnych, nierówności i przewodów elektrycznych. Model SX122 jest — podobnie jak niejedna listwa przypodłogowa tej marki — uniwersalny pod względem aranżacyjnym.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: