Sztukateria styropianowa

PROMOCJA

NMC C25 Rozeta

49,05 zł 45,62 zł za szt. brutto
Styropianowa rozeta sufitowa NMC Nomastyl C25 podkreśli każdy żyrandol, cz...

PROMOCJA

NMC C27 Rozeta

99,86 zł 92,87 zł za szt. brutto
Styropianowa rozeta NMC Nomastyl C27 świetnie podkreśli żyrandol, czy lamp...

PROMOCJA

NMC C33 Rozeta

51,56 zł 47,95 zł za szt. brutto
Styropianowa rozeta NMC C33 z kolekcji Nomastyl rewelacyjnie podkreśli żyr...

Sztukateria styropianowa NMC

Dawniej sztukateria była oznaką bogactwa, przepychu, a swoje zastosowanie znajdowała głównie w pałacach i kościołach, gdzie do tej pory można oglądać przepiękne, ale i potężne gipsowe elementy dekoracyjne w postaci sztukaterii. Obecnie elementy wykończeniowe są chętnie stosowane w domach i mieszkaniach, a wszystko za sprawą wykonania sztukaterii z lżejszych materiałów takich, jak np. styropian.

Wysoka jakość sztukaterii styropianowej

Producent sztukaterii NMC oferuje sztukaterię styropianową, która nie tylko jest o wiele lżejsza od tej wykonanej z gipsu, to również jest zdecydowanie tańsza, jednak ani na krok nie ustępuje jej estetyką czy trwałością, dzięki czemu przez wiele lat zdobi wnętrza mieszkań. Warto wspomnieć, iż sztukateria styropianowa NMC jest odporna na wilgoć oraz upływ czasu. Można ją pomalować dowolną farbą niezawierającą rozpuszczalników, dopasowując do każdego pomieszczenia lub tworząc z niej niebywałą ozdobę. Dowiedz się więcej na temat sztukaterii ze styropianu na naszym blogu - "Sztukateria styropianowa - zalety i wady"

Sztukateria do każdego wnętrza

W szerokiej ofercie naszego sklepu zapewniamy najwyższej jakości sztukaterię styropianową NMC pasującą zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych koncepcji pomieszczeń, gdzie stanie się ona wspaniałą ozdobą. Sztukateria potrafi stworzyć niezwykłe aranżacje wnętrz i za pomocą kilku elementów odmienić naszą przestrzeń oraz nadać niezwykłą atmosferę danego pomieszczenia.

Niewątpliwą zaletą sztukaterii wykończeniowej styropianowej NMC jest jej uniwersalność. Szeroki wybór produktów wykończeniowych sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie, a klasyczne modele pozwolą dopasować sztukaterię styropianową do dowolnego typu wnętrza, tworząc aranżacje wpisującą się w najbardziej oryginalny gust.

Różnorodność sztukaterii styropianowej

Szeroka gama naszego asortymentu pozwoli Państwu na znalezienie odpowiedniej sztukaterii styropianowej, spełniającej najwyższe oczekiwania, która wprowadzi w życie wymarzone wnętrze pełne przyciągających wzrok detali, oraz ożywi każdy kąt.

W naszej kolekcji znajdą Państwo takie produkty jak:

  • styropianowe listwy sufitowe,
  • rozety ze styropianu,
  • styropianowe łuki do listew.