SZTUKATERIA ELEWACYJNA

Sztukateria elewacyjna

Zastosowanie dekoracyjnej sztukaterii elewacyjnej jest doskonałym pomysłem na upiększenie zewnętrznej części budynku. Dzięki temu jej wygląd pełen jest wysmakowanych detali, które naprawdę przyciągają uwagę. Jednocześnie wysokiej jakości sztukateria elewacyjna pełni funkcję praktyczną, chroniąc ściany budynku przed działaniem opadów atmosferycznych. Nic dziwnego zatem, że stała się niezbędnym elementem reprezentacyjnych budynków.

Profile elewacyjne i sztukateria odporna na klimat!

Oferujemy wspaniałą sztukaterię elewacyjną, w tym efektowne profile elewacyjne uznanych firm, które wykonane są z wysokiej jakości styropianu wzbogaconego o żywicę akrylową, dzięki czemu zapewniają doskonałą przyczepność do podłoża, a także odporność na warunki atmosferyczne i ścieranie. Nasza sztukateria elewacyjna i profile charakteryzują się niezwykle gładką powierzchnią, za sprawą drobnoziarnistej masy akrylowej, pokrywającej produkty.

Sztukateria zewnętrzna do dekoracji każdej elewacji

Nasza sztukateria zewnętrzna to doskonały sposób na dekorację każdej elewacji. Dzięki skomponowanej przez nas ofercie można bez problemu wyróżnić dom lub inny budynek również od zewnątrz. Listwy zewnętrze w przepięknie podkreślą okna, czy drzwi, a także stworzą wyjątkowe ozdobne profile.

Bogata oferta sztukaterii i profili elewacyjnych

Różnorodność oferowanych przez nas produktów pod względem wzornictwa, a także wymiarów, pozwoli na znalezienie profili oraz sztukaterii elewacyjnej, które idealnie dopasują się do zewnętrznej części budynków, przepięknie je ozdabiając. W naszym asortymencie znajdą Państwo zarówno barwione profile, jak i sztukaterię elewacyjną gotową do pomalowania na dowolny kolor, wpasowując je tym samym w kolorystykę wnętrza. Dodatkowo profile elewacyjne w wersji do malowania, pozwolą na odświeżenie ich wyglądu co kilka lat.

Jako profesjonaliści, działający na rynku sztukateryjnym od wielu lat z miłą chęcią udzielimy wszelkich odpowiedzi na pytania związane ze sztukaterią elewacyjną i montażem jej elementów np. profili elewacyjnych. Zachęcamy więc do kontaktu!

Inspiracje i porady - sztukateria elewacyjna

Nowoczesna sztukateria elewacyjna

Nowoczesna sztukateria elewacyjna

Sztukateria elewacyjna domów

Sztukateria elewacyjna domów i budynków