• -7%

NMC WO2 Listwa ścienna

37,88 zł 35,23 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 35.23 zł

Opis produktu

Listwa ścienna NMC Wallstyl WO2 to świetny sposób, aby ciekawie zagospodarować przestrzeń ścian i przełamać ich monotonię, wykańcza wnętrze i aranżuje przestrzeń użytkową, można z niej tworzyć ozdobne ramy. Wykonana z najwyższej jakości materiałów, z trwałych i odpornych na uszkodzenia, jest wodoodporna. Łatwa w montażu i lekka listwa ścienna NMC Wallstyl WO2 to produkt, który odmieni charakter Twojego wnętrza, można ją pomalować na dowolny kolor, farbą bez rozpuszczalników.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  2
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  4
 • Symbol
  WO2
 • Kolekcja
  Wallstyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polistyren wysokiej gęstości
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa ścienna NMC Wallstyl WO2

Listwa ścienna NMC Wallstyl WO2 jest produktem, który znajduje się w naszej ofercie listew ozdobnych, niezależnie od stylizacji wnętrza, wtapia się w sposób niezwykle harmonijny, spajając wszystkie elementy aranżacji w zwarty projekt o niezwykle efektownym wykończeniu. Listwa ozdobna WO2 to doskonały sposób, aby ciekawie zagospodarować przestrzeń ścian i przełamać ich monotonię, wykańcza wnętrze i aranżuje przestrzeń użytkową, można z niej tworzyć ramy do obrazów, zdjęć lub plakatów. Ścienna listwa ozdobna WO2 dostępna w naszej ofercie jest delikatnym detalem sztukateryjnym, który odświeży stylistykę wnętrza, nada mu niepowtarzalnego charakteru oraz podkreśli jego styl. Listwy dekoracyjne są stosowane przez architektów oraz projektantów wnętrz, do urozmaicenia wyglądu wnętrza, uchwycenia trójwymiarowości ścian, tworzenia różnych kompozycji, to właśnie czyni nasz produkt idealnym do wprowadzenia szybkiej zmiany każdego pomieszczenia.

Wysoko rozwinięta technologia oraz odpowiednie materiały zastosowane w produkcji sprawiają, że dekoracyjna listwa ścienna NMC Wallstyl WO2 zachowa swoje właściwości i wygląd przez wiele lat, bez wpływu czynników zewnętrznych. Listwa ścienna NMC Wallstyl WO2 stanie się wyjątkowym elementem dopełniającym wnętrze oraz spełniającym oczekiwania jakościowe, funkcjonalne, czy wizualne, jest bowiem perfekcyjnie wykonana, a jej właściwości pozwalają na długoletnie korzystanie z tego produktu, ciesząc oko wszystkich domowników, jak i odwiedzających ich gości.

Listwa wykończeniowa NMC Wallstyl WO2.

Listwa ścienna to ozdobna listwa do dekoracji, w prosty i szybki sposób możesz nadać swemu wnętrzu oryginalnego charakteru, idealnie pasuje do pomieszczeń w stylistyce klasycznej czy też nowoczesnej, rewelacyjnie prezentuje się na ścianie, wykańczając w niezwykle ekskluzywny i elegancki sposób.

NMC Wallstyl WO2 z najwyższej jakości materiałów przy zachowaniu pełnej precyzji detali ozdobna listwa ścienna jest doskonała w każdym calu, dlatego uzyskuje bardzo przydatne właściwości: - jest odporna na  wilgoć, - wytrzymała na uderzenia oraz uszkodzenia mechaniczne. Cechy naszej listwy czynią ją nadzwyczajnie funkcjonalną i trwałą, bez problemu zamontować ją w pomieszczeniach takich jak kuchnia, czy łazienka, oraz przecierać na mokro, by ją odświeżyć.

Nieskomplikowany montaż sztukaterii NMC WO2.

Łatwa w montażu i lekka listwa ścienna NMC Wallstyl WO2 to produkt, który odmieni charakter Twojego wnętrza, można ją pomalować na dowolny kolor, farbą bez rozpuszczalników. W naszym sklepie www.maszwnetrze.pl są kleje: NMC Adefix NEW oraz klej do łączeń NMC Adefix PLUS pomogą one w prosty i szybki sposób przymocować listwę ozdobną na ścianie, jest bardzo łatwa w instalacji, nawet dla osób nieznających się na remoncie. Z naszymi produktami sam odmienisz swoje wnętrze nie do poznania, to oszczędność czasu i pieniędzy, bez konieczności wynajmowania drogich fachowców.

Odpowiadamy na wszystkie pytania przy wyborze listew NMC.

Listwa wykończająca NMC Wallstyl WO2 zrobiona z najwyższej jakości materiałów, trwałych i odpornych na uszkodzenia, jest wodoodporna, jest dla Państwa wspaniałym rozwiązaniem do zmian wystroju. Jeżeli powstaną jakieś pytania, czy wątpliwości, nasi pracownicy bez problemów odpowiedzą na każde zadane pytanie związane z wyborem właściwego wyrobu, chętnie udzielimy porady dotyczącej montażu listew, jak i również zakupu odpowiedniego kleju montażowego. Poprowadzimy przez całą drogę zmian w mieszkaniu, nasze doświadczenie ze sztukaterią, a także obszerna wiedzy na temat wszystkich produktów dostępnych na www.maszwnetrze.pl jest dla Państwa. Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: