AURORA TOPAZ 15 Zobacz większe

AURORA TOPAZ 15

Nowy produkt

Nad wyraz ciekawa kolekcja mozaik szklanych AURORA od DUNIN, stanowi nietuzinkową alternatywę dla konwencjonalnych płytek. AURORA TOPAZ 15, z kolekcji AURORA, wyróżnia się łatwością w czyszczeniu oraz odporności na mróz, jak i środki chemiczne. Mozaiki od DUNIN przeznaczone są do urozmaicenia aranżacji wnętrz różnych pomieszczeń, jak na przykład łazienki, czy kuchnie. Wartym podkreślenie jest także fakt, iż AURORA TOPAZ 15 dostępne są w różnych kolorach, dzięki czemu zapewniają możliwość stworzenia oryginalnych i niecodziennych kompozycji naściennych.

Podsumowując, AURORA TOPAZ 15 marki DUNIN pomoże wzbogacić każde wnętrze o wyjątkowy klimat.

Więcej szczegółów

43,00 zł
za szt.
brutto

-0%

Negocjuj cenę

Opis

MateriałSzkło 2 cm
Zalecany klejKlej cementowy biały i fuga cementowa
wymiary (cm):30x30
wymiary płytki (mm):15x15x8

Więcej informacji

Kolekcja mozaik AURORA to połączenia szkła z kamieniem, które nadaje wnętrzom bezpretensjonalny i oryginalny styl. Kolekcja została stworzona z myślą o sympatykach nowoczesnych połączeń – klasycznego kamienia z oryginalnym szkłem.
Mozaiki AURORA dostępne są w modnych kolorach, które idealnie wkomponują się w wystrój pomieszczenia. Polecane są do stosowania w domu lub ogrodzie, zarówno na podłogach, jak i ścianach. Krystaliczne, strukturalne i matowe szkło w połączeniu z polerowanym lub matowym kamieniem zapewnia nieograniczone możliwości aranżacyjne.

Zastosowanie:

  • polecane jako elementy wykończenia wnętrz, np. dekory, obudowy kominków, filarów
  • ściany i podłogi łazienek, kuchni, brodzików, saun
  • polecane do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz