Kleje i akcesoria

Kleje i akcesoria montażowe NMC

Budowa własnego domu to niesamowite przeżycie dla każdego inwestora i młodego człowieka. Po przejściu ekipy budowlanej, dzięki której nasza bryła nabiera realnych kształtów mieszkania nadchodzi czas na udoskonalenie naszego gniazdka specjalnymi dodatkami i ozdobnymi elementami, dzięki którym nasz dom będzie przytu...

Kleje i akcesoria montażowe NMC

Budowa własnego domu to niesamowite przeżycie dla każdego inwestora i młodego człowieka. Po przejściu ekipy budowlanej, dzięki której nasza bryła nabiera realnych kształtów mieszkania nadchodzi czas na udoskonalenie naszego gniazdka specjalnymi dodatkami i ozdobnymi elementami, dzięki którym nasz dom będzie przytulniejszy.

Ostatnimi czasy ponownie na uznaniu zyskały listwy wewnętrzne. Ten drobny element sprawia, że dom wydaje się będzie przejrzysty, zadbany i przytulniejszy. Jeśli decydujemy się na zamontowanie tego stylowego dodatku w naszym mieszkaniu to koniecznie powinniśmy zaopatrzyć się w najlepsze kleje do listew NMC. Ten niepowtarzalny klej do montowania listew wewnętrznych sprawi, że zyskamy trwałość na lata. Użycie jest niezwykle proste, a ryzyko zabrudzenia pozostałych powierzchni równe zeru, więc nie musimy się obawiać o delikatne kolory ścian, czy pięknie dopasowane podłogi. Kleje do listew NMC gwarantują odporność i użycie do produkcji tylko najwyższej jakości materiału, dzięki czemu ich wytrzymałość jest znacznie większa niż pozostałych tego typu sprzętów.

Ozdób swój dom, dzięki klejom NMC do sztukaterii i listew

Sztukateria to najlepszy sposób na odświeżenie swojego wnętrza. Niezależnie od tego czy wymagamy drobnej dekoracji, która urozmaici nasze wnętrze, czy też pragniemy całkowitej zmiany wizerunku- sztukateria jest tutaj dobrym pomysłem. Kleje do sztukaterii to najszybszy i najlepszy sposób na dobre utrzymanie estetycznych dodatków na lata.

W trosce o swoje wnętrze wybierasz tylko to, co najlepsze, dlatego te kleje do sztukaterii NMC oferowane w naszym sklepie są specjalnie dla Ciebie. To odpowiednie połączenie elementów dekoracyjnych z dokładnością i precyzją, która sprawia, że nasze mieszkanie zyskuje nowe, piękne wnętrze, a my sami odkrywamy uroki własnych metrów kwadratowych na nowo.

Kleje do sztukaterii NMC rozwiązaniem dla Ciebie!

W trosce o najwyższą jakość świadczonych przez nas usług wybieram tylko to, co najlepsze. W naszym internetowym sklepie znajdą Państwo rozwiązania dostępne na każdą kieszeń, które uczynią wasz dom piękniejszym i bardziej wyrazistym. Poznaj możliwości jakie stwarzają kleje do listew NMC już dziś, a gwarantujemy, że nie zechcesz nigdy więcej szukać innych rozwiązań.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu. Gwarantujemy niezawodność i profesjonalną pomoc w razie jakiegokolwiek problemu. Nie jesteśmy firmą nastawioną na zysk, lecza na zdobywanie klientów i ich zadowolenie. Nie zwlekaj i odmień swoje wnętrze już dziś.

Więcej

Kleje i akcesoria Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • Promocja!
  93,39 zł 100,42 zł -7%
  93,39 zł/szt. 100,42 zł -7%

  Profesjonalny klej montażowy NMC Adefix PLUS 290 ml przeznaczony do łączeń przy większych listwach producenta sztukaterii NMC jak listwy przypodłogowe oraz do łączenia narożników o wysokości albo głębokości większej bądź równej 10 cm. Klej NMC Adefix PLUS charakteryzuje się przede wszystkim elastycznością, dużą przyczepnością początkową oraz bardzo...

  Obniżka!
 • Promocja!
  18,95 zł 20,38 zł -7%
  18,95 zł/szt. 20,38 zł -7%

  Profesjonalny klej montażowy NMC Adefix NEW 310 ml przeznaczony do wszystkich listew wewnętrznych producenta sztukaterii NMC. Klej montażowy nakłada się po całej długości listwy (nie punktowo). Klej montażowy NMC Adefix NEW wykorzystuje się również do szpachlowania i robienia łączeń. Klej charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością początkową,...

  Obniżka!
 • Promocja!
  339,45 zł 365,00 zł -7%
  339,45 zł/szt. 365,00 zł -7%

  Skrzynka uciosowa AD MITRE BOX wykonana z drewna. Szer:40 cm, wys:28 cm (18 cm), gł: 25,5 cm,2 regulowane ograniczniki

  Obniżka!
 • Promocja!
  971,83 zł 1 044,98 zł -7%
  971,83 zł/szt. 1 044,98 zł -7%

  SKRZYNKA UCIOSOWA VARIOWykonana z laminatu z litego drewna (szer .: 47 cm, wys .: 18 cm, gł .: 18 cm)     Do cięć pod kątem 45 ° do 0 lub 90 °     Z ogranicznikami 45 °, 36 °, 30 °, 22,5 ° i 0 lub 90 °. Regulacja wysokości odlewu za pomocą metalowych narożników (dociskacze).     Do listew o wysokości do 17,5 cm     Zawartość: Skrzynka uciosowa, linijka...

  Obniżka!
 • Promocja!
  29,72 zł 31,96 zł -7%
  29,72 zł/szt. 31,96 zł -7%

  Taśma aluminiowa samoprzylepna stosowana jest do montażu listew oświetleniowych. Zapobiega przebijaniu światła. Szerokość: 5 cm. Stosując oświetlenie LED, zalecamy oklejanie listew taśmą aluminiową Creativa dla uzyskania równomiernego podświetlenia i jeszcze lepszego efektu wizualnego.

  Obniżka!
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów