• -8%

Mardom Decor MDD314F Listwa ścienna

140,87 zł 129,60 zł za szt. (brutto)

Opis produktu

Elastyczna listwa ścienna MDD314F marki Mardom Decor do łuków ściennych, kolumn i półkolumn to element dekoracyjny do stylizowanych aranżacji, który został zabezpieczony białą powłoką (gruntem), umożliwiając pomalowanie go na dowolny kolor farbą bez rozpuszczalników, gwarantując niepodatność na uderzenia i wilgoć. Gięta listwa Mardom Decor MDD314 Flex jest lekka i łatwa w montażu, dlatego może być wykorzystana w każdym pomieszczeniu.

Opis

 • Wysokość (cm)
  5.2
 • Długość (cm)
  235
 • Szerokość (cm)
  1.7
 • Symbol
  MDD314F
 • Kolekcja
  Prestige
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa ścienna elastyczna Mardom Decor MDD314F

Gięta listwa ścienna Mardom Decor MDD314F jako nadzwyczajnej klasy sztukateria spełni oczekiwania niejednego wielbiciela ekskluzywnych dekoracji ścian. Stworzenie jej z wysoce odpornych tworzyw oraz dbałość o najdrobniejsze detale sprawia, że obok ściennej listwy MDD314F nikt nie przejdzie obojętnie. Giętkość MDD314F Mardom Decor fenomenalnie dopasowuje się do występujących we wnętrzu zaokrągleń jak na przykład łuki, półkolumny i kolumny, natomiast gustowny kształt pozwala na użycie owej listwy ściennej w dowolnej stylistyce wnętrza.

MDD314F i jej unikalny szyk

Elastyczna listwa ścienna Mardom Decor MDD314F to sztukateria, która wprowadzi do dowolnego pomieszczenia majestatycznego akcentu. Jest to efekt wyjątkowo planowanej formy, zachwycającej swoją efektownością, a jednocześnie niezwykłą prostotą. Giętka listwa ścienna MDD314F Mardom Decor to model, który zdecydowanie spodoba się miłośnikom tradycyjnych pomieszczeń, którzy cenią ekskluzywne dekoracje ścienne lub sufitowe w dowolnym wnętrzu. Detal został zaprojektowany w taki sposób, aby nie tylko zamaskować widoczne nierówności malowania oraz zakończenia tapety, ale także wyczarować z ich pomocą wytworne obramowania obrazów lub luster.

Trwała giętka listwa ścienna MDD314F Mardom Decor

Wyprodukowanie giętej listwy ściennej MDD314F Mardom Decor z wysokiej jakości materiałów przy zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych spowodowało, że jest to wyjątkowy akcent. Dekoracyjna sztukateria w postaci ściennej listwy MDD314F Mardom Decor pomimo wysokiej elastyczności charakteryzuje się niebywałą wytrzymałością na zarysowania, uderzenia i wgniecenia. Dodatkowo producent zadbał o to, aby listwa ścienna Mardom Decor MDD314F była również odporna na wilgoć, dlatego też można produkt zastosować bez względu na występujące warunki.

MDD314F Mardom Decor i gotowość do malowania

Mardom Decor MDD314F to giętka listwa ścienna, która jest fabrycznie przygotowana do pomalowania. Pozwala to na wtopienie modelu praktycznie do niejednego pomieszczenia poprzez wykorzystanie dowolnej farby, niezawierającej rozpuszczalników. Giętka listwa ścienna MDD314F Mardom Decor jest zatem nadzwyczaj praktyczna.

Listwa gięta Mardom Decor MDD314F oraz sposób montażu

Giętka listwa ścienna MDD314F Mardom Decor jest ozdobną sztukaterią bezproblemową w montażu. Zamontowanie produktu na ścianie albo suficie dokonuje się wyłącznie za pomocą rekomendowanych klejów oraz bezspornie przydatnych akcesoriów oferowanych w naszym sklepie internetowym. Żeby uzyskać jak najlepszy efekt, należy użyć kleju montażowego Mardom Decor FIX i kleju na łączenia listew Mardom Decor Fix elastyczny. W razie pytań związanych z przymocowaniem elastycznej listwy ściennej serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami.

Rzetelne doradztwo przy zakupie listew ściennych

Jeśli pojawią się pytania toteż wątpliwości związane z doborem, zakupem, jak i również montażem detali sztukaterii znajdujących się w naszym sklepie to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi profesjonaliści przybliżą parametry techniczne dowolnego produktu, znajdującego się w naszym sklepie, a także udzielą wyczerpujących odpowiedzi dotyczących elastycznej listwy ściennej Mardom Decor MDD314F.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Łączenie listew ściennych Mardom Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: