Lamele Mardom Decor

Lamele ścienne Mardom Decor

Naszym zdaniem wysokiej jakości lamele powinny znaleźć się praktycznie w każdym mieszkaniu, ponieważ pozwalają wspaniale udekorować wnętrze, a jednocześnie chronią ścianę przed uszkodzeniami i zabrudzeniami, maskując okablowanie. Te cechy dają niesamowite połączenie estetyki z praktycznością! Być może właśnie lamele Mardom Decor jest tym, czego Państwo potrzebują, aby wykończyć wystrój swojego mieszkania z najlepszej jakości produktami Mardom Decor.

Eskluzywne lamele ścienne do wnętrz

Firma Mardom Decor znana jest z wyrobu wysokiej jakości sztukaterii i seria lameli jest jednym z najbardziej ekskluzywnych punktów jej oferty. Cała kolekcja została stworzona w oparciu o najnowsze trendy aranżacyjne, co pokazane jest w produktach. Lamele ścienne Mardom Decor dostępne są bowiem w różnej szerokości oraz szerokiej gamie kolorystycznej nawiązującej do naturalnych odcieni drewna. Ponadto lamele ścienne Mardom Decor można również zakupić w uniwersalnym białym kolorze, dzięki czemu są to elementy dekoracyjne doskonałe do każdej aranżacji.

Lamele z klasy Premium Mardom Decor

Ekskluzywne lamele z klasy Premium Mardom Decor to kolekcja, która zachwyca pod każdym względem. Oprócz wysokiej jakości wykonania zadbano o to, aby lamele ścienne były łatwe w zamocowaniu i zastosowaniu w dowolnym pomieszczeniu. Lekkość materiałów i ich wytrzymałość jest tego dowodem! Również montaż nie sprawa, żadnych problemów. Do montażu lameli z klasy Premium Mardom Decor zaleca się stosowanie z kleju Decor Fix. Dzięki temu montaż lameli ściennych jest prosty i przyjemny.