Listwy przypodłogowe Creativa

Listwy przypodłogowe Creativa

Listwy przypodłogowe to idealne rozwiązanie do perfekcyjnego wykończenia każdego wnętrza. Dzięki różnorodności dostępnych w naszym sklepie listew przypodłogowych Creativa można dopasować listwę odpowiadającą zarówno potrzebom technicznym, jak i wizualnym dopełniając pomieszczenie niezwykłą dekoracją przypodłogową.

Oferowane w naszym sklepie przypodłogowe listwy Creativa wykonane są z lekkiego, odpornego na uderzenia i wilgoć poliuretanu z zachowaniem najwyższej jakości produkcji, dzięki czemu spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

W naszym sklepie posiadamy różne rodzaje listew przypodłogowych Creativa, co ukazuje nazwa modelu:

  • białe listwy przypodłogowe gotowe do montażu – są to listwy, których model kończy się na literę M np. LPC-01M,
  • kolorowe listwy przypodłogowe gotowe do montażu – są to listwy, których model kończy się na literę i (kolor inox) np. LPC-20i, a (kolor aluminium) LPC-20a,
  • listwy przypodłogowe przygotowane do pomalowania,
  • giętkie listwy przypodłogowe Creativa – są to listwy, których model kończy się na literę F np. LPC-20F. Elastyczne przypodłogowe listwy doskonale sprawdzą się do montażu przy łukach.

Różnorodność wzorów listew przypodłogowych marki Creativa pozwoli znaleźć produkt, komponujący się z aranżacją wnętrza zarówno klasycznego, jak i nowoczesnego, nadając mu niepowtarzalnego charakteru.

Dlaczego listwy przypodłogowe Creativa?

Listwy przypodłogowe Creativa są nie tylko ozdobą wykańczającą wnętrze, ale również funkcjonalnym elementem pomieszczenia. Przypodłogowe listwy marki Creativa zakryją nieestetyczne odpryski, uszkodzenia czy nierówności na styku ścian i podłogi. Dodatkowo pomogą zamaskować szczelinę dylatacyjną, kable oraz inne przewody, sprawiając w każdym wnętrzu ład i porządek.

Oryginalny kolor, czy klasyczna biel?

Z ogromnej różnorodności modeli możesz wybrać listwę przypodłogową, która doskonale spełni wszelkie oczekiwania, perfekcyjnie dopasowując się do kolorystyki wnętrza. W naszym sklepie posiadamy białe i kolorowe listwy gotowe do montażu, a także listwy przypodłogowe przygotowane do pomalowania.

Oferowane w naszym sklepie listwy przypodłogowe Creativa przygotowane do pomalowania mogą zostać wtopione w tło bądź wyróżnić się kolorem za pomocą dowolnej farby niezawierającej rozpuszczalników.

Montaż listwy przypodłogowej Creativa

Listwy przypodłogowe marki Creativa to produkty bardzo łatwe w montażu. Dzięki swojej lekkości każdy klient może zamontować je samodzielnie. Poniżej prezentujemy film ukazujący montaż listew przypodłogowych Creativa z wykorzystaniem klejów i akcesoriów tej marki.

Idealne listwy przypodłogowe Creativa do salonu

Ważne jest to, aby listwy przypodłogowe do salonu idealnie przylegały do podłogi i ściany. Zapobiega to uszkodzeniu listew i podłogi. Coraz częściej klienci wybierają modne listwy przypodłogowe Creativa w odcieniu innym niż kolor podłogi. Takie zestawienie nadaje pomieszczeniu oryginalny charakter. Listwy przypodłogowe do salonu powinny być odpowiednio dobrane, gdyż potrafią zmienić charakter wystroju wnętrza. Modne listwy przypodłogowe Creativa sprawią, że nasze pomieszczenia przez długie lata będę wyglądały bardzo elegancko i stylowo.