• -8%

Mardom Decor QL016 Listwa karniszowa

341,36 zł 314,05 zł za szt. (brutto)

Opis produktu

Dekoracyjny wygląd listwy karniszowej Mardom Decor QL016, połączony z oryginalnym wzornictwem, stanowi niezwykłą ozdobę na styk sufitu i ścian. Listwa stworzy efekt perfekcyjnego wykończenia, maskując nieestetyczny karnisz i inne niedoskonałości. Jest to produkt gotowy do pomalowania. Karniszówka jaką jest listwa Mardom QL016 stworzona jest z wysokiej jakości wytrzymałych materiałów o właściwościach odpornych na wilgoć.

Opis

 • Wysokość (cm)
  18
 • Długość (cm)
  240
 • Szerokość (cm)
  8
 • Symbol
  QL016
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  Mardom Decor MAX montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

QL016 listwa karniszowa Mardom Decor

Listwa karniszowa to rodzaj listwy sufitowej, która w łatwy i szybki sposób pomoże podkreślić walory każdego pomieszczenia, nadając mu niezwykłego charakteru. Dostępne w ofercie naszego sklepu karniszowe listwy wykończeniowe perfekcyjnie wykończą niejedną aranżację wnętrza, ukrywając nieestetyczne szyny karniszowe, czy inne karnisze.

QL016 to listwa karniszowa marki Mardom Decor, która stanowi uniwersalny produkt, dopełniający wnętrza nowoczesne oraz klasyczne. Delikatna listwa Mardom QL016 efektownie przyozdobi ściany, jak i również ukryje elementy, które mogą zakłócać estetykę wnętrza. Ponadto listwa optycznie wydłuży pomieszczenie, dając efekt równomiernego przejścia ściany w sufit. Listwa karniszowa QL016 zamontowana na styku ścian i sufitu w perfekcyjny sposób zamaskuje także zaburzające harmonię wnętrza ubytki, pęknięcia oraz końcówki tapet.

QL016 jest dekoracją, bezproblemowo dopasowującą się do każdego rodzaju aranżacji. To bez znaczenia, czy stawiasz na nowoczesne wydanie, awangardowy kolor, elegancką klasykę, czy nieskazitelna biel. Dostępne w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl sufitowe listwy karniszowe od Mardom Decor, w tym QL016 genialnie odnajdą się we wszystkich aranżacjach.

Karniszowa listwa Mardom Decor QL016 jest wyszukanym elementem sztukaterii, ukrywającym nieestetyczny karnisz, a także podkreślającym każdą stylizację pomieszczenia, nadając jej oryginalnego charakteru.

QL016 – karniszówka Mardom Decor

Karniszówka Mardom Decor QL016 to listwa wykonana z najwyższej jakości tworzyw, a podczas jej produkcji zadbano o każdy detal, aby spełniała oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zastosowana technologia, w połączeniu z doborem materiałów sprawiły, że listwa karniszowa QL016 jest odporna nie tylko na uszkodzenia, ale również wilgoć, dając gwarancję jej perfekcyjnego wyglądu przez długi czas.

Listwa kraniszowa Mardom Decor, jaką jest model QL016 dzięki takiemu wykonaniu fantastycznie prezentuje się w każdym wnętrzu.

Zastosowana przy produkcji QL016 technologia, a także pokrycie listwy specjalną powłoką zabezpieczającą sprawia, że prezentowana listwa karniszowa jest odporna na wilgoć, pozwalając na jej montaż nawet w takich pomieszczeniach jak kuchnia i łazienka. Dodatkową zaletą karniszówki QL016 od Mardom Decor jest fakt, iż jest ona również niezwykle trwała, dzięki czemu nie ulega zniszczeniu przez uszkodzenia mechaniczne.

Listwa karniszowa QL016 to ogrom możliwości indywidualnego dopasowania do każdej kolorystyki wnętrza poprzez pomalowanie ją farbą niezawierającą rozpuszczalników. Czyni to z listwy karniszowej uniwersalną dekorację, doskonale współgrającą z niejedną aranżacją. Wystarczy samodzielnie nadać listwie kolor za pomocą na przykład farby akrylowej, lateksowej lub silikonowej, a następnie cieszyć się nowym charakterem wnętrza.

Listwa karniszowa Mardom i jej łatwy montaż

Listwa karniszowa Mardom Decor QL016 mimo faktu, że jest solidnie wykonana i odporna na czynniki zewnętrzne pozostaje bardzo lekka, co ułatwia jej montaż. Dzięki wytrzymałym klejom Mardom Decor FIX PRO i Mardom Decor FIX EXTRA do łączeń bez większych przeszkód i samodzielnie zamontujesz listwę przy suficie.

Montaż sufitowych listew karniszowych Mardom Decor

Montaż listew w narożnikach wewnętrznych

Montaż listew w narożnikach zewnętrznych

Maskowanie łączeń listew

Masz jakiekolwiek pytania?

Jeśli masz pytania związane z listwami karniszowymi, w tym QL016 od Mardom Decor albo innym dowolnym produktem z oferty naszego sklepu internetowego to skontaktuj się z nami. Nasze doświadczenie w branży sztukateryjnej w połączeniu z ogromną wiedzą o asortymencie, czy montażu, umożliwi udzielić naszym pracownikom odpowiedzi na zadane pytanie. Chętnie udzielimy porady dotyczącej listwy Mardom QL016, specyfikacji produktu, sposobu montażu, a także wyboru właściwego kleju montażowego.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: