LUNAR MISTY MIX 23

46,00 zł za szt. (brutto)

Opis produktu

Mozaika szklana LUNAR MISTY MIX 23 marki DUNIN oraz z serii LUNAR. Niebywała odporność na środki chemiczne, oryginalna forma, łatwość w czyszczeniu oraz wspaniały wygląd, stanowią cechy mozaik LUNAR MISTY MIX 23. Należy dodać, że LUNAR MISTY MIX 23 zaleca się stosować jako wykończenie ścian chociażby w kuchni. Dodatkowo, owa mozaika idealnie łączy się z wystrojem nowoczesnych wnętrz

Szklana mozaika LUNAR MISTY MIX 23 marki DUNIN nada całej aranżacji wyjątkowego charakteru.

Opis

 • Materiał
  Szkło 2 cm
 • Zalecany klej
  Klej cementowy biały i fuga cementowa
 • wymiary płytki (mm)
  23x23x8
 • wymiary (cm)
  29.8x29.8

Informacje o produkcie

LUNAR MISTY MIX 48 mozaika Lunar od Dunin

Każda aranżacja, w dowolnym stylu, powinna mieć idealnie dopasowane elementy ozdobne, które nadadzą jej niebywałego charakteru. Wysokiej jakości dekoracje wykończeniowe, takie jak szklane mozaiki z kolekcji Lunar od Dunin Wallstar, nadają wielu aranżacjom ekstrawaganckie, szlachetne wykończenie.

Niezwykle szeroka paleta kolorów szkła, które tworzą mozaiki z serii Lunar, nadaje każdemu wnętrzu eleganckiego wykończenia. Produkty te są ozdobą, która z pewnością spełni wszystkie oczekiwania. W kolekcji Lunar można znaleźć szklane mozaiki w niespotykanych kolorach, dlatego mogą one tworzyć niespotykane kompozycje ścienne niezależnie od kolorystki aranżacji.

Kolekcja Lunar – szklane mozaiki i płytki

Lunar jest niezwykle barwną kolekcją mozaik stworzoną przez Dunin Wallstar. Produkty z tej serii sprawdzą w nowoczesnych, odważnych wnętrzach. Dzięki szerokiej ofercie kolorystycznej każdy może odnaleźć mozaikę rewelacyjnie wpisującą się w daną aranżację. Kolekcja mozaik Lunar od Dunin łączy klasyczną formę mozaiki z niezwykle intensywnymi kolorami i wzorami, aby inspirować do stworzenia własnego, oryginalnego wnętrza.

Kolekcja mozaik Lunar, w tym model LUNAR MISTY MIX 48, idealnie nadaje się do dekoracji różnych powierzchni. Mozaiki z kolekcji Lunar to elementy, które przepięknie wyglądają na ścianach, a dzięki różnorodności wzornictwa i kolorów każdy z naszych klientów znajdzie coś do swojej aranżacji.

Szklana mozaika LUNAR MISTY MIX 48 Lunar i jej specyfikacja

Mozaika szklana, jaką jest LUNAR MISTY MIX 48 to produkt wysokiej jakości. Podczas opracowywania jej formy i wzornictwa zwrócono uwagę na najmniejsze detale, aby produkt spełniał oczekiwania każdego klienta. Ze względu na swoje rozmiary prezentowana mozaika LUNAR MISTY MIX 48 jest łatwa w montażu i utrzymaniu w czystości. Ponadto kolorowe mozaiki LUNAR MISTY MIX 48 od Dunin Wallstar dzięki zastosowaniu szkła wysokiej jakości nie tracą swoich kolorów, dzięki czemu możesz cieszyć się ich wzornictwem oraz intensywną barwą przez lata.

Zastosowanie mozaik LUNAR MISTY MIX 48

Wysokiej jakości wykonanie oraz trwałe szkło użyte do produkcji mozaiki z kolekcji Lunar firmy Dunin Wallstar sprawia, że LUNAR MISTY MIX 48 ma szerokie zastosowanie. Prezentowana mozaika może być stosowana jako dekoracyjna wykończeniowa na ścianie w kuchni lub w łazience, gdzie ochroni je przed zabrudzeniem lub uszkodzeniem. Mozaiki LUNAR MISTY MIX 48 będą stanowić oryginalny element dekoracyjny nie tylko w domach, ale również w sklepach, restauracjach, klubach, czy innych miejscach użyteczności publicznej.

LUNAR MISTY MIX 48 - szkło w wielu kolorach

Mozaika LUNAR MISTY MIX 48 została zaprojektowana dla klientów ceniących nie tylko design, ale również wysoką jakość. Zastosowanie różnorodnych kolorów i prostych kształtów w połączeniu z oryginalnym wzornictwem czyni ją niezwykle efektowną mozaiką idealną do nowoczesnych, odważnych wnętrz. Kolekcja Lunar, oprócz mozaiki LUNAR MISTY MIX 48 obejmuje również inne produkty, które różnią się kolorem i designem. Warto jednak zauważyć, że model, jakim jest LUNAR MISTY MIX 48 to szklana mozaika dająca wiele możliwości aranżacyjnych.

Dunin Wallstar dzięki łączeniu w swoich produktach takich cech jak wysoka jakość, świetny design oraz atrakcyjna cena sprawia, że mozaiki takie jak LUNAR MISTY MIX 48 z serii Lunar mogą zdobić każde wnętrze, tworzą je niezwykle efektownym i niestandardowym.

Doradztwo przy zakupie mozaik Dunin

Jeśli masz pytania lub wątpliwości dotyczące wyboru lub zakupu szklanych mozaik, takich jak LUNAR MISTY MIX 48 w naszym sklepie, skontaktuj się z nami. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu udzielmy odpowiedzi na każde pytanie. Doradzamy w zakresie wyboru i montażu produktów Dunin Wallstar, w tym szklanych mozaik LUNAR MISTY MIX 48U z serii Lunar.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 528 lub adresu e-mail: biuro@maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

JADE 104

38,00 zł za szt. brutto
Charakterystyczne dla szklanych mozaik z kolekcji JADE producenta DUNIN ...

MID DON

40,00 zł za szt. brutto
Kolekcja mozaik kamiennych MID DON producenta DUNIN stanowi zaskakujące ...

C-CAP03

2,65 zł za szt. brutto
Od marki DUNIN dostępne są nietuzinkowe ceramiczne płytki C-CAP03 . C-CA...