Listwy sufitowe NMC

Listwy sufitowe NMC

Wykończenie wnętrz w dużej mierze decyduje o ostatecznej prezentacji otoczenia. Warto zatem zadbać o detale takie, jak listwy sufitowe NMC, które są niezwykle praktyczne, efektowne oraz odporne na wiele czynników.

Urządzając wnętrze większość osób skupia się na jakości i wyglądzie podłóg, dekoracji ścian, ich fakturze, kolorze i dopasowaniu do wybranej stylistyki, natomiast całkowicie zapomina o suficie, będącym równie ważną częścią składową każdego pomieszczenia, także zasługującą na szczególną uwagę. Doskonałą propozycją do dekoracji okolicy podsufitowej oraz wykończenia wnętrz w postaci ukrycia łączeń między ścianami a sufitem, jest wykorzystanie listew sufitowych NMC.

Praktyczne listwy sufitowe NMC

Niskie sufity, w momencie ich dekorowania wymagają od wykonawcy większej inwencji twórczej, szerszej wyobraźni oraz kreatywności, gdyż trudno jest zastosować na nich rozwiązania takie same jak w sufitach wysokich, dlatego najczęściej dekoracja tej powierzchni sprowadza się do zamontowania ozdobnych paneli, kasetonów sufitowych, albo też umieszczenie na granicy sufitu i ściany ozdobnych listew NMC, lekkich, łatwych w montażu i niebywale dekoracyjnych.

W ofercie naszego sklepu znajdują się praktyczne, solidne, wytrzymałe i estetyczne listwy sufitowe NMC, które można zamontować w dowolnym pomieszczeniu, tworząc ciekawą dekorację. Dzięki szerokiej współpracy z renomowanymi producentami sztukaterii wewnętrznej oraz własnemu bogatemu doświadczeniu zawodowemu, jesteśmy w stanie doradzić najlepsze rozwiązanie dla każdego indywidualnego klienta.

Szerokie zastosowanie listew sufitowych NMC

Największym powodzeniem cieszą się listwy sufitowe NMC wykonane z pianki poliuretanowej, malowanej na biało gruntującą farbą podkładową. Posiadamy ogromny wybór wzorów i wielkości listew – w ofercie znajdziemy listwy sufitowe wysokie, stosowane w miejscach, gdzie krzywizna sufitu pozostawia wiele do życzenia, jako element ochronny i maskownice karniszy lub jako listwy sufitowe NMC optycznie skracające wysokość pomieszczenia.

Listwy sufitowe NMC są bardzo lekkie, łatwe w montażu oraz estetyczne, niektóre modele mają tłoczone lub wypukłe wzory, inne są gładkie, a jeszcze inne posiadają ciekawy geometryczny design złożony z równoległych do krawędzi linii oraz uwypukleń. W ofercie posiadamy również listwy NMC FLEX wąskie, pasujące do niskich sufitów, wygięte w łuk – sprawdzające się w zaokrąglonej części ściany, listwy NMC stykające się z podłożem w dwóch lub trzech miejscach i wiele innych modeli.

Warto wspomnieć, że listwy sufitowe NMC wyróżniają się przede wszystkim wysoką jakością wykonania, zatem są odporne na uszkodzenia, wilgoć, wgniecenia i tym podobne. Ponadto ochronna warstwa sprawia, że listwa NMC nie traci efektownego białego koloru, nie żółknie i jest łatwa w ewentualnym doczyszczeniu.

Ozdobne listwy sufitowe NMC

Dekoracyjne listwy sufitowe NMC nadają się doskonale do salonu, przedpokoju, a nawet kuchni. Nie tylko pomogą zakryć nierówności, ale także będą piękną ozdobą. Listwy sufitowe NMC wykonane są z wytrzymałych materiałów, dzięki czemu można dopasować je do aranżacji każdego wnętrze. Ciekawie prezentują się oświetleniowe listwy sufitowe, przy pomocy których można stworzyć w salonie niepowtarzalny klimat. W naszej ofercie dostępne są oświetleniowe listwy sufitowe do oświetlenia LED.