Medalion sufitowy gładki Dunin Wallstar MP-611

215,00 zł za szt. (brutto)

Opis produktu

Nadzwyczajna dekoracja w postaci medalionu MP-611 Dunin Wallstar w szybki sposób doda harmonii i niepowtarzalnego charakteru każdemu pokojowi. Sztukateria, jaką jest MP-611 Dunin Wallstar jest prosta w montażu, wodoodporna oraz niezwykle lekka. Ponadto, ozdobny medalion Dunin Wallstar nadaje się do malowania wodnymi farbami do wnętrz niezawierającymi rozpuszczalników. Odmień stylizację swojego lokum z Dunin.

Opis

 • Wysokość (cm)
  61
 • Długość (cm)
  3
 • Szerokość (cm)
  52
 • Waga (kg)
  1
 • Symbol
  MP-611
 • Powłoka
  Farba podkładowa
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej montażowy WS FIXER oraz klej do łączeń WS JOINER
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Medalion sufitowy Dunin Wallstar MP-611

Po zakończeniu remontu mieszkania nie należy zapominać o odpowiednim jego wykończeniu eleganckimi elementami, które sprawią, że nawet zwyczajna aranżacja stanie się ponadczasowa, ekskluzywna i stylowa. Właśnie dlatego naszym Klientom proponujemy zakup sztukaterii dekoracyjnej Dunin na stronie www.maszwnetrze.pl. Medaliony sufitowe, na przykład Dunin Wallstar MP-611 to niewielkie elementy, które potrafią odmienić każde wnętrze i nadać mu zupełnie nowego stylu klasy i elegancji. W niezwykle widowiskowy sposób prezentują się na suficie, jednocześnie przepięknie eksponując żyrandol. Montując sztukaterię zdobniczą marki Dunin, w tym medalion sufitowy Dunin Wallstar MP-611 nadadzą Państwu ścianom w danym pokoju trójwymiarowości, a całości stylizacji harmonii. Co ciekawe, nasze sufitowe medaliony dekoracyjne Dunin Wallstar są odpowiednie zarówno do pomieszczeń klasycznych, gdzie minimalizm gra główną rolę, ale również do nieco bardziej szalonych i nowoczesnych kompozycji. Popuśćcie Państwo wodze fantazji i zmodyfikujcie mieszkanie ze sztukaterią Dunin!

Dunin Wallstar MP-611

Ważnym dla nas aspektem jest to, aby każdy z naszych produktów, na przykład medalion sufitowy Dunin Wallstar MP-611 trafił do jak największego grona odbiorców, spełniając ich wszystkie wymogi pod względem jakościowym, funkcjonalnym oraz wizualnym. Dostępne na www.maszwnetrze.pl sufitowe ozdoby w postaci medalionów marki Dunin Wallstar, także model Dunin Wallstar MP-611 to detale o efektownym wyglądzie, mogącym dopasować się i wtopić w każdą stylistykę. Ułatwia to Państwu wybór odpowiedniego produktu oraz stworzenie zupełnie nowej przestrzeni w Waszym mieszkaniu. Od siebie możemy dodać, iż poza eksponowaniem majestatycznego żyrandola, medalion sufitowy Dunin MP-611 będzie wspaniałym elementem sztukateryjnym pełniącym funkcję tła dla lamp. Gwarantujemy, że pomysłów na wykorzystanie sztukaterii Dunin w postaci medalionu Dunin Wallstar MP-611 nie da się zliczyć.

Medaliony Dunin Wallstar i jakość z wyższej półki

Podczas produkcji każdej dekoracji Dunin Wallstar używane są materiały odpowiednio trwałe, a dzięki nowoczesnej technologii dekoracje takie jak medalion sufitowy Dunin MP-611 zyskują niebywałą wytrzymałość. Ponadto, dodatkowa ochrona w postaci powłok uodparniających na wilgoć oraz na uszkodzenia sprawiają, że każdy z naszych Klientów będzie mógł cieszyć się sztukaterią Dunin przez długie lata. Pokrywy zabezpieczające mają także niezwykle istotną zaletę. Mianowicie wspomagają one przyczepność farby. Dzięki temu mogą Państwo wybrać barwę ostateczną dla medalionu sufitowego Dunin Wallstar MP-611, by móc wtopić go w aranżację mieszkania, albo wręcz przeciwnie tworząc z niego kontrastowy element wystroju wnętrza. Ważne jest jednak to, by farba użyta do pokrycia dekoru nie zawierała rozpuszczalników.

Samodzielny montaż medalionów Dunin Wallstar

W naszym sklepie internetowym www.maszwnetrze.pl oferujemy Państwu materiały w postaci kleju montażowego WS FIXER, fugi tradycyjnej WS JOINER i wodoodpornej WS AQUA JOINER, z których pomocą zaoszczędzą Państwo nie tylko czas, ale i pieniądze przeznaczone na wynajem wykwalifikowanej ekipy remontowej. Montaż medalionu sufitowego Dunin Wallstar MP-611 jest łatwy i przyjemny!

Doradztwo i informacje o sztukaterii Dunin Wallstar

Wychodzimy z pomocą każdemu z Klientów, dlatego jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, problemy lub wątpliwości dotyczące sztukaterii dostępnej na www.maszwnetrze.pl to zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy informacji na temat poszczególnych produktów marki Dunin, w tym medalionu Dunin Wallstar MP-611 i sposobu ich montażu. Mamy w tym doświadczenie, jak i zasoby wiedzy, z którymi pragniemy się podzielić! Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 528 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

12 innych produktów w tej samej kategorii: