• -7%

NMC R61 Rozeta

201,54 zł 187,43 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 187.43 zł

Opis produktu

Uniwersalna i elegancka rozeta NMC Arstyl R61 to element dekoracyjny, który sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, wspaniale podkreśla charakter wnętrza i nadaje mu niepowtarzalności i oryginalności, przyciąga uwagę oraz doskonale wkomponowuję się w charakter pomieszczenia.

Rozeta NMC Arstyl R61 to finezyjny element dekoracyjny do zamontowania na suficie lub na ścianie, może służyć na przykład jako tło dla lampy lub jako przedmiot maskujący niedoskonałości na powierzchniach płaskich. Wykonana z najwyżej jakości materiałów, odporna na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć i niepalna, lekka i łatwa w montażu konstrukcja, gotowa do pomalowania na dowolny kolor farbą bez rozpuszczalników.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Długość (cm)
  Ø 42
 • Symbol
  R61
 • Kolekcja
  Arstyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  Adefix New
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Rozeta sufitowa NMC Arstyl R61

Dekoracyjna rozeta R61 o unikalnym kształcie to idealny sposób na ożywienie Twojego wnętrza, to wyjątkowy element dekoracyjny, który nada każdemu wnętrzu elegancji i klasy. R61 jest to rodzaj sztukaterii, która w niezwykle widowiskowy sposób ozdabia sufity, najczęściej eksponując oświetlenie. Rozety przepięknie prezentują się jako ozdoba sufitu zarówno w majestatycznych wnętrzach, jak i w nowoczesnych aranżacjach, gdzie często występuje w formie dekoracji uzupełniającej stworzoną kompozycję ścienną. Po rozety NMC Arstyl często sięgają architekci i projektanci, nadają wnętrzu niezwykłego charakteru, a ścianom trójwymiarowej oryginalności, a dzięki możliwości pomalowania mogą stanowić kolorystyczny akcent nakreślający stylizację aranżacji.

Uniwersalna i elegancka rozeta NMC Arstyl R61 to element dekoracyjny, który sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, może służyć na przykład jako tło dla lampy lub jako przedmiot maskujący niedoskonałości na powierzchniach płaskich. Wspaniale podkreśla charakter wnętrza i nadaje mu niepowtarzalności i oryginalności, przyciąga uwagę oraz doskonale wkomponowuję się w charakter pomieszczenia, to finezyjny element dekoracyjny do zamontowania na suficie lub na ścianie.

Dekoracyjna rozeta R61 to gwarancja jakości.

Ozdobna rozeta sufitowa NMC Arstyl R61 o unikalnym kształcie to idealny sposób na ożywienie Twojego wnętrza dzięki swojemu wzornictwu podkreśli każdą dekorację, wyróżniając je spośród pozostałych, bo doskonale prezentuje się przepięknie, zdobiąc sufit lub ścianę. Za sprawą zastosowanych rozwiązań technologicznych przy produkcji rozety sufitowej NMC Arstyl R61 zachowuje swój wygląd przez długi czas, nie zważając na czynniki zewnętrze. Perfekcyjne wykonanie nawet najmniejszych detali, a także niespotykany design stworzy niezwykły efekt w każdym wnętrzu, robiąc wrażenie nie tylko na domownikach, ale przede wszystkim na gościach, którzy nie będą mogli oderwać wzorku od efektownej dekoracji w postaci rozety z kolekcji Arstyl.

Rozeta NMC R61 z kolekcji Arstyl wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają odpowiednią odporność na czynniki zewnętrzne takie jak wilgoć czy uderzenia, dlatego doskonale prezentuje się na suficie lub ścianach przez wiele lat. R61 pokryta jest powłoką zabezpieczającą przed wilgocią, co pozwala na zastosowanie tego rodzaju sztukaterii w każdym pomieszczeniu, łazienka czy kuchnia oraz ułatwiając jej czyszczenie. Wielbiciele oryginalnych pomysłów mogą wykorzystać rozetę NMC R61, jako dekorację ściany tworząc z niej efektowne tło dla lampy, lub jako  samodzielną przestrzenną kompozycję.

Rozeta NMC R61 samodzielny montaż.

Ogromnym atutem dekoracyjnej rozety NMC R61 jest możliwość samodzielnego montażu i pomalowania, bez konieczności wynajmowania ekipy remontowej, do instalacji mamy przygotowane klej do montażu NMC Adefix NEW. Dzięki wytrzymałemu tworzywu klasyczna rozeta NMC R61 Arstyl nie uszkodzi się podczas montażu, a także sprosta wielu przypadkowym uderzeniom w trakcie użytkowania, gotowa do pomalowania wybraną farbą, wprowadzi harmonię kolorystyczną lub kontrast.

Pytania i wątpliwości przy wyborze R61.

Wykonana z najwyżej jakości materiałów R61 ma liczne zalety: odporna na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć, lekka i łatwa w montażu konstrukcja, gotowa do pomalowania na dowolny kolor, gdyby jednak powstały pytania, to skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub e-mailową. Nasze doświadczenie, a także zdobywana przez lata wiedza na temat sztukaterii pozwala nam fachowo odpowiedzieć na każde pytanie związane ze specyfikacją produktu czy też jego montażem, poprowadzimy przez całą drogę zmiany mieszkania. Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii:

PROMOCJA

NMC R6 Rozeta

165,25 zł 153,68 zł za szt. brutto
Rozeta dekoracyjna NMC z kolekcji Arstyl R6 to znakomity sposób, aby podkr...

PROMOCJA

NMC R16 Rozeta

175,97 zł 163,65 zł za szt. brutto
Dzięki rozecie sufitowej NMC Arstyl R16 nadasz wyrazu Twojemu wnętrzu, oży...

PROMOCJA

NMC R12 Rozeta

401,25 zł 373,16 zł za szt. brutto
Dekoracyjną rozeta NMC z kolekcji Arstyl R12 , łatwa w montażu, lekka i wyt...

PROMOCJA

NMC R1 Rozeta

139,27 zł 129,52 zł za szt. brutto
Rozeta sufitowa NMC Arstyl R1 to uroczy element dekoracyjny, który zachwyc...

PROMOCJA

NMC R20 Rozeta

342,08 zł 318,14 zł za szt. brutto
Rozeta sufitowa NMC Arstyl R20 to produkt idealny dla Ciebie, dzięki finez...

PROMOCJA

NMC R8 Rozeta

180,35 zł 167,73 zł za szt. brutto
Rozeta NMC Arstyl R8 to element dekoracyjny o wyszukanym i oryginalnym ksz...

PROMOCJA

NMC R18 Rozeta

212,07 zł 197,23 zł za szt. brutto
Rozeta sufitowa NMC z kolekcji Arstyl, model R18 to ciekawy element dekora...

PROMOCJA

NMC R9 Rozeta

190,93 zł 177,56 zł za szt. brutto
Ozdobną rozetą NMC Arstyl R9 podkreślisz i zdefiniujesz styl swojego wnętr...

PROMOCJA

NMC R24 Rozeta

359,72 zł 334,54 zł za szt. brutto
Rozeta sufitowa NMC Arstyl R24 to znakomity sposób, aby urozmaicić wnętrze...

PROMOCJA

NMC R14 Rozeta

123,72 zł 115,06 zł za szt. brutto
Wyszukana rozeta NMC Arstyl R14 to ozdoba czołowego producenta NMC , elem...

PROMOCJA

NMC R25 Rozeta

530,35 zł 493,23 zł za szt. brutto
Rozeta NMC z kolekcji Arstyl, model R25 to wyszukany element dekoracyjny d...

PROMOCJA

NMC R15 Rozeta

195,30 zł 181,63 zł za szt. brutto
Rozeta dekoracyjna NMC Arstyl R15 ciekawa i niebanalna ozdoba do zamontowa...