Promocje

Ostatnio przeglądane

Śledź nas na Facebooku

Panel ścienny dekoracyjny 3D WS-18

WS-18

Nowy produkt

Bąbelkowy efekt jaki uzyskamy, dzięki zastosowaniu paneli ściennych typu WS-18 - sprawdzi się idealnie w aranżacji specyficznego wnętrza.

Panele ścienne 3D Marki Dunin to lekkie wymiarowe kwadraty o boku 60 cm, które można dowolnie przycinać, aby równo pokryć całą powierzchnię ściany.

Obok przedstawiliśmy poglądowe kolory na jakie należy panele pomalować.

Jeśli nie jesteś pewien danego modelu, zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Więcej szczegółów

130,00 zł
za szt.
brutto

-0%

Negocjuj cenę

Opis

Wysokość (cm)60
Szerokość (cm)60

Więcej informacji

Panele ścienne 3D – WS-18

Panele ścienne 3D Dunin jako dekoracja wnętrza cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze strony zarówno architektów i projektantów wnętrz, jak i osób, które samodzielnie aranżują i planują, jak ma wyglądać ich przyszłe wnętrze.

Wielbiciele nowoczesnych rozwiązań zachwalają użytkowość oraz wygląd ściennych paneli 3D, w tym modelu WS-18. Za sprawą dostępnych w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl paneli 3D Dunin o fantazyjnych geometrycznych kształtach czy intensywnych, wyróżniających się, bądź też dopełniających się kolorach nadadzą Państwo ścianie nowego wymiaru, a Wasze wnętrze zyska oryginalny i niepowtarzalny charakter.

Nowoczesne ozdobne panele ścienne 3D WS-18 to rozwiązanie, które jest w stanie nie tylko odmienić wystrój wnętrza i nadać mu niepowtarzanego charakteru, ale dodatkowo pełnić funkcję swego rodzaju trójwymiarowej ozdoby. Montując więc oferowane przez nasz sklep dekoracyjne panele 3D Dunin o symbolu WS-18, Państwa wnętrze zyska na eleganckim i ekskluzywnym wyglądzie.

Panele ścienne 3D WS-18 jako efektowna ozdoba

Na www.maszwnetrze.pl oferujemy szeroki wybór różnorodnych paneli ściennych 3D firmy Dunin, co pozwala na dobór modelu dopasowanego do całej aranżacji wnętrza według osobistych preferencji. Nieskończona ilość kompozycji ściennych, jakie można stworzyć dzięki dobraniu odpowiednich paneli pod względem kolorystyki czy kształtów zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Takie kompozycje bowiem stają się prawdziwymi dziełami sztuki, obok których nikt nie przeszedłby obojętnie. Stąd wniosek, iż dekoracyjne panele ścienne 3D, również WS-18, są niestandardową dekoracją wnętrz.

Specyfikacja i właściwości paneli ściennych 3D Dunin

Dekoracyjne panele ścienne 3D WS-18 jedynie wyglądają na nietrwałe. Są jednak wykonane z odpornych na uderzenia i wodę bardzo trwałych materiałów. Co więcej, dodatkowe pokrycie dekoracyjnych paneli ściennych WS-18 powłoką odporną na wilgoć pozwala na zamontowanie ich we wszystkich pomieszczeniach, nawet w kuchni czy w łazience. Ogromna ilość wzorów i kolorów ułatwia dopasowanie ściennych paneli 3D do każdej stylizacji wnętrza. Panele ścienne Dunin zalecamy także pokryć farbą do wnętrz na dowolny kolor.

Istotne jest to, iż panele ścienne 3D WS-18 w żaden sposób nie obciążają ścian, ponieważ ich waga nie przekracza 2kg/m2, co pozwala na zamontowanie ich zarówno na ścianach, strychach, jak i dekoracja wnęk meblowych. Zyskuje się wtedy ogromne pole do oryginalnego i kreatywnego pokrycia ścian w danym pomieszczeniu. Ozdobne panele ścienne 3D Dunin są niezwykle trwałe, co oznacza, że można cieszyć się nimi przez długie lata bez martwienia się o ich kruszenie i pylenie.

Panele ścienne 3D WS-18 i prostota montażu

Niesamowicie lekkie dekoracyjne panele ścienne 3D WS-18 są bardzo proste w montażu, więc z powodzeniem można wprowadzić zmiany samodzielnie. Ich cięcie, klejenie oraz spoinowanie jest bardzo proste. Wszystko to za pomocą oferowanych przez nas na www.maszwnetrze.pl akcesoriów, czyli spoiny z włóknem szklanym firmy Dunin, taśmy spoinowej, kleju WS FIXER oraz fugi WS JOINER.

Pomoc w wyborze ściennych paneli ozdobnych 3D

Zakup właściwej i pasującej do naszego wnętrza sztukaterii jest często związany z wieloma trudnymi pytaniami lub wątpliwościami. Jeśli chcą więc Państwo znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące wyboru ozdobnych paneli ściennych Dunin 3D lub innego typu elementów sztukateryjnych oferowanych na www.maszwnetrze.pl, skontaktuj się z nami drogą telefoniczną, lub e-mailową. Nasze doświadczenie, a także zdobywana przez lata wiedza na temat sztukaterii pozwala nam fachowo odpowiedzieć na każde pytanie związane ze specyfikacją produktu czy też jego montażem, w tym i paneli ściennych 3D WS-18 z naszej oferty.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 528 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane