Listwy oświetleniowe

Listwy oświetleniowe Orac Decor

Oświetlenie z eleganckim szlifem w formie nowoczesnej, ozdobnej listwy oświetleniowej to gwarancja estetycznego wykończenia wnętrza i stworzenia niepowtarzalnej atmosfery w każdym pomieszczeniu. Zarówno oświetlenie przysufitowe, jak i inne, nabiera wyjątkowego charakteru, gdy jest uzupełnione perfekcyjnie dobraną listwą dekoracyjną.

Listwy oświetleniowe marki Orac Decor nie tylko pełnią funkcję dekoracyjną, ale także mogą wpływać na optyczne powiększenie pomieszczenia oraz doskonale maskować wszelkie niedoskonałości na styku sufitu i ścian. Dekoracyjne listwy oświetleniowe Orac to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących sposobów na perfekcyjne wykończenie wnętrza, dodając mu niepowtarzalny charakter i elegancję.

Oferta listew oświetleniowych Orac Decor

W naszym asortymencie prezentujemy listwy oświetleniowe marki Orac Decor, uznanej za jednego z liderów na rynku. Listwy Orac Decor wyróżniają się nie tylko najwyższą jakością, ale także ponadczasowym i gustownym designem, nawiązującym do elegancji lat 30. ubiegłego wieku. Dodatkowo, doskonale współpracują z oświetleniem LED, tworząc niezwykłe wykończenie zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. Dzięki nim, Państwa przestrzeń zyskuje nie tylko estetyczny wymiar, ale również efektowny charakter.

W asortymencie naszego sklepu internetowego posiadamy:

  • listwy oświetleniowe sztywne np. C351, C373 i wiele innych,
  • listwy oświetleniowe elastyczne, których nazwa modelu zakończona jest słowem "FLEX" np. C373 FLEX. Listwy oświetleniowe elastyczne można montować na łukach, gdyż są giętkimi odpowiednikami listew sztywnych.

Listwy oświetleniowe Orac w dowolnym kolorze!

Ozdobne listwy oświetleniowe marki Orac Decor gwarantują swobodę personalizacji, ponieważ można je pomalować na dowolny kolor, idealnie dopasowując do palety barw wnętrza. Listwy oświetleniowe Orac mogą być malowane przy użyciu różnych rodzajów farb, o ile są one wolne od rozpuszczalników. To umożliwia stworzenie harmonijnego zestawienia z kolorystyką ścian, bądź też podkreślenie ich piękna poprzez kontrastowy wybór koloru. Dzięki tej elastyczności, listwy oświetleniowe Orac Decor stają się wszechstronnym elementem dekoracyjnym, umożliwiającym dostosowanie ich do indywidualnych preferencji i stylu każdego wnętrza.

Montaż listew oświetleniowych Orac Decor

Dzięki niewielkiej wadze oraz wysokiej jakości klejom Orac Decor montaż listew oświetleniowych jest szybki i prosty. Należy jednak pamiętać o prawidłowym przygotowaniu podłoża pod montaż listew oświetleniowych Orac, co zapewni im niezwykłą trwałość.

Najlepszym podłożem do klejenia listew jest ściana gipsowa. Gips musi być jedynie suchy i oczyszczony z pyłu. Ściany pomalowane muszą być oczyszczone, wysuszone i odtłuszczone. Tapety na ścianie należy usunąć w miejscu klejenia listew oświetleniowych. Nożykiem natnij kawałek tapety i zwilż go wilgotną gąbką. Po odklejeniu tapety postępuj tak jak w przypadku tapet pomalowanych.

Montaż listwy oświetleniowej Orac

Listwy oświetleniowe Orac Decor wraz z wysokiej jakości oświetleniem to idealne połączenie niezależnie od kolorystyki światła oraz pomieszczenia, jaką Państwo preferują, dające doskonały efekt.

Oświetleniowe listwy sufitowe do salonu

Projektanci wnętrz coraz częściej proponują jako ozdobę dekoracyjne listwy oświetleniowe do salonu. Wyglądają one obłędnie, a dodatkowo pozwalają zamaskować niedoskonałości. Oświetleniowe listwy dostępne są w naszej ofercie w różnych kształtach i wzorach. Ciekawie prezentują się oświetleniowe listwy sufitowe, które dodatkowo wieczorami zastępują oświetlenie tradycyjne, tworząc niezwykły klimat.