Promocje

Ostatnio przeglądane

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Mardom Decor MDC236F Listwa ścienna Zobacz większe

Mardom Decor MDC236F Listwa ścienna

Wyprzedaż!

MDC236F

Nowy produkt

Elastyczna listwa ścienna MDC236F to majestatyczna ozdoba wnętrza, podkreślająca styl aranżacji, dzięki której stworzysz widowiskowe kompozycje ścienne. Ponadto gięta listwa pozwoli na wydzielenie stref użytkowych nawet w przypadku kolumn, czy łuków. Mardom Decor MDC236F jest listwą ścienną, którą można pomalować farbą niezawierającą rozpuszczalników. Mimo swojej lekkości jest odporna na uderzenia i wilgoć, a przy tym łatwa w montażu.

Więcej szczegółów

216,12 zł
za szt.
brutto

-8%

234,92 zł brutto

Negocjuj cenę

Opis

Wysokość (cm)1.6
Szerokość (cm)12.7
Długość (cm)235
SymbolMDC236F
KolekcjaPrestige
MateriałPoliuretan
PowłokaPodkład
WłaściwościOdporne na wilgoć i uderzenia
GatunekListwa elastyczna
Zalecany klejDecor fix

Więcej informacji

Listwa ścienna Mardom Decor MDC236 Flex

Ścienne listwy Mardom Decor w wersji flex zdecydowanie różnią się od tradycyjnych. Dlaczego? Nowoczesna technologia bowiem pozwoliła stworzyć wykończeniowe listwy gięte Mardom Decor MDC236F, których właściwości pozwalają na wygięcie produktu w taki sposób, aby dopasować go nie tylko do prostych ścian, ale także do kolumn, półkolumn oraz pozostałych zaokrągleń. Można powiedzieć, iż ścienne listwy dekoracyjne Mardom Decor MDC236 Flex są odpowiedzią na potrzeby bardziej wymagających klientów, mających nieco ekstrawaganckie i oryginalne pomysły na aranżację wnętrz.

Oferowana na www.maszwnetrze.pl sztukateria Mardom Decor w postaci giętkich listew naściennych Mardom Decor MDC236F to niepozorna dekoracja, która niesamowicie podniesie wartość wizualną każdego pomieszczenia, w którym zostanie zamontowana. Produkt, jakim jest dekoracyjna listwa ścienna Mardom Decor MDC236 Flex zaprowadzi ład i harmonijny porządek w Państwa mieszkaniu.

Nie ma obaw, że wspomniany produkt z linii Mardom Decor zmieni się w jakikolwiek sposób na przestrzeni lat. Technologia wykorzystywana do produkcji sztukaterii Mardom Decor gwarantuje trwałość ozdobnej ściennej listwy Mardom Decor MDC236 Flex bez względu na wpływ czynników zewnętrznych. Pozwala to każdego dnia cieszyć się widokiem elementów ozdobnych Mardom Decor, które wzbudzą zazdrość u najbardziej wymagających gości. Niebanalny dekor, jakim jest naścienna listwa wykończeniowa Mardom Decor MDC236 w wersji flex spełnia wszystkie Państwa oczekiwania zarówno pod względem jakościowym, funkcjonalnym, jak i wizualnym.

Mardom Decor MDC236 Flex

Dbałość o najdrobniejszy szczegół, wysokiej klasy tworzywa i nowoczesna technologia użyta podczas produkcji listew giętych Mardom Decor MDC236 Flex doprowadziły do powstania sztukateryjnego elementu perfekcyjnego w każdym calu. Czynniki te spowodowały również, iż ścienna listwa elastyczna Mardom Decor MDC236 w wersji flex staną się ozdobą rewelacyjnie prezentującą się w danym pomieszczeniu, harmonizując je i nadając mu oryginalny charakter na wiele lat.

Dodatkowe pokrycie odpowiednio wyselekcjonowanych materiałów naszych listew powłokami, które wzmacniają odporność sztukaterii Mardom Decor na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne ułatwia czyszczenie ozdób, jakimi są listwy ścienne Mardom Decor MDC236F oraz wykluczają powstawanie jakichkolwiek wgnieceń czy zarysowań podczas montażu. Co więcej, powłoka ochronna zapewnia lepszą przyczepność farby. Co za tym idzie, mogą Państwo śmiało dobrać kolor ostatecznej wersji produktu, jakim jest giętka listwa ścienna Mardom Decor MDC236F i dopasować go lub stworzyć oryginalny kontrast w każdym pokoju. Dzięki wykorzystaniu farb niezawierających rozpuszczalników tj.: akrylowych, lateksowych czy silikonowych, mają Państwo możliwość spersonalizowania naszej listwy, dopasowując ją do gotowej przestrzeni i stylizacji.

Prostota montowania Mardom Decor MDC236 Flex

Używając dostępnych na www.maszwnetrze.pl klejów do montażu Mardom Decor FIX PRO i Mardom Decor FIX EXTRA do łączeń instalacja elastycznej listwy ściennej Mardom Decor MDC236 Flex stanie się nie tylko oszczędnością czasu, ale także i pieniędzy. Łatwość montażu ściennej listwy wykończeniowej Mardom Decor MDC236F pozwala Państwu na samodzielny montaż sztukaterii z linii Mardom Decor.

Fachowe doradztwo przy wyborze ściennych listew flex Mardom Decor

Wiemy, iż wybór i zakup giętkiej listwy ściennej z linii Mardom Decor może być jeszcze trudniejszy niż w przypadku zakupu listwy tradycyjnej. Jednak nasi pracownicy dzięki zdobytej wiedzy na temat wszystkich produktów dostępnych na www.maszwnetrze.pl są w stanie odpowiedzieć na każde Państwa pytanie. Chętnie udzielimy także informacji na temat specyfikacji i właściwości sztukaterii Mardom Decor oraz sposobu montażu z użyciem klejów montażowych FIX PRO i FIX EXTRA do łączeń.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 528 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Łączenie listew ściennych Mardom Decor

Produkty powiązane