• -8%

Mardom Decor MD369 Listwa sufitowa

95,44 zł 87,80 zł za szt. (brutto)

Opis produktu

MD369 oświetleniowa listwa sufitowa Mardom Decor to produkt pokryty wysokiej jakości powłoką zabezpieczającą (gruntem) w kolorze białym, dzięki czemu jest gotowa do malowania wybraną farbą niezawierającą rozpuszczalników. Listwa wspaniale współgra z oświetleniem zamaskuje nierówności, zakończenia tapet i ubytki na styku ścian i sufitu, doskonale wykańczając wnętrze. Oświetleniowa listwa Mardom MD369 jest lekka i łatwa w montażu.

Opis

 • Wysokość (cm)
  7.8
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  11.5
 • Symbol
  MD369
 • Kolekcja
  Elite
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polimer HD
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

MD369 oświetleniowa listwa sufitowa Mardom Decor

W polskich domach coraz bardziej popularne stają się nietuzinkowe elementy wykończenia wnętrza. Nie ważne czy są one mniejsze, czy większe, lecz ewidentnie widać, że chęć Polaków do posiadania pięknego, wysublimowanego oraz wykończonego wspaniałą sztukaterią wnętrza jest coraz większa. Czasami chcemy komuś pokazać efekty naszej ciężkiej pracy, a czasami po prostu lubimy pozachwycać się piękną aranżacją. Oświetleniowa listwa sufitowa Mardom Decor MD369 to propozycja do niebywale przemyślanych i eleganckich wnętrz, które zostały wykończone w nietuzinkowy sposób.

Sufitowa listwa oświetleniowa Mardom Decor MD369 do Twojego wnętrza

Listwy sufitowe dostarczają spektrum możliwości, jeśli chodzi o zapewnienie wyjątkowego designu aranżacji wnętrze, czy też całego domu. Warto podkreślić, iż za niewiarygodnie ekstrawagancki szczegół większości pomieszczeń uchodzić może oświetleniowa listwa sufitowa. Listwa oświetleniowa Mardom Decor MD369 pozwala uzyskać nie tylko wspaniały efekt, ale również jest bardzo funkcjonalna. Definitywnie spełnia nawet najbardziej rygorystyczne oczekiwania każdego klienta. Należy podkreślić, że przejawem funkcjonalności listwy sufitowej Mardom Decor MD 367 jest przede wszystkim możliwość zakamuflowania pewnego rodzaju niedoskonałości, czy odprysków, które mogły powstać przy remoncie. Dzięki listwom Mardom Decor każde pomieszczenie wyglądać będzie elegancko i schludnie.

Listwa sufitowa Mardom Decor MD369

Poza tym, że listwa sufitowa Mardom Decor MD369 ukryje również wszelkie inne mankamenty, jak i niedociągnięcia, jest gotowa do pomalowania na dowolny kolor, każdą farbą do wnętrz niezawierającą rozpuszczalników. Co więcej, listwa sufitowa zakryje powstałe mankamenty na styku ścian i sufitu. Wszystko to można z łatwością ukryć przy pomocy listwy Mardom Decor MD369.

Parametry listwy Mardom Decor MD369

Czym charakteryzuje się listwa sufitowa Mardom Decor MD369? To pytanie może sobie zadawać każdy i każdy dostanie na nie odpowiedź. Mianowicie, listwa przede wszystkim posiada długość równą 200 cm, dlatego przy jej wykorzystaniu możliwe jest perfekcyjne wykończenie ścian w dużych pomieszczeniach. Co najważniejsze łączenia pomiędzy poszczególnymi listwami można ukryć w dogodnym dla właścicieli miejscu, jak na przykład za meblami, czy drzwiami, o ile występują. Sama listwa Mardom Decor MD369 pochodzi z najwyższej klasy kolekcji – Premium – która charakteryzuje się wykonaniem listwy sufitowej z najwyższej klasy materiału, jakim jest, chociażby polimer HD. Nadto listwa odznacza się odpornością na wilgoć i uderzenia, a do tego można ją pomalować na dowolny kolor przy zastosowaniu odpowiednich farb do wnętrz. Oświetleniowa listwa sufitowa Mardom Decor MD369 doskonale prezentuje się w połączeniu z jasnymi ścianami, które zostały wykończone na przeróżne sposoby.

Listwa oświetleniowa Mardom Decor MD369 i jej montaż

Tak jak wszystkich innych listew Mardom Decor z naszej oferty, tak i listwy Mardom Decor MD369 ogromnym plusem jest jej niezwykła prostota montażu. Nadto, listwa oświetleniowa może zostać zamocowana przy wykorzystaniu dwóch, specjalnie do niej dedykowanych klejów, czyli Mardom Decor Fix Pro oraz Mardom Decor Fix ekstra. To właśnie za ich pomocą listwa sufitowa Mardom Decor MD369 będzie trzymać się tak mocno. Jako pewnego rodzaju dopełnienie informacji, warto dodać, że oświetleniowa listwa sufitowa jest naprawdę bardzo lekka, przez co łatwa w montażu.

Montaż listwy oświetleniowej Mardom Decor

Montaż listew sufitowych Mardom Decor

Montaż listew w narożnikach wewnętrznych

Montaż listew w narożnikach zewnętrznych

Maskowanie łączeń listew

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609142528 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl, bądź przejrzyj pozostałe produkty z naszej strony internetowej www.maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: