• -7%

NMC Z104 Listwa ścienna (2 sztuki)

103,52 zł 96,27 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 96.27 zł

Opis produktu

Narożniki NMC Arstyl Z104 (2 szt.) świetnie sprawdzają się w kompozycjach ściennych, dodadzą wnętrzu oryginalności i eleganckiego charakteru. Listwa ścienna NMC Z104 to narożniki, będące gustownym wykańczającym detalem każdego wnętrza, o wyrafinowanej formie, odmień swoje wnętrze. Narożniki NMC są z wysokiej jakości tworzyw odpornych na wilgoć oraz uderzenia, są niezwykle łatwe w montażu.  Zestaw narożników NMC Z104 zawiera 2 sztuki listew ściennych, zdobienia narożnika pozwalają na stworzenie niezwykłej ozdoby w salonie czy sypialni.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  10.5
 • Długość (cm)
  24.5
 • Symbol
  Z104
 • Kolekcja
  Arstyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa ścienna NMC Arstyl Z104 – narożniki

Zestaw narożników NMC Z104 zawiera 2 sztuki listew ściennych, zdobienia narożnika pozwalają na stworzenie niezwykłej ozdoby w różnych pomieszczeniach, będzie doskonałym elementem do wykorzystania, by nadać ostateczne dopracowanie podczas wykańczania wnętrza z użyciem sztukaterii z linii NMC lub też innych, oferowanych na www.maszwnetrze.pl.

Narożnik w postaci listwy ściennej NMC Arstyl Z104 lub inaczej łączniki listew to elementy sztukateryjne, o finezyjnym kształcie, pozwalają uzyskać wyrafinowany, nadzwyczaj ekskluzywny i elegancki efekt w każdym lokalu.

Elementy wykończeniowe NMC Arstyl Z104 pozwalają na sprytne zamaskowanie różnych łączeń wszelkiego rodzaju listew: przypodłogowych, ściennych czy też sufitowych, a także ich zakończenia przy futrynach i przejściach między pomieszczeniami. Nasze listwy to również niezwykły dodatek, uniwersalne wzornictwo, urozmaici niejedno pomieszczenie i uwypuklając jego charakter. Wszechstronność dekoracyjnej listwy ściennej, daje Państwu ogromną różnorodność i pozwala popuścić wodze fantazji podczas urządzania i dekorowania własnego mieszkania, będzie pasować do różnego rodzaju ekspozycji.

NMC Arstyl Z104 - ciekawa aranżacja wnętrza.

Narożniki NMC Arstyl Z104 (2 szt.) świetnie sprawdzają się w kompozycjach ściennych, dodadzą wnętrzu oryginalności i eleganckiego charakteru, to element zdobniczy o kształcie przykuwającym oko. Listwa ścienna NMC Z104 to narożniki o efektownej prezencji, będące gustownym wykańczającym komponentem każdego wnętrza, o wyrafinowanej formie, odmień sam swoje wnętrze. Atutem Narożników NMC jest to, że są wykonane z wysokiej jakości tworzyw odpornych na wilgoć oraz uderzenia, są niezwykle łatwe w montażu.

Narożniki, listwa ścienna Z104 z kolekcji Arstyl linii NMC jako łącznik listew, to dekoracja, która wtopi się w każdą kompozycję, zaprze ona dech w piersiach domowników oraz ich gości. Nasza listwa spełnia też niezwykle istotną funkcję użytkową i funkcjonalną, mianowicie w szybki i prosty sposób zamaskuje powstałe podczas remontu drobne niedociągnięcia, na przykład ubytki, zakończenia tapet czy ich łączenia. Ozdobna listwa ścienna NMC Z104 sprawi, że poszczególne elementy konstrukcji połączą się w misterną całość i nie zaburzą pomysłu aranżacyjnego wnętrz i pozytywnie wpłyną na wystrój i stylizację pomieszczenia. 

Wysoka jakość listwy wykończeniowej NMC Z104 Arstyl

Wszechstronność w zastosowaniu, naszej ozdobnej listwy ściennej NMC Arstyl Z104 wynika z użycia przy produkcji wysoko rozwiniętej technologii oraz dbałości o najmniejszy detal. Warto podkreślić, że podczas wytwarzania listwy Z104 zastosowano dodatkowe powłoki zabezpieczające, przedłuża to trwałość i wytrzymałość produktu o wiele lat, oraz uodparniają ją na wilgoć, jak i uszkodzenia mechaniczne. Co istotne, oznacza to, że elementy sztukateryjne z kolekcji Arstyl mogą być montowane nawet w pomieszczeniach takich jak kuchnia czy łazienka, a wytrzymałość na uderzenia natomiast zapewnia bezpieczeństwo zarówno podczas instalacji, jak i czyszczenia listwy ściennej NMC Z104 bez ryzyka uszkodzenia produktu.

NMC Arstyl Z104 – łatwy samodzielny montaż

Kompleksowość wykonania listwy oraz jej właściwości powoduje, iż oferowaną dekoracyjną listwę ścienną Arstyl Z104 z linii NMC mogą Państwo zainstalować samodzielnie w wybranym pomieszczeniu: w pokojach gościnnych, w sypialni, biurze, czy nawet w łazience! Koniec z wydawaniem pieniędzy na wynajęcie często drogiej wykwalifikowanej ekipy fachowców, przeprowadzisz z nami remont samodzielnie.

Łatwość w montażu ozdobnej listwy ściennej NMC Z104 to zasługa również dostępnych w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl klejów do montażu NMC Adefix NEW oraz NMC Adefix PLUS, to one sprawiają, że zamontowanie narożnika wykonają Państwo bezproblemowo.

Pomoc naszych pracowników by rozwiać wątpliwości NMC Z104

Nasze doświadczenie zdobyte na wieloletnim kontakcie z Klientami podpowiada, że wybór odpowiednich produktów może sprawić kłopot. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości dotyczące naszych artykułów np. wyboru narożników, ich montażu, specyfikacji czy sposobu produkcji to zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każde z pytań związanych z dekoracyjną listwą ścienną NMC Arstyl Z104 jej montażu, doboru klejów oraz innych produktów dostępnych na www.maszwnetrze.pl. Z naszą pomocą odmienisz swoje wnętrze!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

4 innych produktów w tej samej kategorii: