• -7%

ORAC DECOR C331 FLEX Listwa sufitowa

290,02 zł 269,72 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 269.72 zł

Opis produktu

Listwa sufitowa Orac Decor C331 Flex o prostym wzornictwie nada pomieszczeniu niezwykłego charakteru, uzupełniając jego aranżację. Umiejętne użycie giętej listwy sufitowej pozwala na zmianę proporcji wnętrza oraz jego dekorację niezależnie od znajdujących się łuków. Oprócz tego elastyczna listwa Orac C331F ukryje rozmaite niedoskonałości w postaci pęknięć, czy ubytków widocznych przy suficie.

Opis

 • Wysokość (cm)
  6.4
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  13.5
 • Symbol
  C331F
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Powłoka
  Do pokrycia podkładem i farbą
 • Materiał
  Poliuretan
 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  Gięta. odporna na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa gięta Orac Decor C331 Flex

Nadzwyczajnej jakości giętka listwa sufitowa Orac Decor C331 Flex to sztukateria, która spełni wymagania wizualne ale nie tylko każdego miłośnika subtelnych detali wzdłuż styku ścian i sufitu. Wykorzystanie przy produkcji wysoce odpornych materiałów, a co więcej, dbałość o najdrobniejsze szczegóły powoduje, iż listwa sufitowa C331 Flex to idealny wybór na podkreślenie każdego pomieszczenia. Giętkość C331 Flex Orac Decor umożliwia wygięcie modelu do różnorodnych zaokrągleń ściennych jak łuki. Ponadto listwa sufitowa C331 Flex Orac Decor posiada efektowne wzornictwo, zatem fenomenalnie udekoruje łączenie ścian i sufitu.

Majestatyczny w swojej formie wygląd Orac Decor C331 Flex

Gięta listwa sufitowa C331 Flex Orac Decor jest sztukaterią, która wprowadzi eleganckiego kunsztu do każdego wnętrza. Niezwykle przemyślana forma elastycznej listwy sufitowej C331 Flex Orac Decor sprawia, że produkt urzeka prostotą. Orac Decor C331 Flex jest zatem sufitową listwą dekoracyjną, która na pewno spodoba się miłośnikom klasycznych aranżacji.

Akcent pod postacią giętkiej sufitowej listwy Orac C331 Flex jest wyprodukowany w taki sposób, aby w prosty sposób zamaskować znajdujące się wzdłuż łączenia ścian oraz sufitu niedociągnięcia malowania, a także zakończenia tapety, tworząc nieskazitelne urozmaicenie w praktycznie każdym wystroju wnętrza.

Giętka sufitowa listwa C331 Flex Orac Decor i jej wysoka jakość

Stworzenie giętkiej sufitowej listwy C331 Flex Orac Decor z niezwykłej jakości materiałów przy wykorzystaniu najnowszych technologii spowodowało, iż jest to detal niebywale funkcjonalny. Dekoracyjna sztukateria pod postacią Orac Decor C331 Flex charakteryzuje się także niezwykłą solidnością na wszystkie zarysowania, uderzenia oraz wgniecenia. Marka Orac Decor zadbała o to, aby przedstawiona listwa sufitowa była także wodoodporna, tak więc można model zamontować bez względu na występujące warunki.

C331 Flex Orac Decor i jej gotowość do pomalowania

C331 Flex Orac Decor to elastyczna listwa sufitowa, która jest gotowa do malowania, co pozwala na wtopienie produktu teoretycznie do każdego wystroju. Należy użyć dowolną farbę, niezawierającej rozpuszczalników.

Listwa gięta Orac Decor C331 Flex i sposób jej montażu

Elastyczna sufitowa listwa C331 Flex Orac Decor jest sztukaterią ozdobną niezwykle prostą w montażu. Zamontowanie produktu na styku sufitu oraz ścian odbywa się tylko przy użyciu odpowiednich klejów montażowych oraz przydatnych narzędzi oferowanych w naszym sklepie. W celu osiągnięcia jak najlepszego efektu, należy zaopatrzyć się w klej montażowy FDP500 i klej na łączenia listew FX400 marki Orac Decor. Jeśli pojawią się pytania dotyczące przymocowania listwy sufitowej zapraszamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami.

Rzetelna pomoc przy zakupie listew wykończeniowych

W przypadku wystąpienia wątpliwości bądź pytań dotyczących giętej sufitowej listwy C331 Flex Orac Decor zachęcamy do kontaktu z naszymi profesjonalistami. Dzięki ogromnemu doświadczeniu objaśnimy parametry techniczne każdego modelu, jak i również udzielimy wszystkich odpowiedzi związanych z doborem, zakupem, jak i także mocowania dostępnych w naszym sklepie sztukateryjnych elementów.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy sufitowej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: