CREATIVA

Listwy Creativa i sztukateria dekoracyjna

Uniwersalne piękno dekoracyjnych listew i sztukaterii Creativa oraz ich różnorodne wzornictwo sprawia, że każdy klient może znaleźć idealną listwę wykańczającą wnętrze.

Wysokiej jakości listwy Creativa

Niebywała jakość wykonania z wysokiej jakości, wytrzymałych materiałów jak poliuretan oraz dbałość o najmniejsze detale podczas produkcji powoduje, że sztukateria oraz listwy Creativa są produktami spełniającymi najwyższe oczekiwania naszych klientów zarówno pod względem wizualnym, jak i technicznym listew ściennych, przypodłogowych, sufitowych, a także sztukaterii.

Dodatkową zaletą listew Creativa jest posiadanie szczeliny, pozwalającej na zakrycie nieestetycznych kabli zakłócających ład w pomieszczeniach.

Sztukateria Creativa jakiej potrzebujesz!

Dostępna w naszej ofercie listew oraz sztukaterii Creativa to blisko 200 różnych modeli, różniących się wyglądem oraz specyfikacją, aby każdy klient mógł dopasować listwy do indywidualnych potrzeb. Szeroki wybór asortymentu Creativa pozwala na stworzenie wyjątkowego wnętrza z charakterem, w którym wykończenie będzie na najwyższym poziomie.

Listwy i sztukateria Creativa na każdą kieszeń

W naszej ofercie znajduje się dekoracyjna sztukateria oraz różnorodne listwy, które można wkomponować w klasyczne i nowoczesne wnętrza, za sprawą minimalistycznego, klasycznego, jak i również ornamentowego designu.

W naszym asortymencie znajdą Państwo szereg wysokiej jakości produktów w atrakcyjnej cenie. Posiadamy m.in:

Szukasz pomysłu na wykorzystanie sztukaterii i listew Creativa w swoim domu? Zobacz nasze porady i inspiracje, które pomogą sprecyzować wygląd wymarzonego wnętrza.

Porady, inspiracje Creativa: