• -7%

ORAC DECOR C326flex gięta Listwa sufitowa

305,75 zł 284,35 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 284.35 zł

Opis produktu

Orac Decor C326 flex to elastyczna listwa sufitowa, która fenomenalnie dopasuje się do każdej nierówności ścian fantastycznie zdobiąc styk ścian i sufitu. Jest to produkt, który z łatwością wpasuje się w kolorystykę wnętrza, gdyż jest on przygotowany do pomalowania farbami bez rozpuszczalników. Ponadto listwa Orac Decor C326 flex jest prosta i szybka w montażu.

Opis

 • Wysokość (cm)
  10.5
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  9
 • Kolekcja
  Ulf Moritz
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Właściwości
  GIĘTA

Informacje o produkcie

C326 Flex Orac Decor gięta listwa sufitowa

Nowoczesna gięta listwa sufitowa C326 Flex Orac Decor to niezwykłe połączenie atrakcyjnie niskiej ceny, podwyższonej wytrzymałości i precyzyjnego wykonania. Jest to produkt wyjątkowo lekki, a dodatkowo trwały. Listwa sufitowa Orac Decor C326 Flex intryguje minimalistyczną formą, dającą wiele możliwości aranżacyjne.

To wyłącznie od nas zależy, gdzie zostanie zamocowana sztukateria. Jedno jest pewne w niejednym wnętrzu będzie wyglądać ciekawie oraz z klasą. Listwa gięta C326 Flex Orac Decor uchodzi za uniwersalną, dlatego nie będziemy mieć większych problemów z wpasowaniem jej w dane pomieszczenie. Warto również dodać, że została ona wykonana z niezwykle mocnych tworzyw, niepodatnych na zarysowania i deformacje.

Praktyczna gięta listwa C326 Flex Orac Decor

Elastyczna listwa sufitowa C326 Flex Orac Decor jest produktem przeznaczonym do perfekcyjnego wykończenia styku ścian i sufitu w tym również w przypadku łuków. Dzięki swojej giętkości doskonale dopasuje się do każdego zaokrąglenia ściany, tworząc we wnętrzu niespotykany efekt.

Zmniejszona waga listwy znacząco ułatwia jej zamocowanie, więc nie ma żadnych przeszkód, by wykonać go samodzielnie. Listwa sufitowa Orac Decor C326 Flex mocowana jest na klej, dlatego ważne jest to, by wybrać właściwy produkt, który zagwarantuje trwałą przyczepność. Producent rekomenduje klej montażowy Orac Decor FDP500 jak i również klej do łączeń Orac Decor FX400. Należy postępować zgodnie z instrukcją.

Orac Decor C326 Flex do nowoczesnych wnętrz

Listwa sufitowa Orac Decor C326 Flex to fenomenalny pomysł na to, aby odnowić wnętrze. Ze względu na swoje proporcje listwa sufitowa C326 Flex Orac Decor najlepiej wygląda w większych pomieszczeniach, jednakże wszystko zależy od osobistych preferencji. Listwa gięta C326 Flex Orac Decor może być pokryta wyłącznie farbą, która nie posiada w składzie substancji rozpuszczających, co daje szerokie pole do personalizacji. Listwa sufitowa Orac Decor C326 Flex może być samodzielnie pomalowana na subtelny, jak i również oryginalny kolor. Zazwyczaj zaleca się pomalowanie dwóch warstw emalii. A to dlatego, aby uzyskać perfekcyjny efekt.

Listwa sufitowa C326 Flex Orac Decor pomoże zatuszować rozmaite niedoskonałości, widniejących się na styku sufitu oraz ścian. Dostępny produkt nie podlega działaniu wilgoci, co pozwala na montaż tego akcentu sztukateryjnego również w różnorodnych wnętrzach, w tym w kuchniach.

Odpowiemy na każde pytanie

W razie pojawiających się pytań związanych z zakupem, jak i również montażem dostępnych w naszym sklepie internetowym elementów sztukateryjnych to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasza ogromna wiedza, jak i również doświadczenie pozwoli odnaleźć produkt odpowiadający wszelkim oczekiwaniom.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy oświetleniowej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: