Listwy oświetleniowe

Listwy oświetleniowe Orac Decor

Oświetlenie wraz z odpowiednim szlifem w postaci nowoczesnej, ozdobnej listwy gwarantuje schludne wykończenie wnętrza oraz niezwykłą atmosferę w każdym pomieszczeniu. Światło może być przyciągającą wzrok dekoracją, w tym również oświetlenie przysufitowe, jeśli wykończone jest perfekcyjnie dobraną listwą dekoracyjną.

Listwy oświetleniowe Orac Decor oprócz funkcji ozdobnej mogą także wpłynąć na optyczne powiększenie pomieszczenia oraz ukryć wszelkie uszkodzenia na styku sufitu i ścian. Dekoracyjne listwy oświetleniowe Orac są rewelacyjnym pomysłem dla osób szukających rozwiązań na perfekcyjne wykończenie wnętrza.

Oferta listew oświetleniowych Orac Decor

W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości listwy oświetleniowe Orac Decor, czyli jednej z najbardziej uznanych firm na rynku. Listwy Orac Decor charakteryzują się ponadczasowym, gustownym designem na modę lat 30., a także rewelacyjną współpracą z oświetleniem LED, dając niesamowity efekt wykończenia klasycznego, jak i nowoczesnego wnętrza.

W asortymencie naszego sklepu internetowego posiadamy:

  • listwy oświetleniowe sztywne np. C351, C373 i wiele innych,
  • listwy oświetleniowe elastyczne, których nazwa modelu zakończona jest słowem "FLEX" np. C373 FLEX. Listwy oświetleniowe elastyczne można montować na łukach, gdyż są giętkimi odpowiednikami listew sztywnych.

Listwy oświetleniowe Orac w dowolnym kolorze!

Ozdobne listwy oświetleniowe Orac Decor można pomalować na dowolny kolor, dopasowując je do kolorystyki wnętrza. Do pomalowania listew oświetleniowych Orac mogą służyć dowolne farby niezawierające rozpuszczalników, co pozwala na zharmonizowanie listew z każdym kolorem ściany lub wręcz przeciwnie, wyeksponowanie ich piękna za pomocą kontrastowej farby.

Montaż listew oświetleniowych Orac Decor

Dzięki niewielkiej wadze oraz wysokiej jakości klejom Orac Decor montaż listew oświetleniowych jest szybki i prosty. Należy jednak pamiętać o prawidłowym przygotowaniu podłoża pod montaż listew oświetleniowych Orac, co zapewni im niezwykłą trwałość.

Najlepszym podłożem do klejenia listew jest ściana gipsowa. Gips musi być jedynie suchy i oczyszczony z pyłu. Ściany pomalowane muszą być oczyszczone, wysuszone i odtłuszczone. Tapety na ścianie należy usunąć w miejscu klejenia listew oświetleniowych. Nożykiem natnij kawałek tapety i zwilż go wilgotną gąbką. Po odklejeniu tapety postępuj tak jak w przypadku tapet pomalowanych.

Montaż listwy oświetleniowej Orac

Listwy oświetleniowe Orac Decor wraz z wysokiej jakości oświetleniem to idealne połączenie niezależnie od kolorystyki światła oraz pomieszczenia, jaką Państwo preferują, dające doskonały efekt.

Oświetleniowe listwy sufitowe do salonu

Projektanci wnętrz coraz częściej proponują jako ozdobę dekoracyjne listwy oświetleniowe do salonu. Wyglądają one obłędnie, a dodatkowo pozwalają zamaskować niedoskonałości. Oświetleniowe listwy dostępne są w naszej ofercie w różnych kształtach i wzorach. Ciekawie prezentują się oświetleniowe listwy sufitowe, które dodatkowo wieczorami zastępują oświetlenie tradycyjne, tworząc niezwykły klimat.