• -7%

ORAC DECOR C357 Listwa sufitowa

226,39 zł 210,54 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 210.54 zł

Opis produktu

Orac Decor C357 to niezwykła listwa oświetleniowa, podkreślająca światłem charakter każdego wnętrza. Doskonale prezentuje się na styku ścian i sufitu szczególnie we wnętrzach oryginalnych i nowoczesnych. Dekoracyjna listwa oświetleniowa Orac Decor C357 jest trwała, odporna na wilgoć oraz gotowa do pomalowania co pozwala na zastosowanie jej w każdym wnętrzu niezależnie od jego kolorystyki.

Opis

 • Wysokość (cm)
  7.1
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  11
 • Symbol
  C357
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  odporna na wilgoć

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa oświetleniowa Orac Decor C357

Listwa oświetleniowa C357 Orac Decor to produkt, który doskonale sprawdza się w mieszkaniach, domach, jak również w lokalach użytkowych. Listwa sufitowa C357 Orac Decor będzie więc najlepszym rozwiązaniem do wyróżnienia wnętrza i zapewnienia doskonałego wykończenia ścian i sufitu.

Listwa sufitowa C357 Orac Decor i jej niezwykły design

Oświetleniowa listwa sufitowa C357 Orac Decor jest niezwykle wszechstronna. Możemy ją zamontować w każdym pomieszczeniu mieszkania, nawet w łazience i kuchni - tam, gdzie panuje maksymalna wilgotność, dzięki stworzeniu z materiałów odpornych na wilgoć. Ponadto produkt jakim jest listwa sufitowa C357 Orac Decor to połączenie klasycznej sztukaterii z nowoczesnymi rozwiązaniami. Listwa oferuje możliwość montażu z oświetleniem w postaci taśmy LED, co pozwala na szybkie przekształcenie listwy w efektowne oświetlenie sufitowe.

Listwa oświetleniowa Orac Decor C357 i jej gotowość do malowania

Oświetleniowa listwa sufitowa C357 Orac Decor dzięki temu, że jest wykonana z najlepszej jakości materiałów, z łatwością ozdobi każdą aranżację. Jednak dzięki białemu podkładowi jest produktem bardzo łatwym do własnej personalizacji, gdyż jest modelem gotowym do pomalowania na dowolny kolor. Jedynym warunkiem jest to, aby farba użyta do malowania listwy sufitowej Orac Decor C357 nie zawierała w swoim składzie żadnego rodzaju rozpuszczalników. Można w tym celu y użyć m.in. farby akrylowe, silikonowe lub lateksowe.

Instalacja listwy świetlnej Orac Decor C357

Jaki jest najłatwiejszy sposób montażu listwy sufitowej Orac Decor C357? Najlepszym rozwiązaniem jest wykorzystanie produktów dedykowanych, takich jak klej montażowy Orac Decor FDP500 oraz klej Orac Decor FX400 do łączenia listew. Ponadto, aby zmniejszyć przenikanie oświetlenia LED przez listwę, można zastosować taśmę aluminiową.

Oświetleniowa listwa sufitowa C357 Orac Decor

Sufitowa listwa oświetleniowa C357 marki Orac Decor to model o niezwykle efektownym designie. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, pokrytych powłoką ochronną, zapewniających odporność produktu na wilgoć i wgniecenia, dzięki czemu można go zainstalować w niemal każdym pomieszczeniu. Istotą listwy sufitowej C357 Orac Decor jest nie tylko udekorowanie aranżacji, ale także zatuszowanie wszelkich niedoskonałości na styku ściany i sufitu czy dekoracyjne wykończenie dowolnej aranżacji.

Listwa świetlna C357 Orac Decor dopasuje się do każdego wnętrza

Sufitowa listwa oświetleniowa Orac Decor C357 to świetne rozwiązanie do szybkiej i skutecznej odmiany dowolnego pomieszczenia. Produkt jest niezwykle trwały i jednocześnie profesjonalnie wykonany, przy zwróceniu uwagi na najdrobniejsze szczegóły. Smukła konstrukcja w połączeniu z taśmą LED doskonale współgra z różnymi stylami wnętrz. Model idealnie dopasuje się zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych stylizacji aranżacji, a dzięki pomalowaniu jej na kolor ścian lub sufitu, bez problemu wkomponuje się w ich kolorystykę.

Pomoc w doborze listew ozdobnych

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem naszych listew ozdobnych, w tym oświetleniowej listwy sufitowej Orac Decor C357, z przyjemnością pomożemy wybrać najlepszy produkt. Dzięki naszej wiedzy i umiejętnościom możemy odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące specyfikacji modeli oraz ich montażu, znajdując listwę oświetleniową lub inny rodzaj sztukaterii spełniający wszelkie oczekiwania wizualne i jakościowe.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy oświetleniowej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: