JADE 106

38,00 zł za szt. (brutto)

Opis produktu

Fantastyczna szklana mozaika JADE 106 marki DUNIN stanowi doskonałą kompozycję wyrazistych kolorów i idealnych kształtów. JADE 106 pochodzi z kolekcji JADE. Ta mozaika szklana perfekcyjnie komponuje się z wystrojem dobrze zaplanowanych, jak i nowoczesnych aranżacji wnętrz. JADE 106 od DUNIN to przede wszystkim gwarancja satysfakcji, dbałość o detale, niebywała łatwość czyszczenia oraz odporność na środki chemiczne i szoki termiczne. JADE 106 to po prostu doskonały wybór.

Ponadto, warto podkreślić, iż mozaika JADE 106 firmy DUNIN doskonale spisze się jako element wykończenia takich pomieszczeń jak kuchnia, czy łazienka.

Opis

 • Materiał
  Kwarcyt do basenów
 • Zalecany klej
  Klej cementowy biały i fuga cementowa
 • wymiary płytki (mm)
  20x20x4
 • wymiary (cm)
  32.7x32.7

Informacje o produkcie

JADE 106 szklane mozaiki z kolekcji Jade od Dunin

Polacy coraz częściej sięgają po nietuzinkowe rozwiązania w kwestii wykończenia różnego rodzaju pomieszczeń. Szklane mozaiki JADE 106 są właśnie jedną z tych ewentualności, której zastosowanie potrafi odmienić na przykład aranżację wnętrza. Należy również dodać, iż naturalnym zjawiskiem jest chęć posiadania pięknie wykończonego wnętrza, które będzie cieszyć przez długie lata.

Uniwersalność szklanych mozaik z serii Jade

Cechą charakterystyczną dla jakże niesamowitych szklanych mozaik z serii Jade od firmy Dunin ich niebywała uniwersalność. Cała kolekcja mozaik, w tym JADE 106, odznacza się fantastyczną paletą kolorów, niezwykłą oryginalnością kształtów, a także nietuzinkowym wyglądem. Należy w tym momencie podkreślić, iż jest to zaledwie kilka parametrów szklanych mozaik od Dunin.

Wyróżniająca dla szklanych mozaik marki Dunin z kolekcji Jade jest także ich intensywność barw oraz umiejętność wzbudzania zachwytu i łatwość w czyszczeniu. Co więcej, zarówno mozaiki szklane JADE 106, jak i pozostałe produkty z serii, są odporne na szoki termiczne, mróz i środki chemiczne, nie absorbują wody oraz co ważne, mogą stanowić element pięknych kompozycji ściennych lub podłogowych. JADE 106 mogą zostać zastosowane zarówno we wnętrzach pomieszczeń, jak i na zewnętrznych częściach budynków, a także w nieckach basenowych. Szklane mozaiki JADE 106 oferowane przez Dunin uchodzić mogą za rewelacyjne rozwiązanie dla osób poszukujących natchnienia w zmianie wyglądu różnych powierzchni.

Szklane mozaiki JADE 106 – parametry

Na wstępie należy podkreślić, że szklane mozaiki JADE 106, to między innymi gwarancja satysfakcji oraz wykończenie w trosce o nawet najmniejszy szczegół. Zaprojektowane z najwyższej klasy jakości materiałów, mozaiki JADE 106 zapewniają możliwość cieszenie się ich wyglądem przez naprawdę wiele lat. Dodatkowo, owe mozaiki są bardzo łatwe w czyszczeniu, wyjątkowo odporne na środki chemiczne, szoki termiczne oraz mrozoodporne i nie ulegają procesowi matowienia, przez co doskonale nadają się do montażu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Szklane mozaiki od Dunin posiadają również pewnego rodzaju wyjątkową umiejętność wydobywania pełni potencjału z aranżacji.

Unikalne JADE 106 z kolekcji Jade

Przede wszystkim, niezbędną wydaje się być konieczność dodania, iż fenomenalne mozaiki od Dunin z kolekcji Jade, czyli np. JADE 106, można wykorzystywać nie tylko jako zdobienie powierzchni ściennych takich pomieszczeń jak łazienka, czy kuchnia, ale także jako podłogowe wykończenie zestawienia, odmieniające całe aranżacje. Jedynym powodem, dlaczego owe szklane mozaiki można w ten sposób wykorzystać, jest ich niezrównana parametryzacja.

Wyjątkowo kolekcja Jade i mozaiki JADE 106 to znakomite rozwiązanie

Szklane mozaiki JADE 106 zostały wytworzone z myślą o nawet najbardziej wymagających nabywcach. Dlatego też, JADE 106 z kolekcji Jade dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, przez co zapewniają liczne możliwości na personalizację wybranych powierzchni. Wielu specjalistów uważa, że mozaiki szklane JADE 106 z serii Jade od Dunin, zasługują na szczególne wyróżnienie.

Jeśli chcieliby Państwo wiedzieć więcej o JADE 106, nasi fachowcy z chęcią pomogą

W razie wystąpienia jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości w kwestii zakupu szklanych mozaik JADE 106, zachęcamy do kontaktu z naszymi świetnymi fachowcami. Swoją obszerną i specjalistyczną wiedzę, popierają licznymi latami doświadczenia oraz chęci pomocy każdemu naszemu klientowi.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 528 lub adresu e-mail: biuro@maszwnetrze.pl bądź przejrzyj pozostałe produkty zamieszczone na naszej stronie internetowej www.maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

C-WH03

22,00 zł za szt. brutto
Unikatowe płytki ceramiczne C-WH03 z serii CARAT od DUNIN gwarantują pow...

C-WH01

2,60 zł za szt. brutto
Stanowiące niebywałe połączenie tradycji i designu, ceramiczne płytki C-WH0...

DD4 184

28,00 zł za szt. brutto
Znamienne dla szklanych mozaik DD4 184 z serii GLASS MIX jest przede wszys...

DMX 068

28,00 zł za szt. brutto
Niepowtarzalna DMX 068 marki DUNIN to świetna kompozycja bogatych koloró...