• -7%

Orac Decor C304 FLEX poliuretan Listwa sufitowa

382,86 zł 356,06 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 356.06 zł

Opis produktu

Gięta listwa Orac Decor C304 Flex o ponadczasowej formie spowoduje, że stylizacja wnętrza zyska niepowtarzalnego uroku, nawet przy łukach. Listwa jest łatwa w montażu i gotowa do pomalowania. Doskonale zakryje wszelkie niedoskonałości na styku ścian i sufitu. Elastyczna listwa sufitowa Orac C304F jest wytrzymała i odporna na wilgoć.

Opis

 • Wysokość (cm)
  12.2
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  7.2
 • Symbol
  C304F
 • Kolekcja
  Orac Decor
 • Powłoka
  Do pokrycia podkładem i farbą
 • Materiał
  Poliuretan
 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  Gięta. odporna na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa gięta Orac Decor C304 Flex

Wyjątkowa w swojej krasie elastyczna listwa sufitowa Orac C304 Flex jest sztukaterią, spełniającą wymagania niejednego miłośnika subtelnych detali wzdłuż łączenia ścian i sufitu. Zastosowanie przy produkcji wysoce odpornych materiałów, jak i również dbałość o precyzję najmniejszych detalów powoduje, iż sufitowa listwa C304 Flex to doskonały pomysł na podkreślenie każdej stylizacji. Wysoka elastyczność C304 Flex Orac Decor umożliwia wygięcie listwy do różnorodnych zaokrągleń ściennych i łuków. Co więcej, listwa sufitowa Orac Decor C304 Flex ma elegancki design, dlatego też fenomenalnie zaprezentuje się na styku sufitu oraz ścian.

Ponadczasowy design Orac Decor C304 Flex

Gięta listwa sufitowa C304 Flex Orac Decor jest sztukaterią dekoracyjną, która wprowadzi ponadczasowego wykończenia do dowolnego pomieszczenia. Nad wyraz planowana forma giętkiej sufitowej listwy Orac Decor C304 Flex sprawia, że akcent oczarowuje subtelnością. Orac Decor C304 Flex jest więc sufitową listwą ozdobną, która zdecydowanie trafi w estetykę wielbicieli różnorodnych aranżacji.

Detal sztukateryjny pod postacią elastycznej sufitowej listwy Orac C304 Flex jest wyprodukowany w taki sposób, aby bez trudu zasłonić widoczne na łączeniu sufitu oraz ścian mankamenty malowania, a także zakończenia tapet, gwarantując doskonałe dopełnienie w praktycznie każdym wnętrzu.

Elastyczna sufitowa listwa Orac Decor C304 Flex i jej odporność

Stworzenie giętkiej sufitowej listwy C304 Flex Orac Decor z bardzo wysokiej klasy materiałów przy równoczesnym zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych spowodowało, iż jest to detal nader uniwersalny. Ozdobna sztukateria pod postacią Orac Decor C304 Flex cechuje się również niebywałą wytrzymałością na wszelkie uderzenia, zarysowania, jak i wgniecenia. Producent zadbał o to, by prezentowana sufitowa listwa była także wodoodporna, dlatego można ją zastosować niezależnie od panujących warunków.

Orac Decor C304 Flex i jej gotowość do malowania

C304 Flex Orac Decor to elastyczna sufitowa listwa, która jest gotowa do pomalowania, co umożliwia dopasowanie modelu praktycznie do każdego wnętrza. Należy zaopatrzyć się w wybraną farbę, która w swoim składzie nie zawiera rozpuszczalników.

Listwa elastyczna Orac Decor C304 Flex i sposób jej montażu

Elastyczna sufitowa listwa Orac Decor C304 Flex jest sztukaterią ozdobną niebywale prostą w zamocowaniu. Zastosowanie produktu na łączeniu ścian oraz sufitu odbywa się tylko za pomocą odpowiednich klejów montażowych oraz niezbędnych narzędzi oferowanych w naszym sklepie internetowym. W przypadku chęci osiągnięcia bardzo dobrego rezultatu, trzeba wyposażyć się w klej montażowy FDP500 oraz klej na łączenia listew FX400 producenta Orac Decor. Jeżeli wystąpią pytania dotyczące montażu listwy sufitowej zapraszamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami.

Pomoc przy doborze elastycznych listew sufitowych

W momencie pojawienia się wątpliwości albo pytań związanych z elastyczną listwą sufitową C304 Flex Orac Decor zapraszamy do kontaktu poprzez telefon i e-mail z naszymi zawodowcami. Za sprawą zdobywanego latami doświadczenia przytoczymy specyfikację wybranego przez Państwa modelu, jak i również udzielimy wyczerpujących odpowiedzi związanych z doborem, zakupem, jak i także mocowania dostępnych w naszym sklepie sztukateryjnych akcentów.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy sufitowej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: