Listwy przypodłogowe Dunin

Listwy przypodłogowe Dunin Wallstar

Urządzanie wnętrz świeżo wyremontowanego mieszkania to z pewnością najprzyjemniejsza część zagospodarowania dostępnych pomieszczeń. Gładkie przestrzenie, czyste ściany oraz pusta podłoga pozwalają na puszczenie wodzy fantazji, udekorowanie oraz wprowadzenie udogodnień do wymarzonych czterech kątów.

Te szczegóły to przede wszystkim elementy nie tylko dodatkowe, ale również dekoracyjne, które w pewnych okolicznościach pomogą ukryć wiele dotychczas niewidocznych mankamentów. Mowa tu o listwach przypodłogowych.

Zamontowanie listew przypodłogowych Dunin może przynieść wiele korzyści, zarówno estetycznych, jak i praktycznych. Listwy przypodłogowe mogą pełnić rolę dekoracyjną, uzupełniając wystrój pomieszczenia. Dostępne są w różnych modelach, dzięki czemu można dopasować je do wystroju wnętrza, dodając mu elegancji i wyrafinowania.

Listwy przypodłogowe Dunin Wallstar świetnie sprawdzą się przy ukryciu szczelin pomiędzy ścianą a podłogą, które powstają z czasem, podczas użytkowania podłogi. Dzieje się tak, ponieważ każdy materiał samoczynnie pracuje, odkształca się lub przesuwa, co powoduje zmianę wyglądu powierzchni. Z tego powodu położenie listew zakryje niepożądane efekty.

Cechy charakterystyczne listew przypodłogowych Dunin Wallstar

Przedstawiamy bogatą ofertę naszego sklepu ukazującą szeroki wybór listew przypodłogowych Dunin Wallstar w kolorze białym.

Nasze produkty charakteryzują się szczególnymi cechami, do których zaliczymy:

  • eleganckie wykonawstwo z wodoodpornego, trwałego oraz odpornego na urazy mechaniczne materiału POLYSTAR,
  • prostota w uzyskiwaniu dowolnego wymiaru poprzez łatwość cięcia i wiercenia otworów,
  • łatwość w przyklejaniu poszczególnych listew przypodłogowych Dunin Wallstar do podłoża,
  • możliwość malowania na dowolny kolor za pomocą odpowiednich farb,
  • ze względu na wysoką odporność na wilgoć możliwość zastosowania listew w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, czyli w łazienkach i kuchniach,
  • elastyczność – łatwo dopasowują się do powierzchni,
  • możliwość schowania pod nimi przewodów elektrycznych,
  • gładkość powierzchni,
  • łatwość samodzielnego montażu
  • i wiele innych zalet.

Listwy przypodłogowe Dunin – szeroka oferta

Szeroki wybór prezentowanych listew przypodłogowych Dunin Wallstar obejmuje modele gładkie, ozdobione frezami, wyższe oraz niższe – wybrany produkt ma dokładną specyfikację, z którą każdy klient może się zapoznać. Długość pojedynczej listwy wynosi 200 cm.

Listwy przypodłogowe Dunin stanowią ochronę dla ścian i narożników przed uszkodzeniami, takimi jak obtłuczenia, zadrapania czy uderzenia. Chronią również dolne partie ścian przed zabrudzeniami, które mogą pojawiać się w wyniku codziennego użytkowania.

Modne listwy Dunin Wallstar

Podłoga bez listwy przypodłogowej może nie wyglądać zbyt elegancko. Modne listwy przypodłogowe są zatem nieodzownym uzupełnieniem każdej podłogi. Wybierając podłogę powinniśmy zdecydować się na odpowiednie listwy przypodłogowe do salonu. Obecnie w sprzedaży mamy bardzo bogaty wybór listew przypodłogowych Dunin Wallstar. Każdy znajdzie odpowiednie listwy przypodłogowe do salonu i każdego innego pomieszczenia. Modne listwy przypodłogowe mają oryginalny, często ponadczasowy design, co sprawia, że podłoga wykończona takimi listwami ma niepowtarzalny charakter.