• -7%

NMC GP Listwa sufitowa

39,04 zł 36,31 zł za szt. (brutto)

Opis produktu

NMC Nomastyl GP to element sztukaterii styropianowej. Listwa sufitowa, dzięki której dokonasz aranżacji każdego wnętrza. Oryginalne wzornictwo listwy świetnie zakryje pęknięcia i nieestetyczne nierówności, które występują na styku ścian oraz sufitu.    Listwa NMC ze styropianu jest bardzo lekka oraz łatwa w montażu, prezentuje się doskonale w każdej dekoracji. Listwę sufitową NMC GP można pomalować farbą do wnętrz na wybrany kolor i wkomponować w swój styl.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  10
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  10
 • Symbol
  GP
 • Kolekcja
  Nomastyl
 • Materiał
  Polistyren ekstrudowany
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  odporna na wilgoć

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa NMC Nomastyl GP – listwa wykończeniowa.

Listwa ozdobna NMC Nomastyl GP jest sprawdzonym sposobem na nadanie wnętrzu oryginalnego wyglądu, harmonii oraz niespotykanego designu. Sztukateria styropianowa to produkty do dekoracji to element zdobniczy o kształcie przykuwającym oko oraz efektownej prezencji.

Wszechstronność listwy sufitowej NMC Nomastyl GP daje możliwość na zamontowanie jej we wszelkiego rodzaju stylizacjach, od klasycznych, stonowanych i eleganckich, po nowoczesne i ekstrawaganckie. Sztukateryjna dekoracja w postaci listwy sufitowej NMC GP to także element wykończeniowy, który zasłoni wszelkie nieestetyczne elementy u ściany przy suficie.

Zainstalowanie oferowanej w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl dekoracji w postaci listwy wykończeniowej NMC Nomastyl GP poprzez swój ponadczasowy i prosty wzór wtopi się w wiele stylizacji. Styropianową nadzwyczaj lekką ścienną listwę ozdobną NMC Nomastyl GP są Państwo w stanie zainstalować samodzielnie!

Lekka dekoracja ze styropianu – NMC Nomastyl GP

Wykończeniowa listwa sufitowa NMC Nomastyl o numerze GP ze styropianu jest wytrzymałym i lekkim elementem. Ze względu na swoją niewielką wagę styropian jest nieskomplikowanym w montażu produktem.

Podstawowym atutem sztukaterii styropianowej w postaci sufitowej listwy Nomastyl GP z linii NMC jest jej niezwykle niska cena. Ten argument przeważa za kupnem tego typu dekoracji. Zalety styropianu powodują, że bez problemu mogą Państwo zamontować NMC Nomastyl GP w salonach, ale także kuchni i łazience.

Listwa NMC Nomastyl GP ze styropianu jest plastyczna, co więcej, proponowana w naszym sklepie wykończeniowa listwa styropianowa jest od razu gotowa do pokrycia farbą. Nasi klienci więc mają możliwość dopasowania tegoż detalu do każdego pomieszczenia, bez względu na jego stylistykę i aranżację, gdzie będzie pełnić funkcję dekoracyjną jako wykończeniowa listwa sufitowa, wprowadzając harmonię aranżacji do każdego pomieszczenia.

Nieskomplikowany montaż sztukaterii styropianowej NMC Nomastyl GP

Listwę wykończeniową sufitową NMC Nomastyl GP są Państwo w stanie zainstalować samodzielnie! Dostępne w naszym sklepie kleje do montażu NMC Adefix NMC i NMC Adefix PLUS  przy nadzwyczajnej lekkość produktu pozwalają na zamontowanie go bez większych trudności. Produkty NMC z kolekcji Nomastyl ułatwią Państwu pracę.

Remont bez wynajmowania ekipy remontowej, która często pobiera wysokie opłaty za fatygę do montażu. To zaoszczędzony czas, jak i pieniądze będzie. Dzięki listwie styropianowej NMC GP samodzielne zmiany w mieszkaniu są szybkie, łatwe, przyjemne, a przede wszystkim efektowne!

Pytania i wątpliwości związane z produktami NMC Nomastyl GP

Zdobyte doświadczenie pozwala nam na udzielenie pomocy, gdy nasi klienci mają problemy z doborem odpowiednich produktów. W czasie zakupów pojawiają się pytania dotyczące właściwości, specyfikacji czy też funkcji sztukaterii. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, by pomóc i poprowadzić na drodze do zmiany wnętrz. Sufitowa listwa dekoracyjna NMC Nomastyl GP oraz z inne produkty dostępne na www.maszwnetrze.pl. nie mają dla nas żadnych tajemnic. Zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy do kontaktu za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: