Listwy sufitowe NMC

Listwy sufitowe NMC

Prace wykończeniowe każdego pomieszczenia są zwieńczeniem często długiego i pracochłonnego remontu całego mieszkania, dlatego też niektóre elementy konstrukcyjne mogą zostać potraktowane nieco po „macoszemu”, bez specjalnej uwagi i kreatywności. Urządzając wnętrze większość osób skupia się na jakości i wyglądzie podłóg, dekoracji ścian, ich fakturze, kolorze i dopasowaniu do wybranej stylistyki, natomiast całkowicie zapomina o suficie, będącym równie ważną częścią składową każdego pomieszczenia, także zasługującą na szczególną uwagę. W standardowych mieszkaniach, sufit wznosi się niewiele ponad dwa metry, czasami jest to dwa i pół metra, więc elementy które odegrają rolę użytkową jak i dekoracyjną nie mogą być nadzwyczaj długie lub rozbudowane, ponieważ mogą stać się przeszkodą w codziennym swobodnym użytkowaniu pomieszczenia.

Szeroki wybór listew sufitowych NMC

Niskie sufity, w momencie ich dekorowania wymagają od wykonawcy większej inwencji twórczej, szerszej wyobraźni oraz kreatywności, gdyż trudno jest zastosować na nich rozwiązania takie same jak w sufitach wysokich, dlatego najczęściej dekoracja tej powierzchni sprowadza się do zamontowania ozdobnych paneli, kasetonów sufitowych, albo też umieszczenie na granicy sufitu i ściany ozdobnych listew NMC, lekkich, łatwych w montażu i niebywale dekoracyjnych.

Nasza firma, prowadząca działalność dystrybucyjną w zakresie listew sufitowych NMC i sztukaterii dekoracyjnych doskonale dopasowuje się do wymagań potencjalnego klienta. Dzięki szerokiej współpracy z renomowanymi producentami sztukaterii wewnętrznej oraz własnemu bogatemu doświadczeniu zawodowemu, jesteśmy w stanie doradzić najlepsze rozwiązanie dla każdego indywidualnego klienta.

Charakterystyka i zastosowanie listew sufitowych NMC

Największym powodzeniem cieszą się listwy sufitowe NMC wykonane z pianki poliuretanowej, malowanej na biało gruntującą farbą podkładową. Posiadamy ogromny wybór wzorów i wielkości listew – w ofercie znajdziemy listwy sufitowe wysokie, stosowane w miejscach, gdzie krzywizna sufitu pozostawia wiele do życzenia, jako ochraniacze i maskownice karniszy lub jako listwy sufitowe NMC optycznie skracające wysokość pomieszczenia.

Listwy sufitowe NMC są bardzo lekkie, łatwe w montażu oraz bardzo estetyczne, niektóre modele mają tłoczone lub wypukłe wzory, inne są gładkie, a jeszcze inne posiadają ciekawy geometryczny design złożony z równoległych do krawędzi linii, uwypukleń czy inny, ciekawy i oryginalny kształt. W ofercie posiadamy również listwy NMC FLEX wąskie, pasujące do niskich sufitów, wygięte w łuk – sprawdzające się w zaokrąglonej części ściany, listwy NMC stykające się z podłożem w dwóch lub trzech miejscach i wiele innych modeli.

Każda listwa sufitowa NMC jest odporna na uszkodzenia, ma określoną długość, posiada dużą łatwość dopasowania się do powierzchni, a także elegancko się prezentuje.

Dekoracyjne listwy sufitowe do salonu

Dekoracyjne listwy sufitowe do salonu nie tylko pomogą zakryć nierówności, ale także będą piękną ozdobą. Listwy sufitowe NMC wykonane są z wytrzymałych materiałów, dzięki czemu można dopasować je do aranżacji każdego wnętrze. Ciekawie prezentują się oświetleniowe listwy sufitowe, przy pomocy których można stworzyć w salonie niepowtarzalny klimat. W naszej ofercie dostępne są oświetleniowe listwy sufitowe do oświetlenia LED.