• -7%

Orac Decor C218 Listwa sufitowa poliuretan

210,23 zł 195,52 zł za szt. (brutto)

Opis produktu

Dekoracyjna listwa sufitowa Orac Decor C218 tworzy w każdym pomieszczeniu perfekcyjne wykończenie o niezwykłym stylu. Jedyny w swoim rodzaju kształt wraz z precyzyjnym wykonaniem nawet najmniejszych detali pozwala uzyskać fantastyczny efekt wizualny w każdym wnętrzu. Dekoracyjna listwa Orac C218 stworzona została z odpornego na uszkodzenia, jak i wilgoć poliuretanu pokrytego gruntującą farbą koloru białego. Jest gotowa do pomalowania.

Opis

 • Wysokość (cm)
  15
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  12
 • Symbol
  C218
 • Kolekcja
  Orac Decor
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  FDP500
 • Właściwości
  odporne na wilgoć

Informacje o produkcie

C218 Orac Decor listwa sufitowa

Listwa sufitowa Orac Decor C218 to gwarancja trwałości, funkcjonalność i atrakcyjnej ceny. Jest to idealna propozycja dla osób ceniących wysoką jakość oraz niezwykłość wzornictwa przy wyborze elementu sztukateryjnego. Ten produkt to najprostszy sposób nadania każdej aranżacji eleganckiego charakteru. Orac Decor C218 to listwa sufitowa w klasycznym stylu, która z pewnością zachwyci każdą osobę zwracającą uwagę na piękno prostoty. Taki design listwy sufitowej Orac Decor C218 oferuje wiele możliwości aranżacyjnych. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby listwę sufitową Orac Decor C218 umieścić zarówno w klasycznych, jak i modernistycznych wnętrzach. Pasuje ona do różnych dekorów, więc wszystko zależy od osobistych upodobań. Dodatkową zaletą produktu, jakim jest listwa sufitowa Orac Decor C218 jest możliwość dostosowania go do charakteru wnętrza.

Wytrzymała listwa sufitowa Orac Decor C218

Listwa sufitowa Orac Decor C218 wykonana jest z certyfikowanego poliuretanu, spełniającego wszystkie obowiązujące normy. Model nie wymaga specjalnej konserwacji, a dzięki odpowiedniemu przygotowaniu powierzchni listwa zachowa swój pierwotny kształt i wygląd przez wiele lat. Listwa sufitowa Orac Decor C218 produkowana jest przy użyciu najnowszych technologii, co umożliwiło połączenie bardzo niskiej masy i zwiększenia wytrzymałości. Jest to produkt, który również nie podlega uszkodzeniom mechanicznym ani zarysowaniom. Nie musimy się więc martwić o nieprzyjemne rozpryski pojawiające się na powierzchni. Ponadto wysoka wytrzymałość i odporność na wilgoć sprawia, że listwa Orac Decor C218 jest elementem dekoracyjnym mogącym zdobić każde pomieszczenie niezależnie od jego przeznaczenia.

Malowanie listwy Orac Decor C218

Listwa sufitowa Orac Decor C218 może być pokryta dowolną farbą na wybrany przez siebie kolor. To niewątpliwa zaleta, ponieważ tworzona kompozycja będzie w stu procentach dostosowana do osobistych upodobań. Należy powiedzieć, że listwa sufitowa jest pierwotnie w kolorze białym, a to za sprawą pokrycia podkładem w tym kolorze, dzięki czemu pokrycie jej zarówno jasną, jak i ciemną farbą odbędzie się bez większych problemów. Zwykle dwie warstwy wystarczą do uzyskania maksymalnego krycia i uzyskania pożądanego efektu. Należy wiedzieć, że listwy sufitowe Orac Decor C218 nie mogą być malowane farbą zawierającą rozpuszczalniki. Zaleca się stosowanie farby lateksowej, akrylowej lub silikonowej. Ich nietoksyczny skład pozwala nadać listwom nowy charakter bez większych trudności.

Szybki montaż listwy sufitowej Orac Decor C218

Listwa sufitowa Orac Decor C218 to sztukateria odpowiednia do szybkiego i prostego montażu bez konieczności użycia specjalistycznych narzędzi. Produkt, jaki jest listwa sufitowa Orac Decor C218 będzie idealnie przymocowany do przygotowanego wcześniej podłoża za pomocą kleju Orac Decor FDP500, dzięki któremu model będzie idealnie przylegać do ściany i doskonale prezentować się we wnętrzu przez długi czas.

Zapraszamy do kontaktu

W przypadku pytań, czy wątpliwości związanych z wyborem listwy sufitowej Orac Decor C218, czy też pozostałych produktów dostępnych w naszym sklepie, zapraszamy do kontaktu. Nasza obsługa sklepu udzieli wszelkich odpowiedzi i pomoże wybrać model odpowiedni do danej aranżacji.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 528 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy sufitowej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: