• -7%

NMC L4 Arstyl Listwa sufitowa

301,06 zł 279,99 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 279.99 zł

Opis produktu

Listwa sufitowa NMC Arstyl L4 o prostym, uniwersalnym, a zarazem efektownym kształcie, ozdobi każde wnętrze. Trwała, odporna na uszkodzenia, lekka i łatwa w samodzielnym montażu. Idealnie pasuje do każdego pomieszczenia, doskonale sprawdza się jako element dekoracyjny i pęknięć na styku ściany i sufitu. Wykonana z poliuretanu i pokryta białą gruntującą farbą podkładową. W naszym sklepie znajdziesz największy wybór listew sufitowych NMC. Listwa sufitowa NMC Arstyl L4 to ciekawe rozwiązanie, aby zamaskować niedoskonałości na styku ściany i sufitu. Sztukateria NMC - najlepsze elementy dekoracyjne dla twojego domu! Więcej na maszwnetrze.pl.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  10
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  10
 • Symbol
  L4
 • Kolekcja
  Arstyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa NMC Arstyl L4

Listwa sufitowa NMC Arstyl L4 ma ponadczasowy i prosty wzór, to produkt znajdujący się w naszej ofercie listew ozdobnych. Wszechstronność listwy sprawia, że dopełni każde wnętrze niezależnie od jego stylizacji, w łatwy i szybki sposób nadadzą każdemu wnętrzu wyjątkowego charakteru. Listwa NMC L4 to przepiękna dekoracja ściany, ukrywająca pęknięcia, końcówki tapet, czy nierówności. Listwa sufitowa NMC L4 efektywnie wykańcza aranżację zarówno w klasycznym, jak i w nowoczesnym wnętrzu, sprawiając, że wnętrze staje się w pełni zharmonizowane.

Ozdobna listwa sufitowa NMC L4 jest subtelnym, finezyjnym elementem sztukaterii, który podkreśli każdą stylizację pomieszczenia, czyniąc je o efektywnej prezencji. Użycie listwy w pomieszczeniu odświeży je, a także nada mu niepowtarzalnego charakteru, jest to zatem świetne rozwiązanie do szybkiej odmiany każdego wnętrza. Listwy sufitowe to listwy dekoracyjne, które oprócz funkcji dekoracyjnej listwy sufitowe zapewnią perfekcyjne wykończenie aranżacji, zasłaniając nieestetyczne elementy na styku ścian i sufitu jak na przykład wszelkiego rodzaju nierówności, czy ubytki.

NMC L4 - delikatna dekoracja.

Zastosowanie nowoczesnej technologii oraz materiałów wysokiej jakości do produkcji dekoracyjnej listwy sufitowej NMC Arstyl L4 sprawia, że stanie się ona wyjątkowym elementem dekoracyjnym, który spełni oczekiwania zarówno jakościowe, funkcjonalne, jak i wizualne. Dokładność wykonania sprawia, że zachowuje swój wygląd przez wiele lat, nie zważając na czynniki zewnętrzne.

Wykończeniowa listwa NMC Arstyl L4 poprzez zastosowanie dobrych materiałów oraz odpowiedniego zabezpieczeniu specjalną powłoką jest odporna na wilgoć, jest również odporna na uderzenia, co podnosi jej funkcjonalność i trwałość. Nasza listwa dzięki swym zaletą jest uniwersalna, co pozwala na montaż listwy nawet w takich pomieszczeniach jak kuchnia, czy łazienka, można ją czyścić.

Kolejną zaletą wykończeniowej listwy sufitowej NMC L4 jest możliwość pomalowania jej na wybrany przez siebie kolor, dopasowując listwę do kolorystyki wnętrza. Do pomalowania może posłużyć każda farba niezawierająca rozpuszczalników jak na przykład farby akrylowe, silikonowe lub lateksowe, będzie więc można nadać pomieszczeniu wyrazistego akcentu lub wtapiając w kolor ściany.

Listwa NMC L4 - nieskomplikowany montaż.

Listwa sufitowa NMC Arstyl L4 to listwa wykończeniowa o prostym, uniwersalnym, a zarazem efektownym kształcie, można ją montować samodzielnie. To ozdoba każdego wnętrza, trwała, odporna na uszkodzenia, lekka, można ja pomalować, jest łatwa w samodzielnym montażu. Kleje, które są w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl klejom NMC Adefix new oraz Adefix Plus są ogromną pomocą w przeprowadzanym remoncie. Zaoszczędzony czas, jak i pieniądze będą dla Państwa ogromną satysfakcją, nie ma potrzeby wynajmowania ekipy remontowej. Z nami zmiany w mieszkaniu są niezwykle szybkie, łatwe, przyjemne a przede wszystkim efektowne.

Pomoc przy wyborze listew ozdobnych

Wiemy, że zakup odpowiedniej listwy ozdobnej może wiązać się z trudnymi pytaniami. Nasze zdobyte doświadczenie ze sztukaterią, a także obszerna wiedza na temat wszystkich produktów dostępnych na www.maszwnetrze.pl pozwoli naszym pracownikom bez problemów udzielić odpowiedzi na każde pytanie związane z wyborem właściwego produktu, oraz specyfikacją listwy sufitowej. Chętnie udzielimy porady dotyczącej samodzielnego montażu listew, jak i również zakupu odpowiedniego kleju montażowego.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: