• -7%

NMC IL3 Listwa sufitowa

41,74 zł 38,82 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 38.82 zł

Opis produktu

Listwa NMC IL3 to niezwykle elegancka i klasyczna listwa sufitowa o uniwersalnej formie. Produkt ten wykonany jest z poliuretanu, pokryty gruntującą farbą podkładową koloru białego, zapewniając trwałość i odporność na uszkodzenia. Listwa sufitowa NMC Arstyl IL3 jest lekka, a co za tym idzie, bardzo łatwa w montażu. Wkomponuje się w wystrój każdego wnętrza, uzupełniając go i nadając mu wyrazistości.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Listwa nie zawiera oświetlenia LED.

Opis

 • Wysokość (cm)
  5
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  3.2
 • Kolekcja
  Arstyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

IL3 NMC oświetleniowa listwa sufitowa

Listwa sufitowa IL3 NMC to wysoki poziom zarówno wykonania, jak i praktyczności. Model pomaże stworzyć nietuzinkowy charakter w każdym wnętrzu w bardzo szybkim czasie za sprawą łatwości montażu listwy IL3 NMC. Ponadto idealne proporcje produktu umożliwiają perfekcyjne wykończenie każdego wnętrza, gdyż listwa sufitowa IL3 NMC doskonale zakrywa nieestetyczne nierówności znajdujące się na styku ścian i sufitu.

Listwa sufitowa i oświetleniowa w jednym - IL3 NMC

IL3 NMC to listwa sufitowa stworzona z myślą o spełnianiu najwyższych oczekiwań stawianych przez naszych klientów. Jest wysoce odporna na wgniecenia, wilgoć, jak i zatarcia. Ponadto niezmiernym atutem produktu, jakim jest listwa sufitowa IL3 NMC jest możliwość szybkiego montażu wraz z oświetleniem w postaci taśmy LED. Pozwala to na łatwą zmianę listwy sufitowej w listwę oświetleniową, która wprowadzi niezwykły klimat do każdej aranżacji.

Listwa IL3 NMC to połączenie wysokiej jakości wykonania oraz niezwykle modernistycznego designu. Model doskonale wpasuje się w różnorodne stylizacje wnętrz tworząc w nich niezwykły klimat w ciągu dnia, jak i wieczorową porą za sprawą oświetlenia LED. Ponadto dużym atutem oświetleniowej listwy sufitowej IL3 NMC jest najwyższa precyzja wykonania, dzięki czemu produkt rewelacyjnie prezentuje się na styku ścian i sufitu, a także maskując niedoskonałości powstałe podczas malowania oraz zakończenia tapet.

Listwa sufitowa IL3 NMC ciekawostki

Listwa sufitowa IL3 NMCmoże być pomalowana na wybrany kolor. Co ważne - należy upewnić się, że farba nie zawiera w swoim składzie rozpuszczalników. Ponadto prezentowana listwa sufitowa jest łatwa w montażu, szczególnie w przypadku zastosowania dedykowanych akcesoriów montażowych. Do zamocowania oświetleniowej listwy sufitowej IL3 NMC wykorzystuje się klej montażowy NMC Adefix New i oraz klej do łączeń listew NMC Adefix Plus. W przypadku mocowania listwy sufitowej IL3 NMC z oświetleniem w postaci taśmy LED zaleca się również zastosowanie taśmy aluminiowej, która zapobiegnie przebijaniu się światła przez listwę.

Oświetleniowa listwa sufitowa IL3 NMC oferuje zatem naprawdę duże możliwości aranżacyjne, i w przeciwieństwie do innych modli, pozwala na znacznie szersze zastosowanie. Ponadto listwa sufitowa IL3 NMC wykonana jest z wytrzymałego materiału, dzięki czemu jest wysoce odporna na wgniecenia oraz wilgoć.

Pomoc przy wyborze listwy ściennej ozdobnej IL3 NMC

Jeśli nie mają Państwo pojęcia, czy dany produkt, w tym prezentowana oświetleniowa listwa sufitowa IL3 NMC będzie odpowiedni, najlepiej skontaktować się z naszymi pracownikami. Znajdziemy dla Państwa najlepsze rozwiązania do perfekcyjnego wykończenia wnętrza. Pomagamy nie tylko wybrać listwy sufitowe, ale także ułatwiamy wybór akcesoriów to ich montażu. Nasze doświadczenie i umiejętności w doborze sztukaterii, pozwolą nam na dopasowanie listwy sufitowej, oświetleniowej, czy też innego produktu do każdego pomieszczenia i stylizacji.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: