• -7%

NMC Domostyl CA12 light

68,72 zł 63,91 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 63.91 zł

Opis produktu

Kwadratowa konsola NMC Domostyl CA12 light to elewacja zdobiąca jest perfekcyjnym dopełnieniem dekoracji budynku, to klasa sama w sobie.

Elewacja NMC w formie konsoli Domostyl CA12 light to ponadczasowa, niezwykła dekoracja, umożliwiającą ozdobienie budynku. Elewacja NMC to produkt stworzony z wysokiej jakości tworzyw odpornych na czynniki klimatyczne jak wilgoć, deszcz, a także uderzenia, przy czym jest lekka, czyli prosta w montażu. Produkt jest gotowy do pomalowania, dzięki wykorzystaniu konsoli Domostyl Ca12 light niewielkim kosztem samodzielnie wyróżnisz dom z zewnątrz.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  18
 • Szerokość (cm)
  18
 • Symbol
  CA12 light
 • Kolekcja
  Domostyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  NMC Domostyl HYBRID
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Elewacja zewnętrzna NMC Domostyl CA12 light (konsola)

Niewiele osób pamięta, że bez odpowiednio dobranej elewacji zewnętrznej, na przykład kwadratowej konsoli NMC Domostyl CA12 light budynek może wyglądać niedbale i nijak w porównaniu z innymi. Szeroki wybór elementów dekoracyjnej elewacji zewnętrznej z linii NMC pozwala Państwu, według własnych preferencji, wybrać najbardziej odpowiedni i przyciągający oko detal. Nasza sztukateria zachwyci wszystkich domowników, ale także ich gości, a nawet spoglądających na stylizację domu przechodniów! Elewacja NMC to produkt stworzony z wysokiej jakości tworzyw odpornych na czynniki klimatyczne jak wilgoć, deszcz, a także uderzenia, przy czym jest lekka, czyli prosta w montażu.

Kwadratowa elewacja NMC w postaci konsoli Domostyl CA12 light w niepowtarzalny sposób udekoruje zewnętrzną stronę każdego budynku. Nasz oryginalny dodatek niewielkim kosztem doda: elegancji i ekskluzywnego charakteru budynkowi, tym samym wyróżniając go spośród innych. Niezwykle istotną kwestią podczas remontu domu, która w żadnym wypadku nie powinna być pomijana, jest zadbanie o odpowiednie wykończenie budynku z zewnątrz za pomocą tak zwanej elewacji zewnętrznej, na przykład dostępnego w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl konsoli NMC Domostyl CA12 light.

Dekoracja budynku z konsolą NMC.

Funkcjonalny styl produktów z linii NMC pozwala na wykorzystanie na każdym budynku, jak i do ozdoby muzea, ośrodka kultury czy budynków prywatnych. Produkt ozdobny, jakim jest kwadratowa konsola NMC Domostyl CA12 light, kierujemy zarówno do wielbicieli klasycznego wzornictwa oraz minimalistycznego podejścia do wystroju, jak i do entuzjastów nowoczesnych połączeń i ekstrawaganckich kompozycji.

Jeśli mają Państwo ochotę zmienić nieco stylizację Waszego budynku, serdecznie polecamy dostępną u nas na www.maszwnetrze.pl elewację zewnętrzną, na przykład konsola NMC CA12 light. Po zamontowaniu tego typu zewnętrznej elewacji sztukateryjnej Państwa lokum zyska nie tylko na wyglądzie, ale i na cenie, kwadratowa konsola NMC Domostyl CA12 light to klasa sama w sobie.

NMC - to trwała dekoracja.

Każdy z elementów sztukateryjnych sprzedawanych na www.maszwnetrze.pl tak i kwadratowa konsola NMC Domostyl CA12 light jest produktem wykonanym z wysokiej jakości tworzywa, przy zachowaniu precyzji detali. By osiągnąć tak doskonały efekt, przeprowadzono badania pod kątem właściwości różnych materiałów, a następnie wybrano te najlepsze. Nowoczesna technologia i perfekcyjność w każdym calu pozwala naszemu produktowi z linii NMC zatrzymać właściwości i cieszyć wzrok bardzo długo.

Pokrycie konsoli NMC Domostyl CA12 light specjalną powłoką zabezpieczającą, uodparniającą produkt na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne, żadne warunki klimatyczne, jak deszcz, wiatr czy wahania temperatur nie będą mu straszne. Będą więc Państwo mogli cieszyć się tak majestatycznym elementem elewacji zewnętrznej przez długi czas, kwadratowa konsola NMC Domostyl CA12 light to inwestycja na lata. Produkt jest gotowy do pomalowania, dzięki wykorzystaniu konsoli Domostyl Ca12 light niewielkim kosztem samodzielnie wyróżnisz dom z zewnątrz.

Elewacja NMC to łatwość montażu.

Elewacja NMC w formie konsoli Domostyl CA12 light to ponadczasowa, niezwykła dekoracja, umożliwiającą ozdobienie budynku. Za pomocą kleju do montażu NMC Domostyl HYBRID samodzielnie w kilka chwil zainstalują Państwo konsolę na zewnątrz domu. Zewnętrzna warstwa produktu poprawia przyczepność farby, śmiało więc mogą Państwo zmienić barwę CA12 na zupełnie inną, zgodną z własnymi oczekiwaniami. Samodzielny montaż kwadratowej konsoli NMC Domostyl CA12 light da oszczędność czasu i pieniędzy, to remont bez ekip budowlanych.

Pomoc, gdy powstaną pytania.

Kwadratowa elewacja NMC Domostyl CA12 light w niepowtarzalny sposób udekoruje zewnętrzną stronę każdego obiektu, jeśli jednak mają Państwo pytania, zapraszamy do skontaktowania się z nami.

Problem z wyborem sztukaterii elewacyjnej, na przykład konsoli lub też innych produktów dostępnych na www.maszwnetrze.pl, wiedza naszych pracowników jest do Państwa dyspozycji. Podpowiemy i pokażemy, jak szybko i łatwo mogą Państwo zmienić swoje lokum nie do poznania, zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy do kontaktu za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż elewacji NMC

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: