Listwy przypodłogowe Creativa

Listwy przypodłogowe Creativa

Listwy przypodłogowe CREATIVA idealnie wpiszą się  w każdy wystrój domu, a do tego dzięki szczelinie dylatacyjnej pomogą zamaskować wszelkie przewody (np. od kina domowego). Ich jakość wykonania jest tu na poziomie większym niż zadowalający, gdyż listwy przypodłogowe i cokoły Creativa  wytwarzane są z poliuretanu – ...

Listwy przypodłogowe Creativa

Listwy przypodłogowe CREATIVA idealnie wpiszą się  w każdy wystrój domu, a do tego dzięki szczelinie dylatacyjnej pomogą zamaskować wszelkie przewody (np. od kina domowego). Ich jakość wykonania jest tu na poziomie większym niż zadowalający, gdyż listwy przypodłogowe i cokoły Creativa  wytwarzane są z poliuretanu – lekkiego i wytrzymałego tworzywa o zwartej i gładkiej strukturze. 

 

Listwy przypodłogowe Creativa to najwyższej jakości elementy wykończeniowe, które sprawią, że łączenia na linii ściana – podłoga będą nie tylko estetyczne. Dodatkowo nadadzą one wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Na stronie naszego sklepu znajdziesz duży wybór listew przypodłogowych dostępnych w wielu, różnorodnych wzorach. Wybieraj sposób szerokiej oferty - listwy Creativa i stylizuj wnętrze zgodnie z własnymi potrzebami. 

Więcej

Listwy przypodłogowe Creativa Jest 70 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 70 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 70 elementów