Panele, boazerie, narożniki

Panele, boazeria, listwy narożnikowe Orac Decor

W tej kategorii znajdą Państwo panele, boazerie i listwy marki Orac Decor, wśród których znajduje się wiele elementów dekoracyjnych świetnie prezentujących się w każdym wnętrzu. Warto zwrócić uwagę między innymi na listwy narożnikowe Orac Decor, które pozwolą wspaniale ozdobić i osłonić miejsca na styku ścian, a także wyróżniające się różnorodną, kunsztowną ornamentacją boazeria Orac Decor, nadająca ścianom niepowtarzalnego wyglądu. Przepiękne dekory o wszechstronnym zastosowaniu oraz bardzo interesujące, iście awangardowe panele 3D Orac Decor, które pozwalają na tworzenie ogromnej ilości kreatywnych wzorów.

Listwy narożnikowe, boazeria i panele w dowolnych kolorach!

Znajdujące się w tym dziale dekoracje w postaci listew narożnikowych, paneli ściennych oraz boazerii Orac Decor dają niekończące się możliwości, jeśli chodzi o interesujące wykończenie wnętrz. W zależności od sposobu, w jaki Państwo je użyją, mogą optycznie powiększyć niewielką przestrzeń lub uczynić duży metraż bardziej przytulnym. Zachęcamy do kupna więcej niż jednego elementu dekoracyjnego dostępnego w tym dziale, ponieważ dzięki temu można tworzyć rewelacyjne, pełne uroku kompozycje. Fani wysmakowanych aranżacji na pewno znajdą tutaj coś dla siebie!

Narożniki do listew Orac Decor pozwalają na urozmaicenie każdej aranżacji wnętrza. Dzięki szerokiej ofercie modeli można wybierać spośród narożników do listew gładkich i zdobionych, w tym klasyczne narożniki do listew i ornamentowe narożniki do listew.

Wysokiej jakości boazeria, panele i listwy narożnikowe

Dostępne w naszym sklepie panele ścienne, boazerie oraz listwy narożnikowe Orac Decor wykonane są z wysokiej jakości materiałów cechujących się niesamowitą wytrzymałością. Ponadto są bardzo łatwe w montażu. Pełnią funkcję dekoracyjną, a zarazem pozwalają na ochronę powierzchni przed zabrudzeniami i uszkodzeniami. Są więc elementami, które umożliwiają osiągnięcie szereg celów, na których zależy osobom pragnącym mieszkać pięknie!

Przy montażu boazerii, listew narożnikowych oraz paneli ściennych Orac Decor zaleca się użycie kleju FDP500.

Montaż paneli, boazerii i listew narożnikowych Orac Decor

Nasze porady dotyczące paneli i boazerii Orac Decor