• -8%

Mardom Decor MDC250F Listwa ścienna

207,30 zł 190,72 zł za szt. (brutto)

Opis produktu

Elastyczna listwa Mardom Decor MDC250 Flex do kolumn, półkolumn i łuków ściennych jest pokryta powłoką (gruntem) kolorze białym, dzięki czemu jest gotowa do pomalowania oraz odznacza się wysoką odpornością przed wilgocią i uderzeniami. Gięta listwa ścienna Mardom MDC250F oprócz tego, że doskonale podkreśli styl wnętrza, to także dzięki odpowiedniemu wykorzystaniu może naznaczyć w pomieszczeniu przestrzenie użytkowe.

Opis

 • Wysokość (cm)
  2
 • Długość (cm)
  235
 • Szerokość (cm)
  8.1
 • Symbol
  MDC250F
 • Kolekcja
  Prestige
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa ścienna elastyczna Mardom Decor MDC250F

Elastyczna ścienna listwa Mardom Decor MDC250F jako wysokiej jakości sztukateria spełni oczekiwania niejednego miłośnika ponadczasowych ozdób ścian, czy też sufitów . Wyprodukowanie modelu z trwałych tworzyw i zadbanie o nawet najmniejsze szczegóły sprawia, że obok listwy ściennej MDC250F nikt nie przejdzie obojętnie. Giętkość Mardom Decor MDC250F fenomenalnie dopasowuje się do wielorakich zaokrągleń ścian jak między innymi półkolumny, kolumny oraz łuki, a gustowny kształt umożliwia wykorzystanie owej listwy ściennej w każdej stylistyce wnętrza.

MDC250F i unikalny design

Giętka ścienna listwa MDC250F Mardom Decor to sztukateria ozdobna, która wniesie do niejednego pomieszczenia majestatycznego akcentu. Jest to efekt niezwykle planowanej formy, zachwycającej swoją elegancją, a jednocześnie jest naprawdę oryginalna. Gięta listwa ścienna Mardom Decor MDC250F to produkt, który zapewne spodoba się miłośnikom ponadczasowych wnętrz, ceniących wysokiej jakości dekoracje ścienne bądź sufitowe w dowolnym pomieszczeniu. Detal jest zaprojektowany tak, aby nie tylko zamaskować znajdujące się mankamenty malowania oraz końce tapet, ale także wyczarować z nich piękne obramowania obrazów i luster.

Wytrzymała elastyczna ścienna listwa MDC250F Mardom Decor

Wyprodukowanie giętej ściennej listwy Mardom Decor MDC250F z najwyższej jakości materiałów przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań technologicznych spowodowało, że jest to wyjątkowy akcent. Ozdobna sztukateria pod postacią listwy ściennej MDC250F Mardom Decor mimo wysokiej elastyczności wyróżnia się doskonałą solidnością na uderzenia, zarysowania, jak i wgniecenia. Ponadto producent zadbał o to, aby listwa ścienna Mardom Decor MDC250F była również wytrzymała na wilgoć, tak więc można model zastosować bez względu na panujące warunki.

Mardom Decor MDC250F i gotowość do malowania

Mardom Decor MDC250F to giętka ścienna listwa, która fabrycznie została przygotowana do pomalowania. Pozwala to na wkomponowanie produktu teoretycznie do każdego pomieszczenia poprzez wykorzystanie wybranej farby, która nie zawiera rozpuszczalników. Elastyczna listwa ścienna MDC250F Mardom Decor jest zatem niezwykle praktyczna.

Listwa elastyczna MDC250F Mardom Decor oraz sposób mocowania

Elastyczna ścienna listwa MDC250F Mardom Decor jest dekoracyjną sztukaterią bezproblemową w montażu. Zastosowanie produktu na ścianie bądź suficie odbywa się jedynie za pomocą dedykowanych klejów oraz bezspornie niezbędnych narzędzi znajdujących się w naszej ofercie. Żeby uzyskać najlepszy efekt końcowy, trzeba użyć kleju montażowego FIX Mardom Decor, a także kleju na łączenia listew FIX elastyczny Mardom Decor. W przypadku problemów związanych z montażem sztukaterii zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą.

Pomoc przy zakupie listew ozdobnych

Jeśli pojawią się pytania albo wątpliwości dotyczące doboru, zakupu i mocowania detali sztukaterii dostępnych w naszym asortymencie to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści objaśnią specyfikację każdego produktu, znajdującego się w naszym sklepie, jak i również udzielą wszelkich odpowiedzi związanych z giętą ścienną listwą MDC250F Mardom Decor.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Łączenie listew ściennych Mardom Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: