• -5%

Mardom Decor MDD338F Listwa ścienna

176,25 zł 167,44 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 167.44 zł

Opis produktu

Elastyczna listwa ścienna Mardom Decor MDD338F to ekskluzywna sztukateria dla wymagających klientów. Jej kształt i wzornictwo nada wnętrzu niezwykłego szyku, tworząc przepiękne zdobienia ścienne, które zachwycą każdego. Listwa pokryta jest białym gruntem, dlatego można ją dopasować do każdej kolorystyki wnętrza poprzez jej pomalowanie. Gięta listwa MDD338 Flex jest wytrzymała i odporna na wilgoć. Przeznaczona do ozdobień ściany w przypadku krzywizn oraz łuków.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  8
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  2.1
 • Symbol
  MDD338F
 • Kolekcja
  Prestige
 • Powłoka
  Do pokrycia podkładem i farbą
 • Materiał
  Poliuretan
 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa ścienna Mardom Decor MDD338 Flex

Nowoczesne materiały do wykończenia wnętrz cieszą się coraz większą popularnością w naszym kraju. Polacy zdecydowanie rozkochali się w urządzaniu wnętrz i przykładają coraz większą trwałość do detali i szczegółów. Elastyczna listwa ścienna MDD338F Mardom Decor to najwyższej jakości produkt, który pozwoli wyczarować niebanalną ozdobę na każdej ścianie. To odpowiedź na potrzeby klientów, którzy pragną mieć w swoich wnętrzach sztukaterię, która tak wspaniale nawiązuje do popularnego stylu kamienicznego i francuskiego.

Gięta listwa ścienna MDD338F Mardom Decor

Czym charakteryzuje się produkt, jakim jest gięta listwa ścienna MDD338F Mardom Decor? To najwyższej jakości dekor do ozdabiania ścian, który został wykonany z bardzo trwałego materiału, zapewniającego odporność na wszelkie uszkodzenia i czynniki zewnętrzne, takie jak na przykład wilgoć. Elastyczna listwa ścienna MDD338F Mardom Decor służy do ozdabiania ścian zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak też użytkowych, takich jak sale przyjęć, sale konferencyjne, restauracje. Listwę MDD338F Mardom Decor, ze względu na jej unikalny charakter i możliwość dostosowania do łuków, chętnie wybierają miłośnicy niebanalnych wnętrz, którzy mają oryginalne pomysły na swoją przestrzeń. MDD338F Mardom Decor to produkt gotowy do użycia, który można z łatwością personalizować i nadawać mu indywidualny charakter. Listwa MDD338F Mardom Decor została bowiem dostosowana do kilku różnych rodzajów farb, na przykład akrylowych lub lateksowy. Dlatego też można pomalować ją na wybraną przez siebie barwę, tak by idealnie wkomponowała się w ścianę lub stanowiła element dekoracyjny, kontrastowy. Wszystko w zależności od własnych pomysłów i preferencji na aranżację.

Gięta listwa ścienna MDD338F Mardom Decor sposób montażu

Produkt, jakim jest elastyczna listwa ścienna MDD338F Mardom Decor to rzecz, którą z łatwością można zamontować samodzielnie. Listwa MDD338F Mardom Decor jest produktem gotowym do użycia, z łatwością wyginającym się do pożądanych kształtów, dzięki czemu można stworzyć z niej dekoracje ścienne o niebanalnych kształtach i formach. Mocowanie listwy MDD338F Mardom Decor jest niezwykle proste i skuteczne, a to wszystko dzięki specjalnie stworzonym do tego celu produktom, jakim jest klej Mardom Decor fix oraz klej do łączeń Mardom Decor elastyczny. Zastosowanie tych klejów gwarantuje, że listwa będzie zamocowana w sposób trwały, nawet przez lata nie odklei się od powierzchni ściany.

W jakich wnętrzach stosować elastyczną listwę MDD338F Mardom Decor?

Elastyczna listwa ścienna MDD338F Mardom Decor to produkt perfekcyjny dla wszystkich wnętrz urządzonych w stylu klasycznym, nowoczesnym, glamour, retro, francuskim, a także skandynawskim. Listwę MDD338F Mardom Decor z powodzeniem można stosować w pokojach kąpielowych, sypialniach, salonach, korytarzach czy przedpokojach. Sprawdzi się również idealnie w pokoju dziecka. Listwa ścienna MDD338F Mardom Decor nada każdej przestrzeni wysublimowany francuski szyk, podnosząc jednocześnie walory wizualne wnętrza, co jest niezwykle ważne na przykład wtedy, gdy nieruchomość jest przygotowywana do sprzedaży.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Łączenie listew ściennych Mardom Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: