Listwy naścienne

Listwy naścienne Creativa

Listwy naścienne Creativa to element dekoracyjny, który nadaje trójwymiarowości ścianom, sprawiając, że wnętrze zyskuje niepowtarzalnego charakteru. Świetnie sprawdzają się w pomieszczeniach o różnorodnej kolorystyce, łącząc desenie i materiały znajdujące się na ścianach, a ich odpowiednie wykorzystanie może tworzyć lub wyznaczać przestrzenie w każdym wnętrzu.

Wysoka wytrzymałość i odporność

Listwy ścienne Creativa stworzone są z wysokiej jakości materiału jak poliuretan, a dzięki trwałej powłoce, są odporne na uderzenia oraz wilgoć, dlatego znajdą zastosowanie w różnych pomieszczeniach.

Oferta listew ściennych Creativa

W naszej ofercie znajdą Państwo listwy ścienne gładkie oraz ornamentowe z dekoracyjnymi żłobieniami. Dzięki szerokiemu asortymentowi ściennych listw Creativa, mogą Państwo znaleźć produkt odpowiadający zarówno oczekiwaniom technicznym, jak i wizualnym do klasycznych oraz nowoczesnych wnętrz.

W naszym sklepie posiadamy dwa różne oznaczenia listew naściennych Creativa. Są nimi:

  • listwy ścienne sztywne np. LNG-02, LNG-03 i wiele innych,
  • listwy ścienne elastyczne, których nazwa modelu kończy się na literę F np. LNG-02F. Listwy ścienne elastyczne są przeznaczone do montażu na wszelkich łukach, gdyż są niezwykle giętkie.

Montaż listew naściennych Creativa

Oferowane w naszym sklepie listwy naścienne Creativa są lekkie i bardzo łatwe w montażu, co sprawia, że w prosty i szybki sposób mogą zmienić wnętrze nie do poznania, nadając mu wyjątkowej elegancji. Ponadto dzięki klejom Creativa i akcesoriom do montażu znajdującym się w naszym sklepie przyklejenie listew ściennych nie będzie większym problemem!

Przede wszystkim naszkicuj dokładny projekt ułożenia listew naściennych z uwzględnieniem wszystkich elementów znajdujących się na ścianie (okna, drzwi, obrazy, szafki itd.). Następnie przytnij listwy naścienne Creativa do odpowiednich długości, a także pod odpowiednim kątem np. za sprawą korytka do cięcia, gdy chcesz stworzyć z nich ramy.

Przygotowanie ścian do montażu listew Creativa

Aby uzyskać jak najlepszy efekt montażu listew ściennych Creativa należy właściwie przygotować podłoże.

W przypadku ścian pomalowanych farbą konieczne jest jej oczyszczenie, wysuszenie oraz odtłuszczenie. W niektórych sytuacjach może być potrzebne użycie papieru ściernego, który w miejscu montażu listwy usunie zabrudzenia na ścianie.

W przypadku ścian wytapetowanych niezbędne jest również usunięcie kawałków tapety w miejscach, gdzie ma być zamontowana listwa ścienna Creativa. Natnij fragment tapety nożykiem, a następnie przetrzyj go wilgotną ściereczką. Gdy tapeta odklei się od ściany, postępuj tak jak przypadku ścian pomalowanych.

W przypadku ścian gipsowych mamy idealne podłoże do montażu listew ściennych Creativa. Należy jedynie zwrócić uwagę, na fakt, czy gips jest dokładnie wysuszony.

Po przygotowaniu podłoża nadchodzi czas klejenia listew ściennych. Równomiernie nałóż klej montażowy Cezar na całą długość listwy, przyklej ją do podłoża i odczekaj kilka sekund, aż klej chwyci. W przypadku łączenia listew użyj kleju do łączeń Creativa (nakładaj tylko na łączone brzegi listwy). Po przyklejeniu listwy do ściany nadmiar kleju zetrzyj wilgotną gąbką lub ściągnij szpachelką.

Listwy ścienne Creativa gotowe do malowania!

Listwy ścienne Creativa to produkty przygotowane do malowania. Po ich przyklejeniu do ściany możesz nadać listwom dowolny kolor, wykorzystując w tym celu farby niezawierające rozpuszczalników.

Listwy ścienne Creativa do salonu i nie tylko

Ozdobne listwy ścienne Creativa będą idealnym rozwiązaniem zarówno do salonu, jak i innych pomieszczeń. Nawet w mniejszych wnętrzach ozdobne listwy ścienne Creativa wyglądają pięknie i z klasą. Dlatego też urządzając salon, jadalnie, czy przedpokój warto zastanowić się nad wybraniem tych produktów dekoracyjnych. Ozdobne listwy ścienne do salonu Creativa to najmodniejsze wzornictwo, dzięki któremu każde pomieszczenie zostanie zamienione na takie wprost z katalogów. Postaw na ozdobne listwy ścienne do salonu Creativa i ciesz się elegancją i niebywałym charakterem tych elementów dekoracyjnych.