Promocje

Ostatnio przeglądane

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! ORAC DECOR D506 Panel ścienny Zobacz większe

ORAC DECOR D506 Panel ścienny

Promocja!

D506

Nowy produkt

Kwadratowy panel ścienny Orac Decor D506 to subtelna sztukateria, która ożywi każdą ścianę, tworząc wnętrze jeszcze bardziej eleganckim. Uniwersalna forma oraz wzornictwo panelu sprawia, że idealnie dopełnia klasyczne, jak i stylizowane aranżacje. Panel Orac D506 jest gotowy do pomalowania farbami, które nie zawierają rozpuszczalników. Ponadto jest wytrzymały, odporny na uszkodzenia, a także wilgoć.

Więcej szczegółów

148,54 zł
za szt.
brutto

-7%

159,72 zł brutto

Negocjuj cenę

Opis

Wysokość (cm)43
Szerokość (cm)1.7
Długość (cm)43
SymbolD506
KolekcjaLuxxus
MateriałDuropolimer
PowłokaPodkład
Właściwościodporna na wilgoć
Zalecany klejFDP500

Więcej informacji

Panel ścienny Orac Decor D506

Po zakończeniu etapu budowy lub też podczas renowacji wnętrz bardzo ważne jest estetyczne wykończenie aranżacji. Bez odpowiednich elementów sztukateryjnych efekt będzie mdły i nijaki, a wygląd każdego pomieszczenia nie będzie w pełni zharmonizowany.

W naszej ofercie na www.maszwnetrze.pl znajduje się wiele elementów zdobniczych, na przykład prosty, ale ponadczasowy panel ścienny Orac Decor D506, za pomocą którego Państwa mieszkanie zyska inny niepowtarzalny styl. Taka ozdoba będzie doskonałym uzupełnieniem dekorowanego wnętrza oraz nada mu elegancji i ekskluzywnego charakteru.

Niepozorna sztukateria zdobnicza

Tylko niewielka część osób, remontujących własne lokum pamięta o jego wykończeniu, a jest to niezwykle istotna kwestia, by w każdym domu zapanował ład i porządek. Sztukateria w postaci paneli ściennych Orac Decor D506 oferowanych w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl jest idealną dekoracją do wykorzystania w aranżacji każdego typu wnętrza. Prostota designu i uniwersalna stylistyka produktu, jakim jest ozdobny panel ścienny Orac Decor D506 pozwala na zainstalowanie go zarówno w pomieszczeniach o stylistyce stonowanej, jak i uporządkowanej, na przykład w sypialni oraz w pokojach typowo reprezentatywnych z nutą elegancji, na przykład w salonie.

Poza niewątpliwie istotną rolą paneli ściennych Orac Decor D506 jako ozdoby, nie można zapomnieć o funkcji użytkowej tego typu sztukaterii. Zdobnicze ścienne panele Orac Decor D506 bowiem maskują wszelkie niedoskonałości pojawiające się na ścianach, a także zasłaniają łączenia i zakończenia listew wykończeniowych. Tym samym oferowany przez nas sztukateryjny detal, jakim są panele ścienne Orac Decor D506 będzie dopełniał aranżację wszystkich pomieszczeń, budząc podziw u domowników oraz ich gości.

Orac Decor D506 – produkcja z pasją

Wszystkie elementy sztukateryjne, również panele ścienne Orac Decor D506 są wytwarzane z precyzją, której nie powstydziłby się żaden rzemieślnik. Dbamy o to, aby produkty sprzedawane naszym Klientom były jak najwyższej jakości i spełniały Państwa oczekiwania. Dlatego też priorytetem jest nowoczesna technologia i odpowiednio dobrane materiały o właściwościach przedłużających trwałość końcowej sztukaterii.

Dodatkowe pokrycie sztukaterii w postaci paneli ściennych Orac Decor D506 powłoką uodparniającą na kontakt z wilgocią oraz na uszkodzenia mechaniczne jest gwarancją trwałości i wyglądu produktu jak z dnia zakupu przez wiele lat. Co więcej, podkład będący zewnętrzną warstwą ściennych paneli ozdobnych Orac Decor D506 poprawia przyczepność farby. Ułatwia to dopasowanie się sztukaterii dekoracyjnej, w tym paneli ściennych Orac Decor D506 do istniejącej już stylizacji.

Przyjemny montaż sztukaterii Orac Decor

Z klejami do montażu Orac Decor FDP500 oraz Orac Decor FX200 do łączeń oferowanych w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl montowanie zdobniczych paneli ściennych Orac Decor D506 nie może być prostsze! Gwarantujemy Państwu, iż niezwykle łatwa instalacja sztukateryjnych elementów z linii Orac Decor pozwoli zaoszczędzić nie tylko czas, ale i pieniądze przeznaczone na wynajem ekipy remontowej. Zmień swoje mieszkanie ze sztukaterią i akcesoriami Orac Decor!

Kontakt w razie pytań dotyczących sztukaterii Orac Decor

Wiedza na temat wszystkich oferowanych na stronie www.maszwnetrze.pl elementów dekoracyjnych, w tym paneli ściennych Orac Decor D506 jest czymś, czym chcą się z Państwem podzielić nasi pracownicy. Podczas remontu i odnowy wnętrz na drodze naszych Klientów pojawia się wiele wątpliwości i pytań bez odpowiedzi. Jeśli nie potrafią Państwo znaleźć wyjścia z problemu lub potrzebują informacji na temat danego produktu, na przykład paneli ściennych Orac Decor D506, jego montażu lub specyfikacji to właśnie na Was czekamy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 528 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż paneli, boazerii i listew narożnikowych Orac Decor

Produkty powiązane