Sztukateria styropianowa

PROMOCJA

NMC C25 Rozeta

60,33 zł 56,11 zł za szt. brutto
Styropianowa rozeta sufitowa NMC Nomastyl C25 podkreśli każdy żyrandol, cz...

PROMOCJA

NMC C27 Rozeta

122,83 zł 114,23 zł za szt. brutto
Styropianowa rozeta NMC Nomastyl C27 świetnie podkreśli żyrandol, czy lamp...

PROMOCJA

NMC C33 Rozeta

63,42 zł 58,98 zł za szt. brutto
Styropianowa rozeta NMC C33 z kolekcji Nomastyl rewelacyjnie podkreśli żyr...

Sztukateria styropianowa NMC

Początkowo sztukateria znajdowała się głównie w pałacach i kościołach, gdzie do tej pory można oglądać przepiękne, ale i potężne gipsowe elementy dekoracyjne w postaci sztukaterii. Współcześnie ta ozdoba wykonywana jest z lżejszych materiałów takich jak np. styropian, dzięki czemu można jest bezproblemowo wykorzystać w wystroju każdego wnętrza, dodając mu wyjątkowego charakteru.

Wysoka jakość sztukaterii styropianowej

Producent sztukaterii NMC oferuje sztukaterię styropianową, która nie tylko jest o wiele lżejsza od tej wykonanej z gipsu, to również jest zdecydowanie tańsza, jednak ani na krok nie ustępuje jej estetyką czy trwałością, dzięki czemu przez wiele lat zdobi wnętrza mieszkań. Sztukateria styropianowa NMC jest odporna na wilgoć oraz upływ czasu. Można ją pomalować dowolną farbą niezawierającą rozpuszczalników, dopasowując do każdego pomieszczenia lub tworząc z niej niebywałą ozdobę. Zobacz więcej na temat sztukaterii ze styropianu na naszym blogu - "Sztukateria styropianowa - zalety i wady"

Sztukateria dopasowana do każdego wnętrza

W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości sztukaterię styropianową NMC pasującą zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych koncepcji pomieszczeń, gdzie stanie się wspaniałą ozdobą. Sztukateria potrafi stworzyć niezwykłe aranżacje wnętrz i za pomocą kilku elementów potrafi odmienić naszą przestrzeń, oraz nadać niezwykłą atmosferę danego pomieszczenia.

Różnorodność sztukaterii styropianowej

Szeroka gama naszego asortymentu pozwoli Państwu na znalezienie odpowiedniej sztukaterii styropianowej, spełniającej najwyższe oczekiwania, która wprowadzi w życie wymarzone wnętrze pełne przyciągających wzrok detali, oraz ożywi każdy kąt.

W naszej kolekcji znajdą Państwo takie produkty jak:

  • styropianowe listwy sufitowe,
  • rozety ze styropianu,
  • styropianowe łuki do listew.