Katalog

Promocje

Śledź nas na Facebooku

CREATIVA

Listwy Creativa - Listwy przypodłogowe Creativa

Wkraczając w świat reprezentowany przez listwy CREATIVA i listwy przypodłogowe Creativa nie można pozbyć się wrażenia, iż należące do niego elementy posiadają w sobie uniwersalne piękno. Dzięki temu oraz dzięki przemyślanemu wzornictwu tych produktów jesteśmy obecnie w stanie zaspokoić Państwa potr...

Listwy Creativa - Listwy przypodłogowe Creativa

Wkraczając w świat reprezentowany przez listwy CREATIVA i listwy przypodłogowe Creativa nie można pozbyć się wrażenia, iż należące do niego elementy posiadają w sobie uniwersalne piękno. Dzięki temu oraz dzięki przemyślanemu wzornictwu tych produktów jesteśmy obecnie w stanie zaspokoić Państwa potrzeby i wymagania. Wysoka jakość oraz standardy techniczne, jakie towarzyszyły niewątpliwie procesowi produkcji tego asortymentu, sprawiają, że listwy CREATIVA i listwy przypodłogowe Creativa mogą nie tylko pomóc w wykończeniu każdego pomieszczenia, ale również dać naszym klientom wiele satysfakcji z wyboru. 

Listwy CREATIVA, które posiadamy w aktualnej ofercie to blisko 200 różnych modeli do wyboru. Bogactwo designu jest tu natomiast w stanie wkomponować się w otoczenie zaprojektowane minimalistycznie, klasycznie, a nawet stawiające na dominację fantazyjnych ornamentów. Wartością dodaną listew CREATIVA jest tzw. szczelina dylatacyjna. Jej funkcjonalność oraz umieszczenie pozwalają między innymi na ukrycie przewodów, które mogły by naruszyć ład estetyczny oraz obniżyć jakość wystroju.

Do grona listew CREATIVA zaliczają się:
- modele naścienne i gzymsowe,
- listwy przypodłogowe,
- listwy oświetleniowe,
- obramowania drzwi i okien.

Do wykonania znajdujących się w tej kategorii elementów (także rozet) użyto lekkiego i wytrzymałego materiału, jakim jest poliuretan. Dzięki temu listwy CREATIVA zostaną z Państwem na długie lata!

Więcej

CREATIVA Jest 257 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 257 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 257 elementów