Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w branży sztukateryjnej, dzięki czemu możemy oferować naszym klientom najlepsze produkty znanych i cenionych producentów.

Działamy na rynku już od wielu lat, pielęgnując tradycje w dziedzinie sztukaterii, jednocześnie idąc z duchem czasu i dostosowując się do nowoczesnych rozwiązań, które umożliwiają tworzenie przepięknych, dekoracyjnych kompozycji. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, zapewniając nowoczesną, klasyczną, dekoracyjną, wyjątkową sztukaterię, którą można wykorzystać w każdym pomieszkaniu!

Nasze produkty dostarczamy na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. W naszym bogatym asortymencie znajduje się sztukateria dekoracyjna najwyższej jakości, o różnorodnym wzornictwie, spełniająca oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Stale śledzimy trendy w świecie sztukaterii, dlatego w naszym asortymencie znajdą Państwo produkty wykonane z nowoczesnych materiałów, dostarczane bezpośrednio od renomowanych producentów takich jak Mardom Decor, Creativa, Orac Decor, NMC i Europlast.

Z naszej strony oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru sztukaterii, a także opiekę handlową na terenie całej Polski. Cenimy bliską współpracę z architektami, dekoratorami wnętrz i innymi stałymi klientami, dla których dopasowujemy naszą ofertę.

W swojej karierze wykonaliśmy również wiele prestiżowych inwestycji związanych ze sztukaterią. Tworzyliśmy różnorodne kompozycje z gipsu, złożone z głowic, boazerii, pilastrów i innych elementów, które swoim niepowtarzalnym charakterem zdobią budynki oraz wnętrza.
Całą sztukaterię gipsową wykonujemy na indywidualne zamówienie klientów.

MaszWnętrze.pl to:

Zespół MaszWnętrze.pl

  • długoletnie doświadczenie,
  • profesjonalne doradztwo,
  • szeroka oferta sztukaterii,
  • dowóz towaru na terenie kraju i nie tylko,
  • bliska współpraca z klientami,
  • opieka handlowa na terenie Polski.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.