DARK BRICK 30

46,00 zł za szt. (brutto)

Opis produktu

Kamienne mozaiki DARK BRICK 30 firmy DUNIN należą do serii ZEN. Oryginalne mozaiki DARK BRICK 30 zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości, gwarantujących unikalne kolory, a także interesujące kształty i wykończenie w dbałości o najmniejsze detale. Co więcej, DARK BRICK 30 są niebywale łatwe w czyszczeniu, a także wyjątkowo odporne na środki chemiczne i mróz.

Zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających klientach, mozaiki DARK BRICK 30 pomogą udoskonalić wnętrze takich pomieszczeń jak kuchnie oraz łazienki. Mozaiki marki DUNIN to niebanalne rozwiązanie dla osób poszukujących możliwości zmiany aranżacji pomieszczenia.

Opis

 • Materiał
  Kamien rzeczny
 • Zalecany klej
  Klej cementowy biały i fuga cementowa
 • wymiary płytki (mm)
  30x10x10
 • wymiary (cm)
  30.5x30.5

Informacje o produkcie

DARK BRICK 30 mozaika Dunin Wallstar

Wszystkie wnętrza, bez względu na to w jakim stylu są wykończone, powinny posiadać pewnego rodzaju doskonale dopasowany element dekoracyjny. Różne wnętrza, jak chociażby kuchnia, czy łazienka, dzięki wykorzystaniu płytek i mozaik kamiennych z serii Zen od Dunin Wallstar, zyskają niebywałego stylu oraz charakteru.

Wspaniale wyglądające, precyzyjnie wykończone i przypominające uczucie obcowania z naturą mozaiki i płytki kamienne Zen od Dunin Wallstar, w tym DARK BRICK 30, spiszą się doskonale w roli elementów wykańczających wnętrze. Owe oryginalne produkty od producenta Dunin to przede wszystkim elementy dekoracyjne, spełniające oczekiwania oraz wymagania wizualne, jak i jakościowe nawet najbardziej rygorystycznych nabywców.

Seria Zen od Dunin

Zen to kolekcja mozaik i płytek kamiennych od Dunin Wallstar, przejawiającą się wspaniałym stylem oraz niewyobrażalną elegancją. Są to produkty, dla których znamienna jest klasyczna forma i ciekawe kształty, które jak sama nazwa wskazuje, pozwolą uzyskać swojego rodzaju harmonię w pomieszczeniu. Specyficzne dla linii Zen jest między innymi przedstawienie naturalności w nowoczesnym wydaniu. Wspomniana kolekcja składa się przede wszystkim z kamiennych mozaik DARK BRICK 30, a także innych wspaniałych płytek i mozaik od Dunin Wallstar.

Specyfika mozaik DARK BRICK 30

Kamienne mozaikiDARK BRICK 30, dzięki wykonaniu z wysokiej klasy jakości materiałów, spełnią oczekiwania każdego naszego klienta. Ponadto, mozaiki DARK BRICK 30 z kolekcji Zen są wyjątkowo łatwe w montażu, a także czyszczeniu, gwarantują wykończenie w dbałości nawet o najmniejsze detale, posiadają unikalne wzornictwo oraz fenomenalne kolory. Należy także podkreślić fakt, iż są to produkty odporne na środki chemiczne i szoki termiczne, jak również mróz, co pozwala na ich szerokie zastosowanie. Mozaiki DARK BRICK 30 od Dunin Wallstar uchodzą za dekorację dającą ogromne możliwości aranżacyjne i potrafiące wydobyć pełnię potencjału z wnętrza.

Kamienne mozaiki DARK BRICK 30

Rewelacyjna wytrzymałość i jakość mozaiki DARK BRICK 30 z serii Zen od Dunin Wallstar pozwala na jej szerokie zastosowanie. Mozaiki DARK BRICK 30 można stosować zarówno wewnątrz budynku, gdzie mogą posłużyć jako wykończenie wnętrza w postaci wnęk, dekorów, obudowy wanny, czy też wnętrza kabiny prysznicowej, jak i zewnętrznych części budynków. Nadto, mozaiki DARK BRICK 30 będą także niezwykle eleganckim elementem wystroju tarasów oraz ogrodów, gdyż mogą być zamontowane zarówno na ścianach, jak i podłogach.

DARK BRICK 30 to harmonia z naturą

Kamienna mozaika DARK BRICK 30 marki Dunin Wallstar została zaprojektowana z myślą o zaspokajaniu oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. W Zen oprócz mozaiki DARK BRICK 30 dostępne są także inne produkty, które mimo różnorodności form nadal nawiązują do motywu przewodniego serii, czyli naturalności i równowagi. DARK BRICK 30 jest zatem mozaiką, która nie tylko będzie doskonale prezentować się jako samodzielny element aranżacji, ale może stanowić również eleganckie wykończenie wnętrza w połączeniu z innymi produktami od Dunin Wallstar.

Oryginalny kolor oraz fenomenalne kształty mozaik DARK BRICK 30 marki Dunin w połączeniu z niezwykłą jakością wykonania, sprawiają, że o owych mozaikach można traktować jako o idealnym elemencie wykończenia niemal każdego wnętrza. Trwałość kamienia, z którego powstały mozaiki Dunin DARK BRICK 30 to gwarancja perfekcyjnego wyglądu przez wiele długich lat, gdyż przy odpowiedniej dbałości o mozaiki, nie płowieją oraz nie matowieją.

Nasi fachowcy doradzą

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości dotyczące zakupu kamiennych płytek lub mozaik z kolekcji Zen, jak np. DARK BRICK 30 to serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym kompetentnym personelem. Dzięki naszej wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu postaramy się udzielić odpowiedzi na każde pytanie związane z zakupem mozaik Dunin Wallstar.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 528 lub adresu e-mail: biuro@maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

C-BG04

18,00 zł za szt. brutto
Znakomite płytki ceramiczne marki DUNIN serii CARAT zostały stworzone z ...

DD4 180

28,00 zł za szt. brutto
Unikalna szklana mozaika DD4 180 marki DUNIN to świetna kompozycja inten...

QMX GREEN

15,00 zł za szt. brutto
Intrygujące mozaiki basenowe QMX GREEN wykonane są ze szkła kwarcowego. Mo...