• -7%

ORAC DECOR SX165 Listwa przypodłogowa

46,83 zł 43,55 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 43.55 zł

Opis produktu

Dekoracyjna listwa wykończeniowa jaką jest przypodłogowa listwa ORAC DECOR SX165 pozwala na perfekcyjne wykończenie każdego wnętrza. Listwa idealnie podkreśla podłogę oraz zakrywa okablowanie i szczelinę dylatacyjną powstającą przy montażu paneli bądź parkietu. Listwa jest odporna na wilgoć i uderzenia. Gotowość pomalowania listwy Orac SX165 i łatwość montażu pozwala na jej zastosowanie w każdym wnętrzu.

Opis

 • Wysokość (cm)
  6.9
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.1
 • Symbol
  SX165
 • Kolekcja
  Orac Decor
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  odporna na wilgoć

Informacje o produkcie

Orac Decor SX165 listwa przypodłogowa

Listwy przypodłogowe pełnią przede wszystkim funkcję dekoracyjną, dzięki czemu szybko i łatwo nadadzą każdemu wnętrzu niepowtarzalny charakter. Oprócz roli dekoracyjnej, listwy przypodłogowe będą również doskonałym wykończeniem aranżacji, zakrywając nieestetyczne elementy na styku ścian z podłogą, takie jak końcówki tapet, szczeliny dylatacyjne, czy nierówności malowania.

Listwa przypodłogowa Orac Decor SX165 to produkt wchodzący w skład oferty listew dekoracyjnych cenionej na rynku marki sztukatorskiej. To model, który uzupełni każde wnętrze, niezależnie od jego stylu. Listwa przypodłogowa Orac Decor SX165 pięknie zdobi podłogi, dzięki czemu wnętrze jest doskonale zharmonizowane. Listwy Orac Decor SX165 dzięki swojemu niepowtarzalnemu wzornictwu doskonale uzupełni kompozycję zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych kompozycji.

Dostępna w naszej ofercie listwa przypodłogowa Orac Decor SX165 to delikatny element sztukatorski, który podkreśli każdy styl pomieszczenia, odświeżając je i nadając mu niepowtarzalnego charakteru. Jest to więc świetne rozwiązanie na prostą zmianę niejednej aranżacji.

Biorąc pod uwagę technologię i materiały użyte do produkcji listew Orac Decor, model SX165 zachowuje swój wygląd przez wiele lat, niezależnie od czynników, na które jest narażony. Perfekcyjne wykonanie oraz właściwości listwy przypodłogowej Orac Decor SX165 sprawiają, że jest to wyjątkowy element wykończeniowy, który spełni zarówno oczekiwania jakościowe, funkcjonalne, jak i oczywiście wizualne.

Wyjątkowa listwa przypodłogowa Orac Decor SX165

Listwa Orac Decor SX165 wykonana jest z wysokiej jakości materiałów z zachowaniem maksymalnej precyzji zdobień. Perfekcja w każdym szczególe sprawia, że listwa przypodłogowa Orac Decor SX165 jest fantastyczna na styku ścian i podłogi.

Orac Decor SX165 to sztukateria, która dzięki zastosowanym materiałom jest wodoodporna, co pozwala na montaż nawet w miejscach o dużej wilgotności, takich jak kuchnia czy łazienka. Dodatkowo listwa przypodłogowa Orac Decor jest łatwa w utrzymaniu i czyszczeniu, dzięki czemu w prosty sposób można ją przywrócić do stanu idealnego, jaki był w dniu zakupu. Listwa dostępna w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl jest również odporna na uderzenia, co zwiększa jej funkcjonalność i trwałość.

Ponadto zaletą listwy Orac Decor SX165 jest gotowość pomalowania jej na dowolny kolor, dzięki czemu można dostosować model do koloru wnętrza. Listwa Orac Decor SX165 może stać się charakterystycznym akcentem aranżacji lub wtopić się w jej kolorystykę. Do malowania używać farby bezrozpuszczalnikowej.

Listwa Orac Decor SX165 i łatwość montażu

Listwy ozdobne Orac Decor, w tym model SX165, są niezwykle łatwe w montażu dzięki zastosowaniu lekkich materiałów podczas ich produkcji. Zastosowanie tego produktu w każdym wnętrzu ułatwia również fakt, że akcesoria montażowe dedykowane do tego modelu dostępne są w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl. Są to klej montażowy FDP500 Orac Decor i klej do spoin FX400 Orac Decor.

Pomoc przy wyborze listew wykończeniowych

Zakup odpowiedniego elementu dekoracyjnego w postaci listwy przypodłogowej może być trudnym wyzwaniem. Dzięki naszemu doświadczeniu w pracy ze sztukaterią, a także rozległej znajomości wszystkich produktów dostępnych na www.maszwnetrze.pl, nasi pracownicy z łatwością odpowiedzą na pytania związane z doborem odpowiedniego produktu i jego specyfikacji. Dodatkowo z przyjemnością doradzimy jak zamontować listwy, tym SX165 Orac Decor we wnętrzu przy użyciu odpowiednich akcesoriów montażowych.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy przypodłogowej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: